BUNTOWNIK W AURZE GWIAZDY.

Stylistyka BMW serii 2 Coupé.

BUNTOWNIK W AURZE GWIAZDY.

Stylistyka BMW serii 2 Coupé.

BUNTOWNIK W AURZE GWIAZDY.Stylistyka BMW serii 2 Coupé.

Jeszcze bardziej sportowa, jeszcze bardziej płynna i wyrazista. Wyostrzona w każdym detalu sylwetka BMW serii 2 Coupé podkreśla wyrazistymi liniami i fakturalnymi powierzchniami cechy, które pociągają nas w liderach: charakter i elegancję, wolność i siłę. W ten progresywny styl wpisuje się także ekskluzywne wnętrze: nowa koncepcja obsługi z intuicyjnymi funkcjami pozwala na maksymalnie skupioną jazdę w sportowym otoczeniu.

BMW M240i Coupé :
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 197-198
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 8,7-8,7

Read more

PERFEKCYJNA PREZENCJA.

bmw serii 2 coupe nadwozie

Sportowa sylwetka.

Imponujący wygląd, pełen elegancji i temperamentu: typowa dla modeli coupé bardzo płasko opadająca linia dachu BMW serii 2 Coupé stanowi wyraz jego sportowych ambicji. A dynamiczny przód z pochyloną do wewnątrz atrapą chłodnicy podkreśla smukłe linie i atletyczną sylwetkę pojazdu.

Read more

Wyostrzony przód.

Wyostrzone oblicze modelowego atlety: duże wloty powietrza dynamicznie akcentują mocną partię przednią. Nowe modelowane, opcjonalne reflektory diodowe po obu stronach podrasowanej atrapy chłodnicy potęgują dynamiczny wygląd auta. Znacznie jaśniejsze światło diodowe zapewnia przy tym lepsze bezpieczeństwo i oszczędza energię.
Read more

Wyrazisty tył.

Jedność z asfaltem i niepowtarzalny widok dla wszystkich, którzy jadą za BMW serii 2 Coupé: harmonijne połączenie poziomych linii i fakturalnych powierzchni muskularnego tyłu podkreśla niezwykłą dynamikę pojazdu.
Read more

Własny styl.

Charakterystyczny design lamp tylnych z szerokimi, czerwonymi listwami diodowymi w kształcie litery L stanowi niepowtarzalny akcent stylistyczny zarówno w dzień, jak i w nocy. I doskonale wpisuje się w wyrazisty styl i optymalnie podkreśloną szerokość tyłu.
Read more

ORYGINALNE AKCESORIA BMW.

BMW serii 2 Coupé oferuje fascynujące możliwości korzystania z życia w podróży – i także w kwestii akcesoriów dotrzymuje swojej obietnicy. Od praktycznego uchwytu na rower/rower elektryczny z hakiem holowniczym przez uchwyt uniwersalny systemu Travel & Comfort do wieszania ubrań po idealnie dywaniki tekstylne – wystarczy wybrać wyposażenie pasujące do własnego stylu życia.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.