SKUTEK UBOCZNY: DRESZCZYK EMOCJI.

BMW M240i Cabrio.

bmw mperformance logo

SKUTEK UBOCZNY: DRESZCZYK EMOCJI.

BMW M240i Cabrio.

SKUTEK UBOCZNY: DRESZCZYK EMOCJI.BMW M240i Cabrio.

Inspirowane BMW M, zoptymalizowane pod kątem funkcjonalności na co dzień. BMW M240i Cabrio przekracza typowe granice przyspieszenia: turbodoładowany 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy katapultuje pojazd w 4,9 s od 0 do 100 km/h, a sportowe zawieszenie M przekłada nieprzeciętną moc na fascynujące wrażenia z jazdy. Zwinne, zapierające dech w piersiach i ekscytujące. Ekskluzywne detale stylistyczne M Performance świetnie uzupełniają konsekwentny wizerunek tego wyczynowca.

BMW M240i Cabrio (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,3
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 189

Read more

PRZYSPIESZONY PULS W STANDARDZIE.

6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo.

PRZYSPIESZONY PULS W STANDARDZIE.

6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo.

Witamy w niebie dla miłośników szybkiej jazdy: 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo BMW M240i o pojemności skokowej 3,0 l jest jednym z najlepszych atletów w segmencie kabrioletów. Jak żaden inny łączy imponujące przyspieszenie z niezwykłą zwinnością i wysoką funkcjonalnością w codziennej eksploatacji. Dowodami jego doskonałej wydajności są nadzwyczaj spontaniczna reakcja, wysoki moment obrotowy i szeroki zakres obrotów roboczych.

Read more

SZYNSZE BICIE SERCA NA SAM WIDOK.

Karoseria BMW M240i Cabrio oprócz pakietu M posiada także szereg specyficznych detali M Performance. Sportowy przód z w pełni diodowymi reflektorami i powiększonymi wlotami powietrza dodaje autu czystej dynamiki. To wrażenie podkreślają dodatkowo wyraziste 18-calowe obręcze kół M Double Spoke 436 M w kolorze Ferric Grey w połączeniu z hamulcami sportowymi M z niebieskimi zaciskami. Umieszczone po obu stronach końcówki rur wydechowych w czarnym chromie oraz symbol modelu w ciemnym chromie akcentują atletyczny tył BMW M240i Cabrio. Atrakcyjnym detalem widocznym z boku są zoptymalizowane aerodynamicznie lusterka zewnętrzne w kolorze Ferric Grey.

ATMOSFERA SPORTÓW WYŚCIGOWYCH POD GOŁYM NIEBIEM.

ATMOSFERA SPORTÓW WYŚCIGOWYCH POD GOŁYM NIEBIEM.

W zorientowanym na potrzeby kierowcy wnętrzu BMW M240i Cabrio wysokogatunkowe detale stanowią atrakcyjne sportowe akcenty. Na przykład cyfrowy symbol modelu oraz dokładna skala zegarów w zestawie wskaźników. Typowe elementy M Performance, takie jak skórzana kierownica sportowa M, ergonomiczne fotele sportowe M i wyściełane poduszki na kolana, gwarantują idealny komfort kierowania i siedzenia. A ekskluzywne detale – listwy progowe i symbol modelu – fantastycznie dopełniają sportowo-eleganckiej całości.

FASCYNUJĄCA MOC. MAKSYMALNA PRECYZJA.

Koncepcja dynamiki jazdy BMW M240i oferuje zintensyfikowaną radość z jazdy przy nieograniczonej funkcjonalności w codziennej eksploatacji. Harmonijne zestrojenie wszystkich komponentów zapewnia dużą zwinność i precyzję prowadzania, a zorientowane na osiągi właściwości układu jezdnego i kierowniczego są zoptymalizowane w najdrobniejszych szczegółach, by zwiększyć sportowe doznania za kierownicą. W każdej chwili.

 • Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy

  Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic umożliwia bardziej bezpośrednie i zwinne kierowanie pojazdem przy mniejszym nakładzie siły. Reaguje na skręt kierownicy z różnym przełożeniem. Ułatwia to prowadzenie w sportowym stylu oraz zmniejsza nakład siły potrzebnej przy parkowaniu i skręcaniu.

 • Sportowe zawieszenie M

  W samochodach z napędem tylnym niższy o ok. 10 mm sportowy układ jezdny M wyróżnia się bardzo sportową charakterystyką. Ma krótsze sprężyny, sztywniejsze amortyzatory oraz twardsze stabilizatory. Wszystko to razem zapewnia jeszcze bardziej bezpośrednie działanie zawieszenia sprzyjające wybitnie sportowej jeździe.

 • xDrive

  Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive zapewnia stały rozdział sił napędowych na wszystkie cztery koła zależnie od ich aktualnej przyczepności. Dzięki temu auto znacznie zyskuje na dynamice, trakcji i zwinności, także w wymagających sytuacjach na drodze. Napęd na cztery koła o wyraźnie tylnej orientacji został zaprojektowany tak, by spełniać szczególne wymagania BMW M240i Cabrio odnośnie do dynamiki jazdy.

 • 8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic

  8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic umożliwia bardzo sportową zmianę biegów. Zarówno automatycznie, jak i ręcznie łopatkami przy kierownicy lub dźwignią biegów, umożliwiając komfortową albo dynamiczną jazdę. W trybie SPORT i przy dźwigni w lewej pozycji S/M tryb zmiany biegów skonfigurowano pod kątem najwyższych osiągów.

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

BMW MPerformance

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Samochody M Performance imponują potężną mocą. Oferują maksymalną dynamikę bez rezygnowania z komfortu. A ich progresywny wygląd wyróżnia się doskonałym stylem. BMW M Performance. Jeszcze intensywniejsza radość z jazdy.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW M240i Cabrio (1):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,3
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 189

  BMW M550i xDrive Limuzyna (1):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,1 – 8,9
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 209 – 204

  BMW M760Li xDrive Limuzyna (1):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 12,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 294

  BMW X4 M40i (2)(3):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,6
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 199

  BMW X6 M50d (3):
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,9 – 7,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 209 – 205

  Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

  (1) Wartości obowiązują do 15.04.2018 r. Więcej informacji na ten temat udzielają dealerzy BMW.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (2) są tymczasowe.

  Wartości dla pojazdów oznaczonych (3) zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTC i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. [W tych pojazdach podatki i inne opłaty samochodowe uwzględniające (również) emisję CO2 mogą być obliczane na podstawie innych wartości niż podane.]

  Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.