BMW X1 to idealny samochód dla wszystkich, którzy żyją zgodnie z własnymi wyobrażeniami. Jego proporcje SAV-a demonstrują imponującą pewność siebie, a wnętrze – ogromną wszechstronność. BMW xLine i BMW Sport Line oferują dwie różne linie stylistyczne, poprzez które możesz wzbogacić karoserię i wnętrze wyjątkowe akcenty. Połączenie rozwiązań z zakresu BMW EfficientDynamics oraz wydajnych silników benzynowych i wysokoprężnych daje w każdej wersji BMW X1 niskie parametry zużycia paliwa i emisji spalin.


BMW X3 było pierwszym samochodem typu Sports Activity Vehicle i pionierem nowej klasy pojazdów. Również aktualna generacja tego uniwersalnego auta pozostaje wierna swojej tradycji: najwyższy komfort i niezwykła wszechstronność BMW X3 idealnie sprawdzą się zarówno w codziennej eksploatacji, jak i podczas większych podróży. Karoseria utrzymana jest typowym charakterze BMW X, a wnętrze dzięki wyselekcjonowanym materiałom ma wyjątkowo szlachetny wygląd. Zaletą BMW X3 są również oszczędne silniki wysokoprężne i benzynowe BMW TwinPower Turbo.


BMW X4 zwraca uwagę, zawsze i wszędzie. Łączy lifestyle z osiągami przy ekstrawertycznej stylistyce. Łączy to, czego w tym segmencie nikt jeszcze nie połączył: moc typową dla X z estetyką klasycznego coupé. Wydajne silniki BMW TwinPower Turbo i wyposażenie standardowe obejmujące adaptacyjny sportowy układ kierowniczy i Performance Control pokazują wyraźnie impulsywny charakter BMW X4.


W trzeciej generacji BMW X5 po raz kolejny przewyższa ustanowione przez siebie standardy – jako SAV (Sports Activity Vehicle), oferuje nieprzeciętny luksus dla najbardziej wymagających. Gwarantuje to szereg inteligentnych technologii wyznaczających zupełnie nowy wymiar wydajności, dynamiki i komfortu – i to nawet poza utwardzonymi drogami. Wszystko to, co najlepsze połączone w niesamowicie komfortowej hybrydzie plug-in z napędem na cztery koła: BMW X5 xDrive40e iPerformance.


Mocny i atletyczny. Prezencja jak przystało na model X, a przy tym sportowy wygląd jak w coupé. BMW X6 nie daje się zaszufladkować. Jego mocne silniki BMW TwinPower Turbo z rodziny BMW EfficientDynamics łączą dynamikę i wydajność, a napęd BMW xDrive doskonale przenosi je na drogę. Dzięki niezwykłym pakietom wyposażenia, takim jak stylistyka Pure Extravagance, i szlachetnym materiałom samochód robi ogromne wrażenie – a przy tym jest zaskakująco funkcjonalny.


Jeśli szukasz nowego albo używanego BMW X, tu znajdziesz wszystkie informacje, testy oraz oferty finansowania i leasingu aktualnych modeli BMW X – i oczywiście adresy dealerów, u których możesz umówić się na jazdę próbną.