BMW X5 : Dane techniczne
Dane techniczne
Informacje dotyczące danych. Wartości CO2 zależne od rozmiaru opon.
 

Informacje dotyczące danych.

Zużycie paliwa i emisja CO2 zależą od wybranego rozmiaru kół i opon.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz specyficznej emisji CO2 nowych samochodów osobowych znaleźć można w broszurze „Informacje o zużyciu paliwa i emisji CO2 nowych samochodów osobowych”, która dostępna jest nieodpłatnie wszystkich salonach sprzedaży oraz w DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Niemcy.

Prędkość maksymalna opcjonalnie z adaptacją do dużych prędkości.

Wszystkie silniki spełniają wymogi normy Euro 5. Podstawą pomiaru zużycia paliwa jest cykl pomiarowy wg normy ECE (93/116/WE). Cykl ten składa się w ok. 1/3 z jazdy w mieście, a w 2/3 z jazdy poza terenem zabudowanym (w odniesieniu do pokonywanej odległości). Oprócz zużycia paliwa mierzona jest emisja CO2. Zużycie paliwa obliczono dla samochodów z wyposażeniem standardowym. Wyposażenie dodatkowe (np. szersze opony) może w znacznym stopniu wpływać na zużycie paliwa i osiągi.

Dane dotyczą wersji [please adapt to NSC] . Przedstawione modele mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego, wykraczające poza seryjne wyposażenie pojazdu. Z powodu różnic prawnych w poszczególnych krajach możliwe są rozbieżności w stosunku do przedstawionych tu wariantów modelowych i wyposażenia. Bliższych informacji na ten temat udzielają salony sprzedaży BMW. Zastrzegamy sobie prawo do zmian konstrukcji i wyposażenia oraz do ewentualnych pomyłek. Uwzględnienie wyposażenia typowego dla danego kraju nie było możliwe.

Masa własna wg UE w kg: Podane wartości uwzględniają 90-procentowe napełnienie zbiornika paliwa, 68 kg wagi kierowcy i 7 kg bagażu. Masa własna dotyczy samochodów z wyposażeniem standardowym. Wyposażenie dodatkowe może zwiększać tę wartość.

Moc znamionowa: BMW zaleca stosowanie bezołowiowej benzyny super o liczbie oktanowej 95. Dopuszczalne jest stosowanie paliwa bezołowiowego o liczbie oktanowej 91 lub wyższej i maksymalnej zawartości etanolu do 10% (E10). Dane dotyczące mocy i zużycia odnoszą się do paliwa o liczbie oktanowej 98.
Add favorite
Favorite added
Cookies not enabled
BMW X5 xDrive35i BMW X5 xDrive35i
BMW X5 xDrive35i BMW X5 xDrive50i BMW X5 xDrive30d BMW X5 xDrive40d BMW X5 xDrive M50d
BMW X5 xDrive35i BMW X5 xDrive50i BMW X5 xDrive30d BMW X5 xDrive40d BMW X5 xDrive M50d

Sprawdź wszystkie możliwe konfiguracje.


Znajdź najbliższego Dealera BMW w Twojej okolicy.


Zapisz się na jazdę próbną.
 
Hinweis zu dieser Seite.

Die folgende Seite enthält aufwändige Videosequenzen. Bei einer langsamen Internet-Verbindung (z. B. über Modem oder ISDN) kann es zu langen Ladezeiten kommen.