BUTNTOWNIK W AURZE GWIAZDY.

Stylistyka BMW serii 2 Coupé.

BUTNTOWNIK W AURZE GWIAZDY.

Stylistyka BMW serii 2 Coupé.

BUTNTOWNIK W AURZE GWIAZDY.Stylistyka BMW serii 2 Coupé.

Jeszcze bardziej sportowa, jeszcze bardziej płynna i wyrazista. Wyostrzona w każdym detalu sylwetka BMW serii 2 Coupé podkreśla wyrazistymi liniami i fakturalnymi powierzchniami cechy, które pociągają nas w liderach: charakter i elegancję, wolność i siłę. W ten progresywny styl wpisuje się także ekskluzywne wnętrze: nowa koncepcja obsługi z intuicyjnymi funkcjami pozwala na maksymalnie skupioną jazdę w sportowym otoczeniu.

 

BMW M240i Coupé (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 179

PERFEKCYJNA PREZENCJA.

Sportowa sylwetka.

Imponujący wygląd, pełen elegancji i temperamentu: typowa dla modeli coupé bardzo płasko opadająca linia dachu BMW serii 2 Coupé stanowi wyraz jego sportowych ambicji. A dynamiczny przód z pochyloną do wewnątrz atrapą chłodnicy podkreśla smukłe linie i atletyczną sylwetkę pojazdu.

Wyostrzony przód.

Wyostrzone oblicze modelowego atlety: duże wloty powietrza dynamicznie akcentują mocną partię przednią. Nowe modelowane, opcjonalne reflektory diodowe po obu stronach podrasowanej atrapy chłodnicy potęgują dynamiczny wygląd auta. Znacznie jaśniejsze światło diodowe zapewnia przy tym lepsze bezpieczeństwo i oszczędza energię.

Wyrazisty tył.

Jedność z asfaltem i niepowtarzalny widok dla wszystkich, którzy jadą za BMW serii 2 Coupé: harmonijne połączenie poziomych linii i fakturalnych powierzchni muskularnego tyłu podkreśla niezwykłą dynamikę pojazdu.

Własny styl.

Charakterystyczny design lamp tylnych z szerokimi, czerwonymi listwami diodowymi w kształcie litery L stanowi niepowtarzalny akcent stylistyczny zarówno w dzień, jak i w nocy. I doskonale wpisuje się w wyrazisty styl i optymalnie podkreśloną szerokość tyłu.

ORYGINALNE AKCESORIA BMW.

BMW serii 2 Coupé oferuje fascynujące możliwości korzystania z życia w podróży – i także w kwestii akcesoriów dotrzymuje swojej obietnicy. Od praktycznego uchwytu na rower/rower elektryczny z hakiem holowniczym przez uchwyt uniwersalny systemu Travel & Comfort do wieszania ubrań po idealnie dywaniki tekstylne – wystarczy wybrać wyposażenie pasujące do własnego stylu życia.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW 220i Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 5,9-5,5
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 136-127

  BMW 220d Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 4,4-4,1
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 115-107

  BMW 230i Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 5,9-5,7
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 134-131

  Zużycie paliwa i emisja CO2 zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Przewidywane wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia energii i paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.