NIC NIE JEST TAK EKSCYTUJĄCE JAK ŻYCIE.

3-drzwiowe BMW serii 1.

NIC NIE JEST TAK EKSCYTUJĄCE JAK ŻYCIE.

3-drzwiowe BMW serii 1.

NIC NIE JEST TAK EKSCYTUJĄCE JAK ŻYCIE.3-drzwiowe BMW serii 1.

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (116 EfficientDynamics Edition)

3,8-3,4

Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km (116 EfficientDynamics Edition)

101-89

Maksymalny moment obrotowy (Nm) przy obr/min

270 / 1750-2250

Ucieczka od codzienności: 3-drzwiowym BMW serii 1. Zwrotne i kompaktowe na drodze, sportowe i nowoczesne w wyglądzie. Przód, typowa atrapa chłodnicy i reflektory diodowe podkreślają sportowy charakter BMW serii 1. Z tyłu uwagę zwracają dwuczęściowe lampy diodowe w kształcie L. Ergonomiczne wnętrze z wieloma schowkami oferuje dużo swobody. A wydajne i żwawe silniki BMW TwinPowerTurbo gwarantują radość z jazdy. Wybór jednostek napędowych w tym wszechstronnym trzydrzwiowym samochodzie sięga od ekonomicznego BMW 116d EfficientDynamics Edition po sportowe BMW M140i. Linie stylistyczne Urban Line, Sport Line oraz pakiet sportowy M nadają autu jeszcze bardziej indywidualny charakter. A BMW ConnectedDrive pozwala dzielić się radością z jazdy z rodziną i przyjaciółmi również w drodze. To właśnie jest prawdziwa radość – to właśnie jest BMW serii 1.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O 3-DRZWIOWYM BMW SERII 1.

Wygląd zewnętrzny.

Wyraziste linie i duże wloty powietrza zdradzają, jak wiele energii drzemie w BMW serii 1. Spłaszczone reflektory o skupionym „spojrzeniu”, oferowane opcjonalnie w wersji diodowej, zbiegają się w głównym elemencie frontu – atrapie chłodnicy o chromowanych ramkach. Tak dynamiczny wygląd frontu zapowiada autentyczną radość z jazdy. Z tyłu duże nadkola podkreślają szeroki rozstaw kół i mocne osadzenie auta na drodze. Poziome linie dodatkowo podkreślają ten efekt. Diodowe lampy tylne w kształcie litery L przykuwają uwagę i pozwalają od razu rozpoznać markę BMW.

Usługi i aplikacje

W BMW serii 1 możesz zabrać z sobą w drogę wszystko, co daje Ci łączność ze światem i pozwala cieszyć się życiem. A to dzięki usługom i aplikacjom BMW ConnectedDrive. Możesz skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje internet. Słuchać swojej ulubionej muzyki, zawsze i wszędzie. A zamiast stać w korku, spokojnie go ominąć alternatywną trasą.

Dynamika jazdy i wydajność.

Zwinność i pełny energii temperament sprawiają, że BMW serii 1 jest wprost stworzone do miejskiego życia. Silniki BMW TwinPower Turbo i opcjonalna 8-stopniowa skrzynia Steptronic gwarantują żwawą jazdę. A tryb ECO PRO pozwala przy tym uzyskać maksymalny zasięg. Ten samochód zapewnia duże emocje i małe zużycie paliwa.

3,8 – 3,4 l

Najnowsze technologie wtrysku, w pełni adaptacyjny rozrząd i turbodoładowanie – to recepta na sukces silników BMW EfficientDynamics. W jednostkach benzynowych i wysokoprężnych moment obrotowy przyrasta sportowo już w niskim zakresie obrotów. Niska jest za to emisja CO2 w BMW serii 1, zwłaszcza w modelu BMW 116d EfficientDynamics Edition.