PO PROSTU WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI.

Usługi i aplikacje BMW ConnectedDrive w BMW serii 3 Touring.

Najwyższy komfort to w BMW serii 3 Touring rzecz oczywista. A dodatkową wygodę oferują usługi i aplikacje BMW ConnectedDrive. Dzięki nim samochód może na przykład być Twoim mobilnym biurem. W swoim BMW serii 3 Touring możesz mieć dostęp do wszystkiego, co oferuje internet. Możesz unikać korków. A w razie wypadku liczyć na szybkie i automatyczne wezwanie pomocy.

USŁUGI CONNECTEDDRIVE.

Usługi BMW ConnectedDrive dostarczają w drodze wielu informacji, rozrywki i oferują dodatkowe usługi i funkcje.

Oferta obejmuje na przykład dostęp do aktualnych informacji lokalnych takich jak pogoda, wiadomości, wyszukiwarka online GoogleTM czy praktyczne funkcje biurowe. Oprócz tego w menu ConnectedDrive można korzystać bezpośrednie w aucie i bez używania smartfonu z takich usług i funkcji jak informacje o parkingach czy przewodniki turystyczne i hotelowe.

Wyposażenie obejmuje również komfortowe, bezpieczne i nieograniczone czasowo korzystanie z aplikacji na smartfony. Usługi ConnectedDrive umożliwiają dostęp do Sklepu BMW ConnectedDrive, w którym zawsze i wszędzie można wygodnie zestawiać, zamawiać i przedłużać usługi i aplikacje według indywidualnych potrzeb. Oprócz tego usługi ConnectedDrive oferują jeszcze inne funkcje, dzięki którym jazda BMW jest niezwykłym przeżyciem.

Usługi ConnectedDrive.

 • Sklep BMW ConnectedDrive

  Sklep BMW ConnectedDrive pozwala zawsze i wszędzie zestawiać sobie usługi i aplikacje według własnych potrzeb. Można je elastycznie dobierać także po zakupie auta, dostosowując zakres usług i aplikacji już bezpośrednio w samochodzie.
  Ofertę dostępną w Sklepie BMW ConnectedDrive stworzono specjalnie na potrzeby kierowców BMW. Okres obowiązywania poszczególnych usług można wybierać indywidualnie. Dzięki temu usługi można aktywować tylko na pewien czas, na przykład na wakacyjne wyjazdy.
  Dostęp do Sklepu BMW ConnectedDrive uzyskać można zarówno w drodze, bezpośrednio z samochodu, jak i przez internet w portalu klienta „My BMW ConnectedDrive”. Nowo dodane usługi i aplikacje dostępne są w samochodzie tuż po ich wybraniu lub zakupie. Sklep BMW ConnectedDrive na bieżąco informuje klientów o aktualnej ofercie.

 • Apps

  Aplikacje stanowią platformę, dzięki której można wygodnie używać wybranych aplikacji na smartfony w pojazdach BMW. Aby zadbać o szeroką ofertę dla klientów, BMW nie tylko opracowuje własne aplikacje, np. BMW Connected czy BMW M Laptimer, ale również ściśle współpracuje z partnerami (Spotify, Napster, GoPro, Deezer i Audible), aby można było bezpiecznie korzystać z ich aplikacji w samochodzie.

  Wystarczy podłączyć do samochodu kompatybilny smartfon przez adapter Snap-in (jeśli jest) lub kabel USB. Treści audio są odtwarzane za pośrednictwem samochodowego systemu audio. Następnie można wygodnie korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji za pośrednictwem kontrolera iDrive. Asortyment aplikacji, z których można korzystać w samochodzie stale rośnie dzięki owocnej współpracy BMW z wieloma różnymi dostawcami.

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE ALARMOWE.

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE ALARMOWE.

Inteligentne połączenie alarmowe gwarantuje szybką i ukierunkowaną pomoc przez całą dobę, a także wsparcie ze strony przeszkolonego personelu w ojczystym języku kierowcy nawet za granicą. Gdy podczas wypadku nastąpi aktywacja poduszki powietrznej lub napinaczy pasów bezpieczeństwa, system automatycznie nawiązuje inteligentne połączenie alarmowe. Centrum alarmowe BMW otrzymuje wówczas potrzebne informacje, np. o lokalizacji samochodu, skali wypadku i ryzyku obrażeń ciała u pasażerów. Dane te przesyłane są przez zainstalowaną na stałe kartę SIM, czyli niezależnie od prywatnego telefonu komórkowego. Centrum alarmowe BMW powiadamia najbliższe centrum koordynacji służb ratowniczych i zapewnia pomoc telefoniczną aż do czasu ich przyjazdu na miejsce zdarzenia. Funkcję można również uruchomić manualnie, na przykład w sytuacji, w której trzeba udzielić pomocy innym użytkownikom drogi.

FUNKCJE BIUROWE.

BMW ConnectedDrive to Twoje biuro w BMW serii 3. Usiądź wygodnie i zorganizuj sobie miejsce pracy bezpośrednio w samochodzie. BMW ConnectedDrive umożliwia odbieranie, czytanie i odpowiadanie na e-maile oraz dyktowanie i wysyłanie wiadomości.

BMW Online Office i funkcja dyktowania.

 • Bluetooth Office.

  Z Bluetooth Office możesz jeszcze efektywniej spędzać czas w swoim samochodzie. Możliwość podłączenia urządzeń Bluetooth i USB pozwoli Ci w drodze wygodnie organizować swój dzień. Najważniejsze funkcje biurowe określonych smartfonów – poczta elektroniczna, kalendarz, zadania, SMS-y – wyświetlane są na monitorze pokładowym, a na życzenie mogą być odczytywane na głos przez głośniki systemu audio. Listę kompatybilnych urządzeń mobilnych znajdziesz na stronie www.bmw.pl/bluetooth.

 • BMW Online Office

  BMW Online Office pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać czas w samochodzie. Umożliwia bezpieczne i komfortowe korzystanie z poczty elektronicznej w drodze. E-maile można edytować i wysyłać na monitorze pokładowym. BMW Online Office pozwala też na odczytywanie e-maili na głos przez funkcję syntezy mowy, a także na dyktowanie ich przez funkcję rozpoznania głosu.
  Dostęp do skrzynki pocztowej ze wszystkimi adresami możliwy jest komfortowo z komputera w domu za pośrednictwem portalu klienta „My BMW ConnectedDrive”. Także bezpośrednio w samochodzie w BMW Online Office można utworzyć skrzynki pocztowe wybranych dostawców poczty elektronicznej. Jeśli u jednego dostawcy posiadasz kilka kont mailowych, są one przejrzyście prezentowane w menu. Raz utworzone konta mailowe są natychmiast dostępne w samochodzie.

 • Funkcja dyktowania

  Z systemem nawigacyjnym Professional, technologią Bluetooth i usługami ConnectedDrive nie musisz już brać telefonu komórkowego do ręki. Teraz wszystkie wpisy tekstowe możesz wykonać głosowo.
  Funkcja dyktowania przekształca tekst mówiony na pisany, który można potem przesłać pocztą elektroniczną lub SMS-em. Można jej również używać do wpisów na portalach Facebook i Twitter w BMW Apps. Funkcja dyktowania dostępna jest przez pierwszych 60 dni bezpłatnie, dalsze korzystanie wymaga zawarcia umowy z Nuance®.
  Informacje dotyczące kompatybilności smartfonów i innych urządzeń mobilnych ze złączem Bluetooth znajdziesz na stronie www.bmw.pl/bluetooth.

REAL TIME TRAFfiC INFORMATION.

Real Time Traffic Information (RTTI) udostępnia najbardziej aktualne informacje o sytuacji na drogach. RTTI przesyła precyzyjne dane o miejscu i czasie trwania utrudnień w ruchu, informując kierowcę niemal w czasie rzeczywistym o sytuacji na autostradach, drogach szybkiego ruchu i drogach krajowych oraz na licznych odcinkach miejskich. Inteligentne zalecenia objazdu pomagają odnaleźć najbardziej efektywną drogę do celu. Źródłem danych są m.in. anonimowe profile ruchu danych GPS flot samochodowych, aplikacje na smartfony i komunikaty policyjne, jak również powtarzające się wzorce komunikacyjne, np. na bazie dojazdów do pracy. Sytuacja na drogach ilustrowana jest poprzez kolorystyczne oznaczenie dróg na zielono, żółto, pomarańczowo lub czerwono.

Real Time Traffic Information.

USŁUGA CONCIERGE.

Zawsze chciałeś wiedzieć, jak to jest mieć własnego kamerdynera? Teraz masz okazję: skorzystaj z oferty szczególnego rodzaju – Usługi Concierge BMW ConnectedDrive. Dzięki tej komfortowej usłudze wystarczy jeden przycisk, by nawiązać połączenie telefoniczne z konsultantem infolinii BMW. Ten, jako „osobisty asystent”, służy kierowcy pomocą w drodze.
Szukasz restauracji, najbliższego bankomatu albo dyżurnej apteki? Konsultant infolinii BMW na życzenie prześle odpowiednie informacje adresowe bezpośrednio do systemu nawigacyjnego. Usługa Concierge działa niezależnie od telefonu komórkowego w kraju i za granicą, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i bez dodatkowych kosztów.

Usługa Concierge.

ROZRYWKA ONLINE.

Muzyka dopasowana do każdej sytuacji, każdej drogi i nastroju. Rozrywka Online oferuje w BMW bezpośredni i nieograniczony dostęp do ponad 22 milionów utworów muzycznych – bez potrzeby korzystania z innych urządzeń, takich jak smartfon. Znajdzie się tu coś, co będze w zgodzie z Twoim gustem muzycznym.
Podczas odtwarzania utworu lub albumu następuje automatycznie pobranie plików na twardy dysk w samochodzie. Umożliwia to słuchanie muzyki bez uciążliwych przerw. Oferta rozrywki online umożliwia utworzenie jednorocznego konta do transmisji muzyki u jednego z partnerów muzycznych BMW, takich jak Napster, i bezpłatne korzystanie z niego w sześciu europejskich krajach: w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Holandii, Wielkiej Brytanii i Włoszech.

Rozrywka Online.

USŁUGI ZDALNE.

Usługi zdalne oraz bezpłatna aplikacja My BMW Remote (dostępna w Apple App Store i Google Play Store) umożliwiają zdalną obsługę różnych funkcji pojazdu, na przykład zamka centralnego. Obsługują również bezpośrednie przesyłanie adresów docelowych wyszukiwanych za pośrednictwem Google™ do systemu nawigacyjnego, jeśli jest dostępny. Można też wyświetlić lokalizację samochodu. Aby móc korzystać z tej funkcji, wystarczy aktywować usługi zdalne w portalu klienta My BMW ConnectedDrive na stronie www.bmw-connecteddrive.com.

Usługi Zdalne.

INTERNET.

Wyposażenie „Internet” umożliwia wyświetlanie stron internetowych na wysokiej rozdzielczości monitorze pokładowym BMW. Tak jak na komputerze w domu, kierowca ma dostęp do dowolnych treści internetowych przy pełnej transmisji danych UMTS. Adres URL wpisuje się łatwo i wygodnie za pomocą kontrolera iDrive lub przez listę ulubionych.
Ze stałym łączem przynależnym do wyposażenia „Internet” możesz surfować wygodnie w sieci na terenie całego kraju (bez roamingu) bezpośrednio w samochodzie. Do przeglądania stron internetowych służy monitor pokładowy. W autach z systemem rozrywki Professional strony internetowe mogą przeglądać również pasażerowie z tyłu, korzystając z ekranów wbudowanych w oparcia foteli przednich.