GRA W PRZEWADZE.

BMW M140i: 340 PS, 250 kW.

bmw logo i performance

GRA W PRZEWADZE.

BMW M140i: 340 PS, 250 kW.

GRA W PRZEWADZE.BMW M140i: 340 PS, 250 kW.

Dynamiczny sportowy charakter w klasie kompaktowej ma swoją nazwę: BMW M140i. Lub innymi słowy: zintensyfikowana radość z jazdy. Warto to przeżyć – trudne do opisania uczucie, kiedy ręce chwytają za kierownicę, a stopa naciska pedał gazu. Najlepiej na krętej drodze pozamiejskiej, gdy liczne idealnie ze sobą zestrojone komponenty M Performance – od silnika przez układ jezdny po design – gwarantują jazdę przesiąkniętą adrenaliną. Aż ciarki przechodzą po plecach.
 

5-drzwiowe BMW M140i :
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,7-8,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 198-200

Read more
bmw serii 1 pięciodrzwiowe

SZEŚCIOPAK.

6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo.

SZEŚCIOPAK.

6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo.

Nadzwyczaj wydajny, bardzo mocny: 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo wyróżnia świetna charakterystyka mocy, aksamitna praca i sportowe brzmienie. Układ Double Vanos, Valvetronic, High Precision Injection i turbosprężarka TwinScroll dają mu moc 250 kW (340 KM) i zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynoszące zaledwie 7,8 l na 100 km.

Read more

NADAJE TEMPO.

Dynamika jazdy BMW M140i to M Performance w czystej postaci. Wysokowydajne komponenty gwarantują intensywną przyjemność jazdy, której nie da się porównać z niczym innym. Niższe sportowe zawieszenie M razem z adaptacyjnym sportowym układem kierowniczym oferuje fascynującą zwinność – i precyzyjnie przenosi efektowną moc napędu na drogę. Hamulce sportowe M są oczywiście przystosowane do maksymalnych obciążeń. A 8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic pozwala na dynamiczne sprinty dzięki bardzo szybkiej zmianie biegów. Przyspieszony puls z pewnością to potwierdzi.

 • Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy

  Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic umożliwia bardziej bezpośrednie i zwinne kierowanie pojazdem przy mniejszym nakładzie siły. Reaguje na skręt kierownicy z różnym przełożeniem. Ułatwia to prowadzenie w sportowym stylu oraz zmniejsza nakład siły potrzebnej przy parkowaniu i skręcaniu.

 • Sportowe zawieszenie M

  W samochodach z napędem tylnym niższy o ok. 10 mm sportowy układ jezdny M wyróżnia się bardzo sportową charakterystyką. Ma krótsze sprężyny, sztywniejsze amortyzatory oraz twardsze stabilizatory. Wszystko to razem zapewnia jeszcze bardziej bezpośrednie działanie zawieszenia sprzyjające wybitnie sportowej jeździe.

 • xDrive

  Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive adaptacyjnie i płynnie rozdziela napęd na koła przednie i tylne, poprawiając trakcję, dynamikę jazdy i zwiększając bezpieczeństwo jazdy w każdej sytuacji. Dla dodatkowego podniesienia zwinności elektroniczny rozdział momentu przeciwdziała też pod- i nadsterowności na zakrętach.

 • 8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic

  8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic umożliwia bardzo sportową zmianę biegów. Zarówno automatycznie, jak i ręcznie dźwigienkami przy kierownicy lub dźwignią biegów, umożliwiając komfortową albo dynamiczną jazdę. W trybie SPORT i przy dźwigni w lewej pozycji S/M tryb zmiany biegów skonfigurowano pod kątem najwyższych osiągów.

WYŚCIGOWY KOSTIUM.

Przód BMW M140i zachwyca powiększonymi wlotami powietrza ze standardowego pakietu aerodynamicznego M z akcentami w kolorze Ferric Grey. Aerodynamiczne lusterka zewnętrzne są również utrzymane w kolorze Ferric Grey. Pewność siebie podkreślają charakterystyczne 18-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich 719 M Jet Black oraz końcówki rur wydechowych po obu stronach w czarnym chromie. We wnętrzu uwagę zwracają fotele sportowe M, dostępna w standardzie kierownica skórzana M oraz podnóżki M i listwy wewnętrzne M. Ekskluzywne detale, takie jak listwy progowe M Performance oraz specjalne przyrządy M Performance, dodatkowo dodają szyku sportowemu wnętrzu.

SIŁA RODZINY.

SIŁA RODZINY.

Samochody M Performance imponują potężną mocą. Oferują fascynującą dynamikę bez rezygnowania z komfortu. A ich wyostrzony wygląd odznacza się doskonałym stylem. Samochody M Performance. Jeszcze intensywniejsza radość z jazdy.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

  Dane oznaczone „x” nie są jeszcze dostępne.