MIEJSKI ZAWODNIK.

Nowe BMW serii 2 Active Tourer.

MIEJSKI ZAWODNIK.

MIEJSKI ZAWODNIK.Nowe BMW serii 2 Active Tourer.

Moc silnika w kW (KM) przy obr/min (220i)

141 (192)/5.000–6.000

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (220i)

7,3-7,6

Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km (220i)

165-174

Pojemność bagażnika

468 do 1510 l

Wpisuje się w pulsujący rytm miasta: z radością. Ze stylem. Z charakterem. BMW serii 2 Active Tourer pasuje do współczesnych metropolii. Podobnie jak place i kawiarnie, aleje i skrzyżowania. Z łatwością i z entuzjazmem stawia czoła miejskim wyzwaniom, które nie stanowią dla niego żadnego problemu. Czy wymagana jest dynamiczna i zwrotna jazda po wąskich uliczkach, czy wszechstronność i wydajność dostosowana do napiętego planu dnia – to idealny samochód dla wszystkich aktywnych.

BMW 220i Active Tourer:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,3-7,6
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 165-174bmw serii 2 active tourer nadwozie

OBIEKT ZAINTERESOWANIA PRZECHODNIÓW.

Atrakcyjne nie tylko na pierwszy rzut oka: nowe BMW serii 2 Active Tourer zachwyca z każdej perspektywy – i każdym detalem. Duża atrapa chłodnicy i przechodzące przez całą długość wloty powietrza z przodu podkreślają jego entuzjazm, a reflektory diodowe elegancki wygląd. Z kolei dynamiczna sylwetka z poziomym przetłoczeniem i wyraźnie zarysowanymi progami nadaje BMW serii 2 sportowy i nowoczesny charakter.

„Dla mnie BMW serii 2 Active Tourer jest najbardziej funkcjonalnym BMW, które na nowo interpretuje radość z jazdy.”
Dr Norbert Reithofer, Przewodniczący Rady Nadzorczej BMW AG

KAŻDE MIEJSCE JAK MODNA DZIELNICA.

Dużo miejsca w mieście? To dziecinnie proste, jeśli jeździ się BMW serii 2 Active Tourer. Ten samochód oferuje dużą przestrzeń i dużą elastyczność. Z bagażnikiem o pojemności maks. 1510 l jest zawsze gotowy na nowe wyzwania. Przy tym wygląda nadzwyczaj zapraszająco: duże drzwi umożliwiają wygodne wsiadanie i wysiadanie, opcjonalna otwierana bezdotykowo pokrywa bagażnika ułatwia załadunek i oferuje maksymalny komfort. Dla tego wszystkiego, co znajduje się na Twojej liście rzeczy do zrobienia.

SURFOWANIE W MIEŚCIE.

BMW ConnectedDrive gwarantuje zrelaksowaną podróż. Skomunikowane usługi cyfrowe i aplikacje oraz inteligentne systemy wspomagające kierowcę BMW Personal CoPilot oferują użytkownikowi kompleksowe wsparcie na krótkich i długich trasach. Aby bezpiecznie dotrzeć do celu i nie stracić przy tym z oczu tego, co nowe.

Read more

Ma na wszystko odpowiedź.

Usługa Concierge w BMW ConnectedDrive umożliwia za naciśnięciem przycisku połączenie telefoniczne z konsultantem infolinii BMW. Znajdzie on na przykład żądaną restaurację, najbliższy bankomat lub dyżurną aptekę i na życzenie wyśle odpowiednie dane adresowe bezpośrednio do systemu nawigacyjnego BMW.
Read more

Wszystko pod kontrolą.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up transmituje informacje istotne podczas jazdy na szybce projekcyjnej w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, ułatwiając mu skupienie się na drodze. W zależności od wyposażenia wyświetlane są m.in.: aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, wskazanie ograniczenia prędkości i zakazu wyprzedzania oraz listy kontaktów i odtwarzania.

Read more

Zawsze bezpiecznie i na dystans.

Regulator prędkości z funkcją hamowania zapamiętuje żądaną prędkość od ok. 30 km/h i utrzymuje ją na stałym poziomie również na stokach, w razie potrzeby automatycznie wyhamowując samochód. Funkcje obsługuje się na kierownicy wielofunkcyjnej.
Read more

Łatwo i wygodnie od startu do mety.

Punktualnie i komfortowo na umówione spotkanie – dzięki funkcji nawigacji door-to-door w aplikacji BMW Connected. Po dojechaniu do celu Twój smartfon lub smartwatch poprowadzi Cię od zaparkowanego pojazdu do ostatecznego miejsca piechotą.
Read more

Zawsze na czas

BMW Connected za pośrednictwem kompatybilnego smartfonu lub smartwatcha informuje o godzinie wyjazdu obliczonej tak, aby przy aktualnej sytuacji na drogach punktualnie dotrzeć do celu. System oblicza proponowaną godzinę wyjazdu w oparciu o komunikaty drogowe w czasie rzeczywistym.
Read more

Wszystko i jeszcze więcej.

Zawsze coraz dalej dzięki nowoczesnej komunikacji: z BMW ConnectedDrive będziesz zawsze w kontakcie z tym, co dla Ciebie najważniejsze, aby móc cieszyć się jeszcze wyższym komfortem jazdy. Przekonaj się o tym!

Read more

ZDĄŻYĆ PRZED GODZINĄ SZCZYTU.

ZDĄŻYĆ PRZED GODZINĄ SZCZYTU.

W BMW serii 2 Active Tourer miasto zmienia się w przeżycie. Temperamentne i wydajne silniki są zawsze gotowe do sprintu. Adaptacyjny układ jezdny i liczne elementy aerodynamiczne zapewniają przy tym optymalny kontakt z nawierzchnią. Za pomocą przełącznika właściwości można wygodnie zmienić tryb jazdy – od bardzo komfortowego po bardzo sportowy. Czysta dynamika jazdy, w miejskiej dżungli.

Read more

RAJDOWIEC.

Moc. Siła. Kontrola. Od bardzo oszczędnego 3-cylindrowego silnika wysokoprężnego po wysokoobrotowy i dynamiczny 4-cylindrowy silnik benzynowy: BMW serii 2 Active Tourer preferuje styl sportowy. Emanuje przy tym dużą pewnością siebie, co jest zasługą sportowej 7-stopniowej skrzyni dwusprzęgłowej lub inteligentnego napędu na cztery koła xDrive. Dla optymalnej trakcji i większej radości z jazdy.

ELEKTRYZUJĄCE.

BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer.

ELEKTRYZUJĄCE.

BMW 225xe Plug-in hybrid Active Tourer.

WYPOSAŻENIE NA KAŻDĄ OKAZJĘ.

Liczne opcje umożliwiają dostosowanie BMW serii 2 Active Tourer do indywidualnych potrzeb. Np. dodatkowe wyposażenie wnętrza wygospodaruje więcej miejsca na bagaż, a stylowe akcesoria dodadzą autu oryginalności – przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by perfekcyjny samochód był jeszcze bardziej perfekcyjny.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.