MAGNES DLA OKA.

Stylistyka i wyposażenie BMW serii 1.

MAGNES DLA OKA.

Stylistyka i wyposażenie BMW serii 1.

MAGNES DLA OKA.Stylistyka i wyposażenie BMW serii 1.

Z zewnątrz dynamiczne. Wewnątrz ekskluzywne. Ekscytująca stylistyka symbolizuje ultymatywny sportowy charakter, potężną dynamikę i czystą radość z jazdy. Progresywne linie, atletyczna sylwetka i najwyższej jakości wyposażenie sprawiają, że BMW serii 1 idealnie pasuje do miejskiego stylu życia. Prawdziwy magnes dla oka.

BMW M140i (3-drzwiowe):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 179

Read more

NAJWYŻSZA FORMA.

Przód nowych edycji BMW serii 1 Shadow z wydatną atrapą chłodnicy z ekskluzywnymi ramkami w błyszczącym kolorze czarnym i dużymi wlotami powietrza podkreśla atletyczną sylwetkę i nieposkromiony temperament. Płaskie, ciemne reflektory przednie dodatkowo akcentują jego sportowy charakter. Nawet dostępne w standardzie koła gwarantują dynamiczny wygląd i doskonałą przyczepność. Podobnie jak opcjonalne, jeszcze bardziej sportowe 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich 719 M Jet Black w edycji M Sport Shadow, dostępne na życzenie z hamulcem sportowym M z niebieskimi zaciskami.
Tył zachwyca atletycznymi nadkolami, wyrazistymi zderzakami i charakterystycznymi diodowymi lampami tylnymi w kształcie litery L. Jeszcze więcej dynamiki zapewniają chromowane na czarno końcówki rur wydechowych, które w BMW M140i edycji Shadow oraz edycji M Sport Shadow należą do wyposażenia standardowego.

MUST HAVE – ORYGINALNE AKCESORIA BMW.

Jeszcze bardziej sportowe? Jeszcze ekskluzywniejsze? Jeszcze bardziej funkcjonalne na co dzień? Nie ma problemu. Dzięki oryginalnym akcesoriom BMW wyposażysz swoje BMW serii 1 zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Możesz wybierać spośród licznych wysokogatunkowych i przydatnych produktów – od wyrazistych obręczy kół przez pełnokolorowy wyświetlacz Head-Up po praktyczny bagażnik na rowery.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

 • Odkryj następny temat

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

 • Odkryj następny temat

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW 125i (3-drzwiowe) (1):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 5,9 – 5,7
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 134 – 130

  BMW 125d (3-drzwiowe) (3):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 4,8 – 4,7
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 126 – 123

  BMW M140i (3-drzwiowe) (1):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 179

  Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

  (1) Wartości obowiązują do 15.04.2018 r. Więcej informacji na ten temat udzielają dealerzy BMW.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (3) zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTC i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. [W tych pojazdach podatki i inne opłaty samochodowe uwzględniające (również) emisję CO2 mogą być obliczane na podstawie innych wartości niż podane.]

  Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.