SPORT MOTOROWY SKROJONY NA MIARĘ.

BMW M

BMW M3 Limuzyna.

SPORT MOTOROWY SKROJONY NA MIARĘ.

BMW M3 Limuzyna.

Trudno nie zauważyć niesamowitej dynamiki w BMW M3 Limuzyna. Duże wloty powietrza gwarantują optymalne chłodzenie silnika M w każdej sytuacji. Atletyczne wysklepienie maski silnika odwzorowuje kontury turbosprężarek. Już na pierwszy rzut oka jest jasne: każdy detal ma swoje funkcjonalne uzasadnienie i wpływa na wzorcowy wygląd auta.

SPORT MOTOROWY SKROJONY NA MIARĘ.BMW M3 Limuzyna.

Trudno nie zauważyć niesamowitej dynamiki w BMW M3 Limuzyna. Duże wloty powietrza gwarantują optymalne chłodzenie silnika M w każdej sytuacji. Atletyczne wysklepienie maski silnika odwzorowuje kontury turbosprężarek. Już na pierwszy rzut oka jest jasne: każdy detal ma swoje funkcjonalne uzasadnienie i wpływa na wzorcowy wygląd auta.

BMW M

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY.

Wystarczy spojrzeć na duże wloty powietrza z przodu samochodu, żeby mieć pewność: BMW M3 Limuzyna zaprojektowana została przez inżynierów M pod kątem maksymalnych osiągów. Wrażenie to dodatkowo potęguje skupione spojrzenie reflektorów diodowych. Niezwykle atrakcyjnym elementem jest lakierowana na czarno atrapa chłodnicy z podwójnymi listwami i logo M.
Z boku widać typowe dla BMW M połączenie formy i funkcjonalności. Wpisana w miękki łuk linia dachu łączy w sobie sylwetkę czterodrzwiowej limuzyny z charakterem wyczynowego samochodu sportowego. Czarny karbonowy dach sprawia, że auto wydaje się niższe, zmniejsza jego masę i obniża środek ciężkości. Co zapewnia jeszcze bardziej sportową jazdę. Zasłony powietrzne i skrzela M doskonale uzupełniają aerodynamiczne właściwości samochodu.
Tył samochodu również nie pozostawia wątpliwości co do jego charakteru. Kreują go niezwykle dynamiczne diodowe lampy w kształcie litery L oraz cztery ścięte końcówki rur wydechowych o charakterystycznym brzmieniu. Od razu widać, że tutaj liczą się najwyższe osiągi – w zakresie techniki, stylistyki i przede wszystkim radości z jazdy.

AUTO O DUŻEJ MOCY PRZYCIĄGANIA.

Odkryj stylistykę i dynamikę BMW M3 Limuzyna.

STYLISTYKA WNĘTRZA.

Wyścigowy charakter auta widać też w jego wnętrzu. Nowe fotele M o kubełkowym charakterze z podświetlanym logo M zapewniają idealną ergonomię i trzymanie boczne. Również przy bardzo dynamicznej jeździe stanowią bezpośredni łącznik pomiędzy kierowcą i samochodem. Wrażenie to potęguje dodatkowo orientacja kokpitu na kierowcę w typowej stylistyce M. Płynne przejście pomiędzy deską rozdzielczą i konsolą środkową stawia kierowcę w centralnym punkcie kokpitu. W połączeniu z wysokiej jakości powierzchniami z aluminium powstaje sportowa i nowoczesna atmosfera. Od pierwszej chwili powoduje ona szybsze bicie serca u kierowcy. On już wie, że gdy wsiądzie do środka, czekają go niezwykłe wrażenia.

FOTELE M.

Fotele M o indywidualnym, funkcjonalnym charakterze wyróżnia idealna ergonomia i podparcie ciała przy dynamicznej jeździe. Ich wyjątkowość dodatkowo podkreśla podświetlany symbol M na wysokości barków. Wrażenia podobne do tych w sportach motorowych zapewnia kubełkowy charakter foteli, ze zintegrowanym zagłówkiem i wydatnymi podparciami w oparciu i siedzisku oraz regulacją szerokości oparcia i podparciem lędźwiowym.
Konsekwentna lekka konstrukcja foteli M zmniejsza również masę pojazdu. Ogranicza ją również mechaniczna, ręczna regulacja foteli. By zapewnić lepsze trzymanie boczne podczas sportowej jazdy, na konsoli środkowej po stronie kierowcy umieszczono zgrabne podparcie na kolano. Niska pozycja siedzenia obniża środek ciężkości auta i zapewnia lepsze wyczucie drogi przy dynamicznej jeździe.

LUSTERKA ZEWNĘTRZNE M.

Aerodynamicznie zoptymalizowane lusterka zewnętrzne M to istotny element sportowej, dynamicznej stylistyki M. Odcięte wizualnie od karoserii, poprzez imitację podwójnej nóżki, tworzą ciekawy element stylistyczny. Emanują szlachetnością precyzyjnie wykonanego podzespołu. W wąskiej, długiej fudze wpasowany jest dodatkowy kierunkowskaz diodowy.

KOKPIT M.

Ekstremalna jazda wymaga absolutnej kontroli. Dlatego wszystkie elementy kokpitu BMW M3 Limuzyna obsługuje się intuicyjnie i bezpośrednio.

KOŁA.

Zaprojektowane całkowicie od nowa i zoptymalizowane pod względem masy koła w BMW M3 Limuzyna przyciągają wzrok. Już w wyposażeniu standardowym 18-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich V Spoke w kolorze Ferric Grey jednoznacznie odzwierciedlają charakter auta. W wyposażeniu dodatkowym oferowane są 19-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Double Spoke. W obu kolorach – Ferric Grey i czarnym – ukazują wydatne hamulce węglowo-ceramiczne lub hamulce M z „pływającymi” tarczami i logo M.
Niezależnie od wybranego wariantu gwarantowana jest maksymalna stabilność toru jazdy: standardowe ogumienie mieszane w BMW M3 Limuzyna dzięki szerszym kołom tylnym zapewnia nie tylko atletyczny wygląd tyłu auta, ale też lepszą sterowność i przyczepność. Poprawia również sterowność i przyczepność.

BMW INDIVIDUAL.

Wyjątkowy charakter widać po detalach. To one są źródłem prawdziwej ekskluzywności. Wyraź swoje dążenie do perfekcji, wybierając wyposażenie BMW Individual dla nowego BMW serii 6 Gran Coupé.

Wyraz osobowości.