MAGNES DLA OKA.

Stylistyka i wyposażenie BMW serii 1.

MAGNES DLA OKA.

Stylistyka i wyposażenie BMW serii 1.

MAGNES DLA OKA.Stylistyka i wyposażenie BMW serii 1.

Z zewnątrz dynamiczne. Wewnątrz ekskluzywne. Ekscytująca stylistyka symbolizuje ultymatywny sportowy charakter, potężną dynamikę i czystą radość z jazdy. Progresywne linie, atletyczna sylwetka i najwyższej jakości wyposażenie sprawiają, że BMW serii 1 idealnie pasuje do miejskiego stylu życia. Prawdziwy magnes dla oka.

3-drzwiowe BMW M140i :
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,4-9,4
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 212-214

Read more

NAJWYŻSZA FORMA.

Przód nowych edycji BMW serii 1 Shadow z wydatną atrapą chłodnicy z ekskluzywnymi ramkami w błyszczącym kolorze czarnym i dużymi wlotami powietrza podkreśla atletyczną sylwetkę i nieposkromiony temperament. Płaskie, ciemne reflektory przednie dodatkowo akcentują jego sportowy charakter. Nawet dostępne w standardzie koła gwarantują dynamiczny wygląd i doskonałą przyczepność. Podobnie jak opcjonalne, jeszcze bardziej sportowe 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich 719 M Jet Black w edycji M Sport Shadow, dostępne na życzenie z hamulcem sportowym M z niebieskimi zaciskami.
Tył zachwyca atletycznymi nadkolami, wyrazistymi zderzakami i charakterystycznymi diodowymi lampami tylnymi w kształcie litery L. Jeszcze więcej dynamiki zapewniają chromowane na czarno końcówki rur wydechowych, które w BMW M140i edycji Shadow oraz edycji M Sport Shadow należą do wyposażenia standardowego.

bmw serii 1 3drzwiowe design  01

MUST HAVE – ORYGINALNE AKCESORIA BMW.

Jeszcze bardziej sportowe? Jeszcze ekskluzywniejsze? Jeszcze bardziej funkcjonalne na co dzień? Nie ma problemu. Dzięki oryginalnym akcesoriom BMW wyposażysz swoje BMW serii 1 zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Możesz wybierać spośród licznych wysokogatunkowych i przydatnych produktów – od wyrazistych obręczy kół przez pełnokolorowy wyświetlacz Head-Up po praktyczny bagażnik na rowery.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.