SZYBKA MIŁOŚĆ.

Nowe BMW serii 1. Connected to Perform.

SZYBKA MIŁOŚĆ.

Nowe BMW serii 1. Connected to Perform.

SZYBKA MIŁOŚĆ.Nowe BMW serii 1. Connected to Perform.

Przyspieszenie 0-100 km/h w s (BMW M140i1)

4,8 [4,6]

Prędkość maksymalna w km/h (BMW M140i1)

250

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (BMW M140i1)

7,8 [7,1]

Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km (BMW M140i1)

179–163

Robi wrażenie. Sprawia radość. Natychmiast rzuca się w oczy. Nowy miejski bohater podbija serca swoją sportową stylistyką, dynamicznymi właściwościami jezdnymi i idealną komunikacją. Szybko rusza z miejsca i równie szybko łączy się z siecią – dzięki temu sprosta wszelkim wymaganiom. To czyni niewielką, lecz znaczącą różnicę.

MAGNES DLA OKA.

MAGNES DLA OKA.

Stylistykę nowego BMW serii 1 można idealnie opisać jednym jedynym słowem: dynamiczna. Auto fascynuje z każdej perspektywy optymalnymi proporcjami i każdym detalem podkreśla swój bezkompromisowo sportowy charakter. Dokładnie w punkt – tutaj wszystko łączy się w spójną całość. Niezależnie od linii stylistycznej lub edycji.


BMW M140i (5-drzwiowe) (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 179

Read more
„Dzięki nowym opcjom kolorów karoserii, tapicerki i innych elementów aranżacyjnych klienci otrzymują więcej możliwości wyboru, by nadać swojemu autu jeszcze bardziej indywidualny charakter.”
Martina Starke, Head Colour and Material Design BMW Automobile

POSZUKIWACZ WRAŻEŃ.

POSZUKIWACZ WRAŻEŃ.

Czysta radość na prostej. Na każdym zakręcie maksymalna adrenalina. Typowy dla BMW bezpośredni układ kierowniczy, precyzyjnie zestrojony układ jezdny i optymalny rozkład masy na osie oferują fascynującą zwinność. A dzięki 6-cylindrowemu rzędowemu silnikowi benzynowemu Turbo pod wydłużoną maską silnika BMW serii 1 dysponuje dynamiką, której na próżno szukać w innych samochodach klasy kompaktowej. Bardzo sportowe, czyż nie?

Read more

CYFROWY WYJADACZ.

CYFROWY WYJADACZ.

Wejdź na kolejny poziom komunikacji: z doskonałą intuicyjną koncepcją obsługi, inteligentnymi systemami wspomagającymi kierowcę i wyjątkowymi w tej klasie usługami cyfrowymi, które gwarantują niespotykane dotąd wrażenia z jazdy. I z aplikacją, która łączy pojazd ze smartfonem, otwierając zupełnie nowe możliwości w kwestiach planowania terminów i trasy przejazdu, komunikacji biznesowej oraz rozrywki.

Read more
„Oferujemy naszym klientom wybór dokładnie takiego systemu obsługi, jaki im najbardziej odpowiada.”
Holger Hampf, Head of Design User Experience

GRA W PRZEWADZE.

GRA W PRZEWADZE.

BMW M140i xDrive to temperament w czystej formie: spektakularne przyspieszenie od zera do setki w 4,4 s. Napędzane 6-cylindrowym rzędowym silnikiem benzynowym M Performance TwinPower Turbo o imponującej mocy 340 KM. Wyposażone w liczne zaawansowane komponenty dla bezgranicznej przyjemności jazdy. To nie tylko przyprawia o szybsze bicie serca, lecz także unosi w górę kąciki ust.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE i są zależnie od rozmiaru opon. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

    Wszystkie dane w nawiasach odnoszą się do modeli z 7-biegową skrzynią dwusprzęgłową z Drivelogic.

    Wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE i są zależnie od rozmiaru opon. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

    Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

    Powyższe dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie wchodzą w zakres oferty, a służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Przy ustalaniu emisji CO2 zgodnie z dyrektywą 1999/94/WE nie zostały uwzględnione emisje CO2 powstające przy produkcji i dostarczaniu paliwa lub innych nośników energii.