RADYKALNIE DYNAMICZNE.

Dynamika jazdy i wydajność BMW serii 2 Coupé.

RADYKALNIE DYNAMICZNE.

Dynamika jazdy i wydajność BMW serii 2 Coupé.

RADYKALNIE DYNAMICZNE.Dynamika jazdy i wydajność BMW serii 2 Coupé.

BMW serii 2 Coupé ma jasne, radykalne przesłanie: perfekcyjna dynamika. I łączy w sobie to, co gwarantuje ultymatywną radość z jazdy: sportową charakterystykę napędu tylnego, idealny rozkład masy na osie oraz wysokowydajne napędy, które od pierwszej chwili dają zastrzyk adrenaliny. Rezultat: czysta moc przy perfekcyjnym prowadzeniu i imponującej wydajności.


BMW M240i Coupé (1):
Kraftstoffverbrauch in l/100 km (kombiniert): 7,8
CO2-Emissionen in g/km (kombiniert): 179

Read more

DOMINACJA W SPRINCIE I NA DŁUGICH DYSTANSACH.

Każdy zakręt to przeżycie, każda reakcja silnika to wyraźny komunikat. Sportowy napęd tylny, jego zoptymalizowana dynamika i precyzyjna charakterystyka układu jezdnego zdecydowanie przenoszą imponującą moc BMW serii 2 Coupé na drogę. Funkcja Launch Control 8-stopniowej sportowej skrzyni Steptronic wyzwala maksymalny moment obrotowy i fascynuje radością z jazdy na granicy siły odśrodkowej. Także dzięki adaptacyjnemu sportowemu układowi kierowniczemu, który uzupełnia sportowe doznania precyzyjnym prowadzeniem.

 • Prowadzenie

  Zwinne, trafne, w punkt. Prowadzenie BMW serii 2 Coupé to ekscytująca mieszanka nieposkromionej siły oraz precyzyjnej kontroli i sterowania. Argumentami, którym nie można się oprzeć, są dynamiczny napęd tylny, funkcja Launch Control, adaptacyjny sportowy układ kierowniczy oraz idealny rozkład masy na osie 50:50. Sprowadzone do kompaktowych rozmiarów radykalnego sportowego coupé. Każdy manewr, każdy zakręt, każde naciśnięcie pedału gazu gwarantują wyjątkowe wrażenia, których nie da się ująć w żadne ramy. I które będą towarzyszyć kierowcy już na zawsze.

 • Adaptacyjne zawieszenie M

  Sportowa zwinność, wyczuwalna w każdym detalu: dzięki elektronicznie sterowanym amortyzatorom adaptacyjne zawieszenie M optymalnie dostosowuje się do stylu jazdy kierowcy i warunków na drodze. Obniżenie zawieszenia o dziesięć milimetrów dodatkowo poprawia zwinność auta, a wyraźnie twardszą charakterystykę amortyzatorów można uzyskać w trybie Sport włączanym przełącznikiem właściwości jezdnych. W trybie Sport+ zamiast DSC (dynamiczna kontrola stabilności) aktywny jest tryb DTC (dynamiczna kontroli trakcji), co dzięki późnej ingerencji DSC umożliwia jeszcze bardziej sportowy styl jazdy.

 • Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy

  Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic umożliwia bardziej bezpośrednie i zwinne kierowanie pojazdem przy mniejszym nakładzie siły. Reaguje na skręt kierownicy z różnym przełożeniem. Ułatwia to prowadzenie w sportowym stylu oraz zmniejsza nakład siły potrzebnej przy parkowaniu i skręcaniu.

OD 0 DO PRZYSPIESZONEGO BICIA SERCA.

Maksymalne przyspieszenie z funkcją Launch Control.

OD 0 DO PRZYSPIESZONEGO BICIA SERCA.

Maksymalne przyspieszenie z funkcją Launch Control.

Maksymalne przyspieszenie ze startu zatrzymanego łącznie z przyspieszonym biciem serca – to oferuje funkcja Launch Control 8-stopniowej skrzyni Steptronic. Kierowca po prostu wydaje polecenia: wybrać tryb Sport+, przesunąć dźwignię biegów na pozycję S, włączyć hamulce, wcisnąć pedał gazu. Przy zwalnianiu hamulca BMW serii 2 Coupé wstrzykuje w żyły czystą adrenalinę. Przekonaj się na własne oczy.

Read more

NIEPOSKROMIONA MOC.

Silniki BMW TwinPower Turbo.

NIEPOSKROMIONA MOC.

Silniki BMW TwinPower Turbo.

Dzięki najnowocześniejszym silnikom BMW TwinPower Turbo BMW serii 2 Coupé stanowi siłę napędową swojej klasy. Spontaniczna reakcja, wysoki potencjał mocy i imponująca wydajność – także w wysokim zakresie obrotów – składają się na pełną temperamentu jazdę. Przy nadzwyczajnej kulturze pracy i maksymalnym komforcie jazdy.

Read more

8-stopniowa skrzynia Steptronic.

8-stopniowa skrzynia Steptronic umożliwia znacznie większy komfort zmiany biegów i jazdy dzięki gęstszemu zestopniowaniu przełożeń i zmniejszeniu skoków obrotów. Takie rozwiązanie pozwala połączyć maksymalny komfort z imponującą dynamiką oraz niższym zużyciem paliwa.

DAJE RADĘ W KAŻDYM TERENIE.

Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive.

DAJE RADĘ W KAŻDYM TERENIE.

Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive.

Lepsza trakcja, większa kontrola przy niezmiennie wysokiej zwinności. Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive w BMW serii 2 Coupé gwarantuje maksymalny komfort jazdy i jeszcze lepsze bezpieczeństwo – nawet przy niesprzyjającej pogodzie i trudnych warunkach na drodze.

Read more

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Mniejsza emisja, większa radość z jazdy. BMW EfficientDynamics. Pod tą nazwą kryje się innowacyjny pakiet technologiczny związany z napędem, zarządzaniem energią i koncepcją auta. Rozwiązania te mają na celu zmniejszenie zużycia paliwa i emisji CO2 przy jednoczesnym zwiększeniu dynamiki i radości z jazdy. Standardowo w każdym BMW – oczywiście również w BMW serii 2.

Read more

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ.

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Zużycie paliwa i emisja CO2 zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Przewidywane wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia energii i paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.