PODĄŻAJ WŁASNĄ DROGĄ. I WEŹ ZE SOBĄ CAŁY ŚWIAT.

Usługi i aplikacje BMW ConnectedDrive w BMW X1.

Komunikacja, informacja i rozrywka – dzięki usługom i aplikacjom BMW ConnectedDrive poznasz nowe oblicze mobilności.

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE ALARMOWE.

Funkcja inteligentnego połączenia alarmowego automatycznie nawiązuje połączenie telefoniczne z najbliższym ratowniczym centrum koordynacyjnym za pośrednictwem centrum alarmowego BMW – bez używania telefonu komórkowego. Przekazuje informację o aktualnej lokalizacji pojazdu oraz skali wypadku. Funkcję inteligentnego połączenia alarmowego można również uruchomić manualnie w sytuacji, w której trzeba udzielić pomocy innym użytkownikom drogi.

Inteligentne połączenie alarmowe.

USŁUGI CONNECTEDDRIVE.

Usługi BMW ConnectedDrive dostarczają w drodze wielu informacji, rozrywki i oferują dodatkowe usługi i funkcje.

Należy do nich m.in. BMW Online oferujące dostęp do aktualnych informacji lokalnych takich jak pogoda, wiadomości, wyszukiwanie online powered by GoogleTM czy funkcje biurowe. Oprócz tego w menu „Aplikacje” można zestawić sobie indywidualne usługi, takie jak informacje o cenach paliw, przewodniki turystyczne i hotelowe. Wyposażenie obejmuje również komfortowe, bezpieczne i nieograniczone czasowo korzystanie z aplikacji na smartfony. Usługi ConnectedDrive umożliwiają dostęp do Sklepu BMW ConnectedDrive, w którym można wygodnie zestawiać, zamawiać i przedłużać usługi takie jak Real Time Traffic Information, Usługi Zdalne, Rozrywka Online czy Usługa Concierge. Oprócz tego usługi ConnectedDrive oferują jeszcze inne funkcje, dzięki którym jazda BMW jest niezwykłym przeżyciem.

Usługi ConnectedDrive.

REAL TIME TRAFfiC INFORMATION.

Real Time Traffic Information (RTTI) udostępnia najbardziej aktualne informacje o sytuacji na drogach. RTTI przesyła precyzyjne dane o miejscu i czasie trwania utrudnień w ruchu, informując kierowcę niemal w czasie rzeczywistym o sytuacji na autostradach, drogach szybkiego ruchu i drogach krajowych oraz w na licznych odcinkach miejskich. Inteligentne zalecenia objazdu pomagają odnaleźć najbardziej efektywną drogę do celu. Źródłem danych są m.in. anonimowe profile ruchu danych GPS flot samochodowych, aplikacje na smartfony i komunikaty policyjne, jak również powtarzające się wzorce komunikacyjne, np. na bazie dojazdów do pracy. Sytuacja na drogach ilustrowana jest poprzez kolorystyczne oznaczenie dróg na zielono, żółto, pomarańczowo lub czerwono.

USŁUGI ZDALNE.

Usługi zdalne oraz bezpłatna aplikacja My BMW Remote (dostępna w Apple App Store i Google Play Store) umożliwiają zdalną obsługę różnych funkcji pojazdu, na przykład zamka centralnego. Obsługują również bezpośrednie przesyłanie adresów docelowych wyszukiwanych za pośrednictwem Google™ do systemu nawigacyjnego, jeśli jest dostępny. Można też wyświetlić lokalizację samochodu. Aby móc korzystać z tej funkcji, wystarczy aktywować usługi zdalne w portalu klienta My BMW ConnectedDrive na stronie www.bmw-connecteddrive.com.

Usługi Zdalne.

INTERNET.

INTERNET.

Wyposażenie „Internet” umożliwia wyświetlanie stron internetowych na wysokiej rozdzielczości monitorze pokładowym BMW. Tak samo, jak na komputerze w domu, kierowca ma dostęp do dowolnych treści internetowych przy pełnej transmisji danych UMTS. Adres URL wpisuje się łatwo i wygodnie za pomocą kontrolera iDrive lub poprzez listę ulubionych. Ze stałym łączem przynależnym do wyposażenia „Internet” możesz surfować wygodnie w sieci na terenie całego kraju (brak roamingu) bezpośrednio w samochodzie. Do przeglądania stron internetowych służy monitor pokładowy. W samochodach z systemem rozrywki Professional również pasażerowie siedzący z tyłu mogą przeglądać strony internetowe, na ekranach wbudowanych w oparcia przednich foteli.

USŁUGA CONCIERGE.

Zawsze chciałeś wiedzieć, jak to jest mieć własnego kamerdynera? Teraz masz okazję: skorzystaj z oferty szczególnego rodzaju – Usługi Concierge BMW ConnectedDrive. Dzięki tej komfortowej usłudze wystarczy jeden przycisk, by nawiązać połączenie telefoniczne z konsultantem infolinii BMW. Ten, jako „osobisty asystent”, służy kierowcy pomocą w drodze.
Szukasz restauracji, najbliższego bankomatu albo dyżurnej apteki? Konsultant infolinii BMW na życzenie prześle odpowiednie informacje adresowe bezpośrednio do systemu nawigacyjnego. Usługa Concierge działa niezależnie od telefonu komórkowego w kraju i za granicą, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i bez dodatkowych kosztów.

Usługa Concierge.