NOWA DEFINICJA WOLNOŚCI.

Nowe BMW serii 2 Cabrio.

NOWA DEFINICJA WOLNOŚCI.

Nowe BMW serii 2 Cabrio.

NOWA DEFINICJA WOLNOŚCI.Nowe BMW serii 2 Cabrio.

Przyspieszenie 0-100 km/h w s (BMW 230i Cabrio1)

5,9

Prędkość maksymalna w km/h (BMW 230i Cabrio1)

250

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (BMW 230i Cabrio1)

7,7-8,3

Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km (BMW 230i Cabrio1)

176-188

Wygląd: Zjawiskowo piękne. Charakter: Bezgranicznie wolne. Nowe BMW serii 2 Cabrio to demonstracja sportowej wolności i elegancji. Połączenie dynamicznego designu, wysokowydajnych napędów i ekskluzywnego wyposażenia w nowo zaprojektowanym wnętrzu otwiera nowe horyzonty bezgranicznej radości z jazdy. Najbardziej sportowy kabriolet w swojej klasie nie pozostawia żadnych wątpliwości, jak atrakcyjna może być niezależność.

bmw serii 2 cabrio podglad

BEZKOMPROMISOWY ESTETA.

Stylistyka BMW serii 2 Cabrio.

BEZKOMPROMISOWY ESTETA.

Stylistyka BMW serii 2 Cabrio.

Pierwsze wrażenie? Doskonała symbioza siły i atrakcyjności. Sportowe, kompaktowe proporcje, wyostrzona partia przednia z nowo zaprojektowaną atrapą chłodnicy i elegancki dach dodają nowemu BMW serii 2 Cabrio ekspresyjnej siły i podkreślają jego skończoną formę. Zaakcentowany szeroki tył zachwyca nowymi lampami diodowymi i zdradza, ile mocy może kryć się w tym stylowym opakowaniu.

Read more
„Sportowe cechy BMW serii 2 Cabrio nadają mu jeszcze bardziej charakterystyczną i wyrazistą sylwetkę.”
Oliver Heilmer, Head Interior Design BMW Automobile

BEZGRANICZNA DYNAMIKA.

Dynamika jazdy i wydajność BMW serii 2 Cabrio.

BEZGRANICZNA DYNAMIKA.

Dynamika jazdy i wydajność BMW serii 2 Cabrio.

Dynamika w najlepszej formie: w nowym BMW serii 2 Cabrio fascynacja jazdą z otwartym dachem osiąga nowy wymiar. Zaawansowane technologie napędowe, idealny rozkład masy na osie oraz imponująca wydajność gwarantują bezkompromisową, sportową przyjemność z jazdy pod gołym niebem.

Read more

POŁĄCZENIE ZE ŚWIATEM.

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 2 Cabrio.

POŁĄCZENIE ZE ŚWIATEM.

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 2 Cabrio.

W nowym BMW serii 2 Cabrio można zawsze i wszędzie cieszyć się kontaktem z przyjaciółmi lub całym światem. I w każdej sytuacji dotrzeć wygodnie i bezpiecznie do celu. BMW ConnectedDrive oferuje dostęp do usług cyfrowych, inteligentnych aplikacji i systemów wspomagających kierowcę – dla znacznie większego komfortu i bezpieczeństwa oraz lepszej rozrywki.

Read more

RADYKALNIE OTWARTE.

BMW M240i Cabrio.

RADYKALNIE OTWARTE.

BMW M240i Cabrio.

Jedyny limit: niebo. Uczucie: gęsia skórka. BMW M240i Cabrio z 6-cylindrowym rzędowym silnikiem benzynowym M Performance TwinPower Turbo, adaptacyjnym zawieszeniem M, opcjonalną 8-stopniową skrzynią Steptronic oraz adaptacyjnym sportowym układem kierowniczym i hamulcami sportowymi M definiuje na nowo limit pod gołym niebem oraz dostarcza niezapomnianych i intensywnych wrażeń z jazdy.

BMW M240i Cabrio :
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,3-9,3
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 210-212

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.