CAŁY ŚWIAT W ZASIĘGU RĘKI.

Usługi i aplikacje BMW ConnectedDrive w BMW serii 3 Gran Turismo.

Komunikacja, informacja i rozrywka – dzięki usługom i aplikacjom BMW ConnectedDrive również w drodze masz cały świat w zasięgu ręki. Na przykład BMW Online oferuje dostęp do aktualnych informacji lokalnych takich jak prognoza pogody, wiadomości, wyszukiwarka online oraz do funkcji biurowych. Oprócz tego umożliwia komfortowe, bezpieczne i nieograniczone czasowo korzystanie z aplikacji na smartfony takich jak Spotify i wiele innych.

USŁUGI CONNECTEDDRIVE.

Usługi BMW ConnectedDrive dostarczają w drodze wielu informacji, rozrywki i oferują dodatkowe usługi i funkcje.

Oferta obejmuje na przykład dostęp do aktualnych informacji lokalnych takich jak pogoda, wiadomości, wyszukiwarka online GoogleTM czy praktyczne funkcje biurowe. Oprócz tego w menu ConnectedDrive można korzystać bezpośrednie w aucie i bez używania smartfonu z takich usług i funkcji jak informacje o parkingach czy przewodniki turystyczne i hotelowe.

Wyposażenie obejmuje również komfortowe, bezpieczne i nieograniczone czasowo korzystanie z aplikacji na smartfony. Usługi ConnectedDrive umożliwiają dostęp do Sklepu BMW ConnectedDrive, w którym zawsze i wszędzie można wygodnie zestawiać, zamawiać i przedłużać usługi i aplikacje według indywidualnych potrzeb. Oprócz tego usługi ConnectedDrive oferują jeszcze inne funkcje, dzięki którym jazda BMW jest niezwykłym przeżyciem.

Obejrzyj film o tym wyposażeniu.

ROZRYWKA ONLINE.

Odpowiednia ścieżka muzyczna na każdą sytuację, każdą drogę i każdy nastrój: Rozrywka Online oferuje w BMW bezpośredni i nieograniczony dostęp do ponad 30 milionów utworów muzycznych – bez potrzeby korzystania z innych urządzeń, takich jak na przykład smartfon. Znajdzie się tu coś na każdy gust muzyczny. Podczas odtwarzania utworu lub albumu następuje automatycznie pobranie plików na twardy dysk w samochodzie. Umożliwia to słuchanie muzyki bez uciążliwych przerw.


Oferta rozrywki online umożliwia utworzenie jednorocznego konta do transmisji muzyki u jednego z partnerów muzycznych BMW, takich jak Napster czy Deezer i bezpłatne korzystanie z niego w ośmiu europejskich krajach: w Austrii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Włoszech.

Obejrzyj film o tym wyposażeniu.

USŁUGA CONCIERGE.

Praktyczne informacje i wskazówki w drodze ‒ dzięki Usłudzie Concierge w BMW ConnectedDrive. Ta komfortowa usługa umożliwia za naciśnięciem przycisku połączenie telefoniczne z konsultantem infolinii BMW, który jako „osobisty asystent” służy kierowcy pomocą w drodze.


Szukasz określonej restauracji, najbliższego bankomatu albo dyżurnej apteki? Konsultant infolinii BMW służy Ci pomocą i na życzenie prześle odpowiednie informacje adresowe bezpośrednio do systemu nawigacyjnego BMW. Usługa Concierge działa niezależnie od telefonu komórkowego w kraju i za granicą, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i bez dodatkowych kosztów.

Obejrzyj film o tym wyposażeniu.

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION.

Real Time Traffic Information (RTTI) udostępnia najbardziej aktualne informacje o sytuacji na drogach. RTTI przesyła precyzyjne dane o miejscu i czasie trwania utrudnień w ruchu, informując kierowcę niemal w czasie rzeczywistym o sytuacji na autostradach, drogach szybkiego ruchu i drogach krajowych oraz w na licznych odcinkach miejskich. Inteligentne zalecenia objazdu pomagają odnaleźć najszybszą i najbardziej efektywną drogę do celu. Źródłem danych są m.in. anonimowe profile ruchu danych GPS flot samochodowych, aplikacje na smartfony i komunikaty policyjne, jak również powtarzające się wzorce komunikacyjne, np. na bazie dojazdów do pracy.


Sytuacja na drogach ilustrowana jest poprzez kolorystyczne oznaczenie dróg na zielono, żółto, pomarańczowo lub czerwono.

Obejrzyj film o tym wyposażeniu.

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE ALARMOWE.

Inteligentne połączenie alarmowe w razie potrzeby automatycznie nawiązuje poprzez infolinię BMW kontakt z najbliższą jednostką pogotowia ratunkowego – niezależnie od prywatnego telefonu komórkowego. Oprócz danych o aktualnej lokalizacji pojazdu przesyłane są także informacje o skali wypadku. Inteligentne połączenie alarmowe można nawiązać także ręcznie, na przykład aby sprowadzić pomoc dla innych uczestników ruchu.

Obejrzyj film o tym wyposażeniu.