BMW X5 : Dane techniczne
Dane techniczne
Informacje dotyczące danych Wartości CO₂ zależne od rozmiaru opon
 

Informacje dotyczące danych

Zużycie paliwa i emisja CO2 zależą od wybranego rozmiaru opon.

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz specyficznej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można znaleźć w broszurze „Informacje o zużyciu paliwa i emisji CO2 nowych samochodów osobowych”, która dostępna jest nieodpłatnie we wszystkich salonach BMW.

Prędkość maksymalna w modelach BMW X5 xDrive50i oraz M50d jest ograniczona elektronicznie.

Wszystkie silniki spełniają wymogi normy Euro 6. Podstawą pomiaru zużycia paliwa jest cykl pomiarowy ECE (93/116/WE). Cykl ten składa się w ok. 1/3 z jazdy w mieście, a w 2/3 z jazdy poza terenem zabudowanym (w odniesieniu do pokonywanej odległości). Oprócz zużycia paliwa mierzona jest emisja CO2. Zużycie paliwa obliczono dla samochodów z wyposażeniem standardowym. Wyposażenie dodatkowe (np. szersze opony) może w znacznym stopniu wpływać na zużycie paliwa i osiągi.

Dane dotyczą wersji [Please adapt the NSC.] niemieckiej. Przedstawione modele mogą zawierać elementy wyposażenia dodatkowego wykraczające poza seryjne wyposażenie pojazdu. Z powodu różnic prawnych w poszczególnych krajach możliwe są rozbieżności w stosunku do przedstawionych tu wariantów modelowych i wyposażenia. Więcej informacji na ten temat udzielają salony BMW. Zastrzegamy sobie prawo do zmian konstrukcji i wyposażenia oraz do ewentualnych pomyłek. Uwzględnienie wyposażenia typowego dla danego kraju nie było możliwe.

Masa własna wg UE w kg: podane wartości uwzględniają 90-procentowe napełnienie zbiornika paliwa, 68 kg wagi kierowcy i 7 kg bagażu. Masa własna dotyczy samochodów z wyposażeniem standardowym. Wyposażenie dodatkowe może zwiększać tę wartość.

Moc znamionowa: BMW zaleca stosowanie bezołowiowej benzyny super o liczbie oktanowej 95. Dopuszczalne jest stosowanie paliwa bezołowiowego o liczbie oktanowej 91 lub wyższej i maksymalnej zawartości etanolu do 10 procent (E10). Dane dotyczące mocy i zużycia odnoszą się do paliwa o liczbie oktanowej 98.
Add favorite
Favorite added
Cookies not enabled
X5 xDrive35i X5 xDrive50i
X5 xDrive35i X5 xDrive50i X5 sDrive25d X5 xDrive25d X5 xDrive30d X5 xDrive40d X5 M50d X5 xDrive40e
X5 xDrive50i X5 xDrive35i X5 sDrive25d X5 xDrive25d X5 xDrive30d X5 xDrive40d X5 M50d X5 xDrive40e

Sprawdź wszystkie możliwe konfiguracje.


Znajdź najbliższego Dealera BMW w Twojej okolicy.
 

Zapisz się na jazdę próbną