PODĄŻAJ WŁASNĄ DROGĄ. I WEŹ ZE SOBĄ CAŁY ŚWIAT.

Usługi i aplikacje BMW ConnectedDrive w BMW serii 2 Active Tourer.

Komunikacja, informacja i rozrywka – dzięki usługom i aplikacjom BMW ConnectedDrive poznasz nowe oblicze mobilności.

USŁUGI CONNECTEDDRIVE.

Usługi BMW ConnectedDrive dostarczają w drodze wielu informacji, rozrywki i oferują dodatkowe usługi i funkcje.

Należy do nich m.in. BMW Online oferujące dostęp do aktualnych informacji lokalnych takich jak pogoda, wiadomości, wyszukiwanie online powered by GoogleTM czy funkcje biurowe. Oprócz tego w menu „Aplikacje” można zestawić sobie indywidualne usługi, takie jak informacje o cenach paliw, przewodniki turystyczne i hotelowe.

 

Wyposażenie obejmuje również komfortowe, bezpieczne i nieograniczone czasowo korzystanie z aplikacji na smartfony. Usługi ConnectedDrive umożliwiają dostęp do Sklepu BMW ConnectedDrive, w którym można wygodnie zestawiać, zamawiać i przedłużać usługi takie jak Real Time Traffic Information, Usługi Zdalne, Rozrywka Online czy Usługa Concierge. Oprócz tego usługi ConnectedDrive oferują jeszcze inne funkcje, dzięki którym jazda BMW jest niezwykłym przeżyciem.

BMW CONNECTED.

BMW Connected to osobisty asystent ułatwiający użytkownikowi mobilność na co dzień i pomagający mu punktualnie i komfortowo dotrzeć do celu. Ze wszystkich związanych z tym usług można korzystać również poza pojazdem za pomocą aplikacji na iPhone i Apple Watch.

W BMW Connected można łatwo i wygodnie przejmować punkty docelowe wyszukane przez aplikacje na smartfony takie jak Yelp, Mapy Apple, Mapy Google albo w internecie i jednym kliknięciem przesyłać do istniejącego w pojeździe systemu nawigacyjnego. BMW Connected umożliwia również automatyczne przejmowanie terminów i adresów zapisanych w kalendarzu iPhone wraz z żądanym czasem przyjazdu do agendy mobilności. BMW Connected oblicza na podstawie miejsca pobytu i aktualnej sytuacji na drogach przewidywany czas przyjazdu, odpowiednio wcześniej informuje o nim użytkownika, a po przybyciu samochodem na miejsce nawiguje go pieszo do celu. W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych utrudnień na drogach mogącym spowodować opóźnienie, albo gdy w pobliżu miejsca docelowego nie ma wolnych parkingów, użytkownik może za pośrednictwem BMW Connected w pojeździe poinformować oczekujące osoby SMS-em o spodziewanej godzinie przyjazdu – bez dotykania telefonu. Oprócz tego BMW Connected zapamiętuje regularnie wybierane punkty docelowe i automatycznie dołącza je do agendy mobilności.

Aplikację BMW Connected można pobrać bezpłatnie w App Store.

SYSTEM TELEFONICZNY Z ŁADOWANIEM BEZPRZEWODOWYM.

System telefoniczny z ładowaniem bezprzewodowym obejmuje nieckę do ładowania* z funkcją ładowania bezprzewodowego i dodatkowe gniazda USB. Połączenie z anteną dachową zapewnia optymalną łączność z siecią komórkową. Złącze Bluetooth umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch telefonów komórkowych i jednego odtwarzacza audio. Do tego dochodzi funkcja Bluetooth Office oraz przygotowanie do hotspotu WiFi.

 

* Uniwersalne bezprzewodowe niecki do ładowania oferowane tylko do kompatybilnych smartfonów. Urządzenia do bezprzewodowego ładowania niekompatybilnych smartfonów dostępne są w internecie i u dealerów BMW.

SZYBKA POMOC W POTRZEBIE.

SZYBKA POMOC W POTRZEBIE.

Inteligentne połączenie alarmowe zapewnia szybką i ukierunkowaną pomoc w nagłych sytuacjach przez całą dobę, a także wsparcie ze strony przeszkolonego personelu w ojczystym języku kierowcy nawet za granicą. Funkcja inteligentnego połączenia alarmowego włącza się automatycznie podczas poważniejszego wypadku, gdy nastąpi aktywacja poduszki powietrznej lub napinaczy pasów bezpieczeństwa. Centrum alarmowe BMW otrzymuje wówczas informacje niezbędne do udzielenia pomocy, np. o lokalizacji samochodu, skali wypadku i ryzyku obrażeń ciała u pasażerów. Dane te przesyłane są przez zainstalowaną na stałe kartę SIM, czyli niezależnie od prywatnego telefonu komórkowego. Centrum alarmowe BMW powiadamia najbliższe centrum koordynacji służb ratowniczych i zapewnia pomoc telefoniczną aż do czasu ich przyjazdu na miejsce zdarzenia. Funkcję można również uruchomić manualnie – np. w sytuacji, w której trzeba udzielić pomocy innym użytkownikom drogi.

Jak działa funkcja inteligentnego połączenia alarmowego.

BMW TELESERVICE.

Teleservice to inteligentna komunikacja pomiędzy kierowcą, samochodem i BMW. Usługa transmituje zależnie od potrzeb dane o pojeździe do BMW i sygnalizuje zbliżające się terminy przeglądów. Wybrany serwis BMW może odczytać te dane, aby optymalnie zaplanować i przygotować ewentualną wizytę w warsztacie. Może na przykład odpowiednio wcześniej zamówić potrzebne części. Serwis BMW kontaktuje się z Tobą, gdy zbliża się termin przeglądu. Niektóre usterki można rozwiązać dzięki BMW TeleService nawet poprzez zdalny dostęp bez wizyty w serwisie.

USŁUGA CONCIERGE.

Zawsze chciałeś wiedzieć, jak to jest mieć własnego kamerdynera? Teraz masz okazję: skorzystaj z oferty szczególnego rodzaju – Usługi Concierge BMW ConnectedDrive. Ta komfortowa usługa umożliwia za naciśnięciem przycisku połączenie telefoniczne z konsultantem infolinii BMW, który jako „osobisty asystent” służy kierowcy pomocą w drodze.
Szukasz określonej restauracji, najbliższego bankomatu albo dyżurnej apteki? Konsultant infolinii BMW służy Ci pomocą i na życzenie prześle odpowiednie informacje adresowe bezpośrednio do systemu nawigacyjnego. Usługa Concierge działa niezależnie od telefonu komórkowego w kraju i za granicą, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i bez dodatkowych kosztów. Do korzystania wymagane są usługi ConnectedDrive.

MUSIC ENTERTAINMENT.

Podróżując w BMW, możesz wiele doświadczyć. A ponieważ właściwa ścieżka dźwiękowa zmienia jazdę w niepowtarzalne przeżycie, dostępne są aplikacje muzyczne, które w każdej sytuacji grają odpowiedni utwór. Możesz więc stworzyć własną stację radiową, której będziesz słuchać jadąc do pracy, na zakupy czy urlop. Możesz również wybrać jeden z licznych audiobooków bądź przesyłać własną muzykę – bezpośrednio w Twoim BMW z wyposażeniem Usługi ConnectedDrive.

BMW CAR HOTSPOT LTE.

BMW CAR HOTSPOT LTE.

Ultraszybki internet.

BMW Car Hotspot LTE umożliwia nawet ośmiu użytkownikom bardzo szybki dostęp do internetu. Dodatkowo konieczna jest tylko karta SIM do urządzenia kompatybilna z LTE. Mobilny hotspot łatwo się instaluje, a dzięki wbudowanemu akumulatorowi można z niego korzystać również poza samochodem.