ŁATWY NETWORKING.

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 2 Cabrio.

ŁATWY NETWORKING.

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 2 Cabrio.

ŁATWY NETWORKING.Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 2 Cabrio.

Urzekająca wolność w podróży: bezproblemowa komunikacja w BMW serii 2 Cabrio. Nowa koncepcja obsługi wyróżnia się przejrzystymi funkcjami, intuicyjnym sterowaniem i usługami cyfrowymi, które przekształcają wnętrze auta w doskonałą strefę komfortu. Sprawdzanie poczty elektronicznej, organizacja terminów, planowanie trasy czy słuchanie ulubionej muzyki – to wszystko umożliwia BMW ConnectedDrive. BMW Connected gwarantuje użytkownikowi pełną kontrolę nad mobilnym planowaniem podróży, aby docierał do celu punktualnie i w dobrym humorze.

Read more

TU GRA MUZYKA.

Komunikacja na wysokim poziomie: za pomocą opcjonalnych usług cyfrowych ConnectedDrive można korzystać z licznych usług, inteligentnych aplikacji i doskonałej rozrywki. W ramach rozrywki online można na przykład otworzyć w serwisie Deezer lub Napster konto z abonamentem. Dzięki temu uzyskuje się nieograniczony dostęp do milionów utworów muzycznych. A zintegrowana funkcja rozpoznawania muzyki identyfikuje każdą piosenkę w radiu i zapisuje ją w osobistej bibliotece użytkownika. Fantastyczne rozwiązanie, niezależnie od tego, jaki styl muzyczny się preferuje.

 • Zestaw głośnikowy HiFi Harman Kardon

  Zestaw głośnikowy HiFi Harman Kardon zasilany jest zewnętrznym wzmacniaczem o mocy 360 W umieszczonym w bagażniku. Wraz z odpowiednio rozmieszczonymi 12 głośnikami z dwoma centralnymi głośnikami niskotonowymi pod fotelami przednimi zachwyca selektywnym brzmieniem wypełniającym przestrzeń.

bmw serii 2 kabriolet

NAJLEPSZY KONTAKT, ZAWSZE I WSZĘDZIE.

BMW Connected to innowacyjna aplikacja, która inteligentnie wspomaga kierowcę w wygodnym i punktualnym dotarciu do celu. Przesyła terminy ze smartfonu do systemu nawigacyjnego, informuje, kiedy trzeba rozpocząć podróż, i powiadamia innych, jeśli dojdzie do opóźnienia. Ponadto aplikacja informuje użytkownika o lokalizacji, ilości paliwa w zbiorniku oraz o tym, czy auto jest zamknięte. Z jej pomocą można także otworzyć i zamknąć BMW serii 2 Cabrio. A jeśli kierowca zapomni, gdzie zaparkował: aplikacja poprowadzi go pewnie do samochodu.

 • Funkcja Time-to-Leave

  Żadnych spóźnień: BMW Connected informuje użytkownika poprzez smartfon lub Apple Watch o optymalnym czasie rozpoczęcia podróży, aby punktualnie dotrzeć do kolejnego celu. Czas odjazdu proponowany przez system opiera się przy tym na danych o sytuacji na drogach w czasie rzeczywistym.

 • Udostępnij punkt docelowy / Prześlij do samochodu

  Za pomocą BMW Connected można wygodnie i bezproblemowo przesłać znalezione przez siebie cele z aplikacji na smartfonie lub sieci do BMW serii 2. Podobnie jak zapisane w kalendarzu smartfonu terminy łącznie z pożądaną godziną dotarcia na miejsce. System płynnie przejmuje nowy cel do systemu nawigacyjnego BMW serii 2 Cabrio.

 • Udostępnij szacowany czas dotarcia na miejsce

  Jeśli mimo to kierowca utknie po drodze w korku, może za pomocą BMW Connected wysłać SMS do czekających kolegów lub partnerów biznesowych, aby poinformować ich o spóźnieniu oraz o nowo obliczonej godzinie przybycia na miejsce. I to wszystko bez dotykania telefonu.

NADZWYCZAJ UWAŻNE, W KAŻDEJ CHWILI.

BMW serii 2 Cabrio stara się jak najbardziej uprzyjemnić jazdę. Dlatego inteligentne systemy wspomagające kierowcę gwarantują nowy poziom bezpieczeństwa i komfortu: system asystujący kierowcy z ostrzeganiem przed kolizją z poprzedzającym pojazdem lub pieszym z miejską funkcją hamowania odpowiednio wcześnie ostrzega przed innymi samochodami lub przechodniami. Ostrzeganie przed zjechaniem z pasa ruchu reaguje przy niezamierzonej zmianie pasa, natomiast asystent skupienia zaleca zrobienie sobie przerwy, kiedy pojawią się oznaki zmęczenia. A aktywny regulator prędkości oraz Speed Limit Info mają zawsze prędkość pod kontrolą. Po dotarciu do celu asystent parkowania zatroszczy się o wygodne zaparkowanie samochodu.

 • Aktywny regulator prędkości

  Aktywny regulator prędkości z funkcją Stop&Go i ostrzeganiem przed kolizją z poprzedzającym pojazdem utrzymuje ustawioną przez kierowcę prędkości oraz odstęp od poprzedzającego pojazdu. Samochód przejmuje ruszanie i hamowanie, a wybrany odstęp utrzymywany jest nawet przy niewielkich prędkościach i w korku aż do ewentualnego zatrzymania.

 • Ostrzeganie przed przekraczaniem ograniczenia prędkości

  Funkcja ostrzegania przed przekroczeniem ograniczenia prędkości ze wskazaniem zakazu wyprzedzania rejestruje ograniczenia prędkości oraz zakazy wyprzedzania i sygnalizuje je na wyświetlaczu informacyjnym w zestawie wskaźników lub na wyświetlaczu Head-Up.

 • Asystent parkowania

  Asystent parkowania ułatwia parkowanie równolegle i prostopadle do jezdni. System mierzy również ciasne luki parkingowe podczas przejeżdżania obok nich z niewielką prędkością. Jeżeli miejsce jest dostatecznie duże, asystent parkowania przejmuje kierowanie, a kierowca musi tylko wybierać odpowiedni bieg, dodawać gazu i hamować.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

BMW ConnectedDrive to inteligentna komunikacja pomiędzy samochodem, kierowcą i światem zewnętrznym. Ciesz się większym komfortem, lepszą rozrywką i kojącym poczuciem bezpieczeństwa na każdej drodze. Albo krótko mówiąc: większą radością z jazdy.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.