NIESŁYCHANA KOMUNIKATYWNOŚĆ.

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 2 Coupé.

NIESŁYCHANA KOMUNIKATYWNOŚĆ.

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 2 Coupé.

NIESŁYCHANA KOMUNIKATYWNOŚĆ.Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 2 Coupé.

Dobre kontakty to istotny czynnik pozycjonujący w grupie. Dlatego nowa, intuicyjna koncepcja obsługi BMW serii 2 Coupé wynosi komunikację na wyższy poziom. Organizacja terminów, sprawdzanie poczty, planowanie trasy czy słuchanie ulubionej muzyki – szereg najnowocześniejszych technologii BMW ConnectedDrive łączy w drodze kierowcę z jego smartfonem i innowacyjnymi usługami. BMW Connected gwarantuje użytkownikowi pełną kontrolę nad mobilnym planowaniem podróży, aby docierał do celu punktualnie i w dobrym humorze.


BMW M240i Coupé (1):
Kraftstoffverbrauch in l/100 km (kombiniert): 7,8
CO2-Emissionen in g/km (kombiniert): 179

DOSKONAŁA ROZRYWKA.

Komunikacja na wysokim poziomie: za pomocą opcjonalnych usług cyfrowych ConnectedDrive można korzystać z licznych usług, inteligentnych aplikacji i doskonałej rozrywki. W ramach rozrywki online można na przykład otworzyć w serwisie Deezer lub Napster konto z abonamentem. Dzięki temu uzyskuje się nieograniczony dostęp do milionów utworów muzycznych. A zintegrowana funkcja rozpoznawania muzyki identyfikuje każdą piosenkę w radiu i na życzenie zapisuje ją w osobistej bibliotece użytkownika. Fantastyczne rozwiązanie, niezależnie od tego, jaki styl muzyczny się preferuje.

 • Usługa Concierge

  Der Concierge Service stellt auf Knopfdruck eine Verbindung zu einem Mitarbeiter des BMW Callcenters her. Er sucht z. B. ein gewünschtes Restaurant, den nächsten Geldautomaten oder eine Notdienstapotheke und sendet die entsprechende Adressinformation auf Wunsch direkt an ein vorhandenes BMW Navigationssystem.

OSOBISTY ASYSTENT: BMW CONNECTED.

BMW Connected to innowacyjna aplikacja, która inteligentnie wspomaga kierowcę w wygodnym i punktualnym dotarciu do celu. Przesyła terminy ze smartfonu do systemu nawigacyjnego, informuje, kiedy trzeba rozpocząć podróż, i powiadamia innych, jeśli dojdzie do opóźnienia. Ponadto aplikacja informuje użytkownika o lokalizacji, ilości paliwa w zbiorniku oraz o tym, czy auto jest zamknięte. Z jej pomocą można także otworzyć i zamknąć BMW serii 2 Coupé. A jeśli kierowca zapomni, gdzie zaparkował: aplikacja poprowadzi go pewnie do samochodu.

 • Udostępnij punkt docelowy / Prześlij do samochodu

  Za pomocą BMW Connected można wygodnie i bezproblemowo przesłać znalezione przez siebie cele z aplikacji na smartfonie lub sieci do BMW serii 2. Podobnie jak zapisane w kalendarzu smartfonu terminy łącznie z pożądaną godziną dotarcia na miejsce. System płynnie przejmuje nowy cel do systemu nawigacyjnego samochodu.

 • Funkcja Time-to-Leave

  Żadnych spóźnień: BMW Connected informuje użytkownika poprzez smartfon lub Apple Watch o optymalnym czasie rozpoczęcia podróży, aby punktualnie dotrzeć do kolejnego celu. Czas odjazdu proponowany przez system opiera się przy tym na danych o sytuacji na drogach w czasie rzeczywistym.

 • Udostępnij szacowany czas dotarcia na miejsce

  Jeśli mimo to kierowca utknie po drodze w korku, może za pomocą BMW Connected wysłać SMS do czekających kolegów lub partnerów biznesowych, aby poinformować ich o spóźnieniu oraz o nowo obliczonej godzinie przybycia na miejsce. I to wszystko bez dotykania telefonu.

MYŚLI RAZEM Z TOBĄ. PRZEWIDUJE. W KAŻDEJ SYTUACJI.

BMW serii 2 Coupé oferuje liczne inteligentne systemy wspomagające kierowcę, które ułatwiają życie. System asystujący kierowcy z ostrzeżeniem przed kolizją z poprzedzającym pojazdem i pieszymi odpowiednio wcześnie ostrzega przed innymi samochodami lub przechodniami. Ostrzeganie przed zjechaniem z pasa ruchu reaguje przy niezamierzonej zmianie pasa, natomiast asystent skupienia zaleca zrobienie sobie przerwy, kiedy pojawią się oznaki zmęczenia. A aktywny regulator prędkości oraz Speed Limit Info mają zawsze prędkość pod kontrolą. Po dotarciu do celu asystent parkowania zatroszczy się o wygodne zaparkowanie samochodu.

 • Aktywny regulator prędkości

  Aktywny regulator prędkości z funkcją Stop&Go i ostrzeganiem przed kolizją z poprzedzającym pojazdem utrzymuje ustawioną przez kierowcę prędkości oraz odstęp od poprzedzającego pojazdu. Samochód przejmuje ruszanie i hamowanie, a wybrany odstęp utrzymywany jest nawet przy niewielkich prędkościach i w korku aż do ewentualnego zatrzymania.

 • Ostrzeganie przed przekraczaniem ograniczenia prędkości

  Funkcja ostrzegania przed przekroczeniem ograniczenia prędkości ze wskazaniem zakazu wyprzedzania rejestruje ograniczenia prędkości oraz zakazy wyprzedzania i sygnalizuje je na wyświetlaczu informacyjnym w zestawie wskaźników lub na wyświetlaczu Head-Up.

 • Asystent parkowania

  Asystent parkowania ułatwia parkowanie równolegle i prostopadle do jezdni. System mierzy również ciasne luki parkingowe podczas przejeżdżania obok nich z niewielką prędkością. Jeżeli miejsce jest dostatecznie duże, asystent parkowania przejmuje kierowanie, a kierowca musi tylko wybierać odpowiedni bieg, dodawać gazu i hamować.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

BMW ConnectedDrive to inteligentna komunikacja pomiędzy samochodem, kierowcą i światem zewnętrznym. Ciesz się większym komfortem, lepszą rozrywką i kojącym poczuciem bezpieczeństwa na każdej drodze. Albo krótko mówiąc: większą radością z jazdy.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Zużycie paliwa i emisja CO2 zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Przewidywane wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia energii i paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.