LUBI SOBIE POFOLGOWAĆ.

BMW M240i M Performance Edition.

LUBI SOBIE POFOLGOWAĆ.

BMW M240i M Performance Edition.

LUBI SOBIE POFOLGOWAĆ.BMW M240i M Performance Edition.

Widok, który robi wrażenie. BMW M240i M Performance Edition fascynuje typowym dla M GmbH i akcesoriów M Performance połączeniem unikalnej stylistyki i wyczynowych komponentów. Efektem tego jest radykalnie sportowy charakter, wyzwalająca adrenalinę radość z jazdy i maksymalna ekskluzywność. Ekstremalnie limitowane. Lakierowane na biało. Dostępne u Twojego Dealera BMW.

BMW M240i M Performance Edition :
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5 –7,7
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 195–179

Read more

ZBYT MOCNY DLA LUDZI O SŁABYCH NERWACH.

6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo.

Jednostka adekwatna do unikalnego charakteru tej edycji specjalnej: nieprzeciętnie mocny 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo o pojemności 3,0 l łączy układ Valvetronic, Double VANOS, bezpośredni wtrysk benzyny oraz turbosprężarkę TwinScroll. Dopracowana w każdym detalu aerodynamika i maksymalna precyzja prowadzenia BMW M240i M Performance Edition pozwalają w pełni wykorzystać moc silnika.
Read more

19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Double Spoke 405 M.

Robią wrażenie nie tylko wyglądem. Ekskluzywne 19-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Double Spoke 405 M w BMW M240i M Performance Edition sprzyjają ekstremalnie sportowej jeździe – poprzez optymalną przyczepność do podłoża, stabilność na zakrętach i efektywne hamowanie. W połączeniu z bezpośrednim i precyzyjnym sportowym układem kierowniczym i sportowym układem hamulcowym M rozpoznawalnym po niebieskich zaciskach daje to fenomenalne właściwości jezdne.
Read more

Spojler tylny z karbonu.

Spojler tylny z karbonu jest optymalnie dostosowany do strumienia powietrza dynamicznej karoserii i zmniejsza wypór auta. Rezultatem tego jest jeszcze lepsza przyczepność, jeszcze większa stabilność, a tym samym precyzja prowadzenia przy większej zwinności i imponującej dynamice. Aby dawać jeszcze więcej adrenaliny na zakrętach.
Read more

BIAŁA REWOLUCJA.

Stylistyka BMW M240i M Performance Edition zachwyca z każdej perspektywy. Z przodu uwagę zwraca imponująca atrapa chłodnicy w błyszczącym kolorze czarnym i atletyczny pas przedni z dużymi wlotami powietrza. Z boku podziwiać można zafoliowane poszycia progów oraz aerodynamiczne lusterka zewnętrzne ze strukturą karbonu. A z tyłu muskularny pas tylny w kolorze karoserii podkreśla szeroki, stabilny rozstaw kół. Mocne akcenty stanowi tu niezwykle sportowa wstawka dyfuzora i znajdujące się po obu stronach karbonowe końcówki rur wydechowych z logo M.

WYBITNIE SPORTOWE RÓWNIEŻ WEWNĄTRZ.

WYBITNIE SPORTOWE RÓWNIEŻ WEWNĄTRZ.

Wysokogatunkowe wnętrze BMW M240i M Performance Edition oferuje ekskluzywny, dynamiczny charakter z akcentami M Performance takimi jak listwy progowe z nazwą modelu, zorientowana na kierowcę deska rozdzielcza z cyfrowym symbolem modelu czy ergonomiczne fotele sportowe M. Fotele te zapewniają optymalne trzymanie boczne również przy wybitnie sportowej jeździe i w trudnych sytuacjach. Krótko mówiąc: tu podczas każdej jazdy można cieszyć się idealną konfiguracją.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

    Dane oznaczone „x” nie są jeszcze dostępne.