DLA EKSTRAWAGANCKICH INDYWIDUALISTÓW.

Stylistyka BMW serii 2 Cabrio.

DLA EKSTRAWAGANCKICH INDYWIDUALISTÓW.

Stylistyka BMW serii 2 Cabrio.

DLA EKSTRAWAGANCKICH INDYWIDUALISTÓW.Stylistyka BMW serii 2 Cabrio.

Pierwsze wrażenie: wolność i pęd do przodu. Wyjątkowa stylistyka BMW serii 2 Cabrio emanuje w równym stopniu estetką i elegancją jak siłą i inspiracją. Wyostrzony, jeszcze bardziej sportowy przód wraz z otwartym miękkim dachem i atletyczną linią barkową stawiają estetyczny wykrzyknik. Przy zamkniętym dachu wrażenia z jazdy są nie mniej fascynujące – eleganckie wnętrze wyróżnia się dynamizmem, najwyższej jakości wyposażeniem i znacznie lepszym komfortem akustycznym.

BMW 230i Cabrio (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,2 – 6,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 143 – 138

Read more

NIEZALEŻNOŚĆ W NAJBARDZIEJ PORUSZAJĄCEJ POSTACI.

Atletyczne kontury.

Dynamiczna stylistyka BMW serii 2 Cabrio o wydłużonej klinowej sylwetce emanuje w równym stopniu estetką i elegancją jak siłą i dynamiką. Wyostrzone kontury z wyrazistą linią barkową i licznymi detalami przyciągającymi wzrok w mgnieniu oka podbijają wszystkie serca.
Read more

Sportowy przód.

Wyrazista partia przednia BMW serii 2 Cabrio z pochyloną do wewnątrz atrapą chłodnicy i zoptymalizowanymi aerodynamicznie dużymi wlotami powietrza symbolizuje imponującą dynamikę. Ten efekt podkreślają dodatkowo płaskie reflektory diodowe z typowym dla BMW obliczem z dwiema parami oczu, które akcentuje sportowy charakter auta.
Read more

Mocne koła.

Jeśli spojrzeć na BMW serii 2 Cabrio z boku, oprócz sylwetki w kształcie klina w oczy rzucają się dynamiczne obręcze kół ze stopów lekkich. Dostępne w standardzie 16-calowe obręcze zachwycają zarówno sportowym wyglądem, jak i walorami estetycznymi. Odrobinę dynamiczniej prezentują się natomiast przedstawione tutaj 17-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Double Spoke 724. Wszystkie typy mają oczywiście coś wspólnego: idealną trakcję.
Read more

Wyrazisty tył.

Zachwyca nawet tych, którzy tylko podążają za BMW serii 2 Cabrio: atletyczny tył samochodu wyróżnia się idealną kompozycją mocno zarysowanych konturów i dynamicznych lamp w kształcie litery L oraz chromowanych końcówek rur wydechowych. Dodatkowy magnes dla oka: swobodny widok na przednią szybę przy otwartym dachu.
Read more

OTWARTY UMYSŁ.

Elektryczny wytłumiony miękki dach BMW serii 2 Cabrio.

OTWARTY UMYSŁ.

Elektryczny wytłumiony miękki dach BMW serii 2 Cabrio.

Gdy dach BMW serii 2 Cabrio się otwiera, estetyka i elegancja łączą się z prawdziwymi emocjami. Przy prędkościach do 50 km/h dach można obsługiwać w pełni automatycznie, a jedynym limitem jest niebo. Kiedy dach jest zamknięty, jego znacznie ulepszona akustyka również gwarantuje wyjątkowe wrażenia podczas jazdy. Kolor dachu kontrastujący z karoserią sprawia, że auto prezentuje się bezwstydnie atrakcyjnie.

Read more

ORYGINALNE AKCESORIA BMW.

BMW serii 2 Cabrio oferuje fascynujące możliwości korzystania z życia w podróży – i także w kwestii akcesoriów dotrzymuje swojej obietnicy. Od praktycznego uchwytu na rower/rower elektryczny z hakiem holowniczym przez uchwyt uniwersalny systemu Travel & Comfort do wieszania ubrań po idealnie dywaniki tekstylne – wystarczy wybrać wyposażenie pasujące do własnego stylu życia.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW 220i Cabrio:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,2-5,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 141-133

  BMW 225d Cabrio:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 4,9-4,6
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 128-121

  BMW 230i Cabrio:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,2-6,0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 143-138

  BMW M240i Cabrio:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,3
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 189

  Zużycie paliwa i emisja CO2 zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Przewidywane wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia energii i paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.