ŚMIAŁEK Z ZAMIŁOWANIA.

BMW M240i Coupé.

ŚMIAŁEK Z ZAMIŁOWANIA.

BMW M240i Coupé.

ŚMIAŁEK Z ZAMIŁOWANIA.BMW M240i Coupé.

Nieposkromione, dynamiczne, od 0 do setki w 4,8 s. BMW M240i Coupé jest bezkompromisowo zorientowane na osiągi. Specjalnie zestrojone sportowe zawieszenie M, zoptymalizowane zaawansowane technologicznie komponenty i imponująca moc 6-cylindrowego rzędowego silnika benzynowego M Performance TwinPower Turbo przy 340 KM czystej radości z jazdy powodują znane efekty uboczne: wyrzut adrenaliny i dreszczyk emocji. Radykalne sportowe ambicje BMW M240i Coupé widać już zresztą na pierwszy rzut oka – ekskluzywne detale stylistyczne M Performance podkreślają niezależny wygląd auta.


BMW M240i Coupé:

Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 179

PRZEWAGA W GRZE DZIĘKI 6 CYLINDROM.

PRZEWAGA W GRZE DZIĘKI 6 CYLINDROM.

Sześć cylindrów, pojemność skokowa 3,0 l. Wyjątkowa zwinność i duża funkcjonalność w codziennej eksploatacji. Połączone w napędzie, którego nadzwyczaj sportowe DNA widać jak na dłoni. 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo charakteryzuje się spontaniczną reakcją i wysokim momentem obrotowym w szerokim zakresie obrotów roboczych. Rezultatem jest maksymalny moment obrotowy 500 N i przyspieszenie, które zapiera dech w piersiach. Charakterystyczne brzmienie BMW M240i podkreśla akustycznie wyjątkowy talent jednostki napędowej.

340 KM

BMW M240i Coupé to jednoznaczny przykład imponującej mocy sprowadzonej do kompaktowych rozmiarów sportowego coupés. Jego wyostrzona stylistyka, potężna moc silnika 340 KM (250 kW) oraz zoptymalizowane w najdrobniejszych szczegółach właściwości prowadzenia i właściwości jezdne od pierwszej chwili gwarantują ekscytujące wrażenia z jazdy. Wszystkie komponenty są ze sobą zestrojone, każdy szczegół jest zaprojektowany po to, by dostarczać czystej radości z jazdy. Każdego dnia, na co dzień.

EKSTREMALNIE SPORTOWY WYGLĄD.

Przód BMW serii 2 Coupé robi wrażenie nie tylko charakterystyczną atrapą chłodnicy i w pełni diodowymi reflektorami, lecz także powiększonymi wlotami powietrza standardowego pakietu aerodynamicznego M z akcentami w kolorze Ferric Grey. Idealnie dobrane kolorystycznie 18-calowe obręcze kół Double Spoke M 436 M w kolorze Ferric Grey wraz ze standardowymi hamulcami sportowymi M gwarantują ekscytujące hamowanie i przyspieszanie. Aerodynamiczne lusterka zewnętrzne w kolorze Ferric Grey oraz symbol modelu z tyłu podkreślają bliskie pokrewieństwo z samochodami BMW M. Podobnie jak umieszczone po obu stronach końcówki rur wydechowych w czarnym chromie: z jednej strony oznaka dużej mocy, z drugiej wskazanie na zmodyfikowany układ wydechowy bez tłumików środkowych i ze sterowaniem klapami.

TAK WYGLĄDA NAJWYŻSZA JAKOŚĆ. TAKŻE WE WNĘTRZU.

Zorientowane na jakość.

Ekskluzywne elementy stylistyczne M Performance łączą w BMW M240i Coupé sportowy charakter z niepowtarzalnym stylem. Nowoczesna deska rozdzielcza nosi cyfrową nazwę modelu i oferuje optymalny przegląd wszystkich informacji związanych z jazdą.

Fotele sportowe.

Zająć miejsce i ruszyć z miejsca: ergonomiczne fotele sportowe z haftem modelu M, podobnie jak wszystkie inne detale wnętrza, odznaczają się najwyższą jakością i gwarantują użytkownikowi maksymalny komfort. Tapicerowane podkładki na kolana M Performance zwiększają wygodę – zwłaszcza na dłuższych trasach optymalizują pozycję nóg kierowcy.

Eleganckie wejście.

Niezrównane pierwsze wrażenie: już przy wsiadaniu do samochodu w oczy rzucają się listwy progowe z symbolem modelu, które nie pozostawiają wątpliwości, w jakiej lidze toczy się gra.

FASCYNUJĄCA MOC. MAKSYMALNA PRECYZJA.

Potężna dynamika przełożona na fascynującą radość z jazdy: charakterystyki zawieszenia typowe dla M Performance czynią z BMW M240i jednego z najlepszych atletów w swojej klasie. Obejmują one indywidualnie skonfigurowane sprężyny i amortyzatory oraz specyficzną elastokinematykę przedniej osi. A także adaptacyjny sportowy układ kierowniczy, który umożliwia wysokoprecyzyjne prowadzenie tego pakietu mocy.

 • adaptacyjny sportowy układ kierowniczy

  Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic umożliwia bardziej bezpośrednie i zwinne kierowanie pojazdem przy mniejszym nakładzie siły. Reaguje na skręt kierownicy z różnym przełożeniem. Ułatwia to prowadzenie w sportowym stylu oraz zmniejsza nakład siły potrzebnej przy parkowaniu i skręcaniu.

 • Sportowe zawieszenie M

  W samochodach z napędem tylnym niższy o ok. 10 mm sportowy układ jezdny M wyróżnia się bardzo sportową charakterystyką. Ma krótsze sprężyny, sztywniejsze amortyzatory oraz twardsze stabilizatory. Wszystko to razem zapewnia jeszcze bardziej bezpośrednie działanie zawieszenia sprzyjające wybitnie sportowej jeździe.

 • xDrive

  Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive adaptacyjnie i płynnie rozdziela napęd na koła przednie i tylne, poprawiając trakcję, dynamikę jazdy i zwiększając bezpieczeństwo jazdy w każdej sytuacji. Dla dodatkowego podniesienia zwinności elektroniczny rozdział momentu przeciwdziała też pod- i nadsterowności na zakrętach.

 • 8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic

  8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic umożliwia bardzo sportową zmianę biegów. Zarówno automatycznie, jak i ręcznie łopatkami przy kierownicy lub dźwignią biegów, umożliwiając komfortową albo dynamiczną jazdę. W trybie SPORT i przy dźwigni w lewej pozycji S/M tryb zmiany biegów skonfigurowano pod kątem najwyższych osiągów.

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Samochody M Performance imponują potężną mocą. Oferują fascynującą dynamikę bez rezygnowania z komfortu. A ich wyostrzony wygląd odznacza się doskonałym stylem. BMW M Performance. Jeszcze intensywniejsza radość z jazdy.

BMW M240i M PERFORMANCE EDITION.

BMW M240i M PERFORMANCE EDITION.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW M550i xDrive Limuzyna:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,1–8,9
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 209–204

  BMW M760Li xDrive Limuzyna:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 12,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 294

  BMW X4 M40i:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,6
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 199

  BMW X6 M50d:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,6
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 174

  Zużycie paliwa i emisja CO2 zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Przewidywane wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia energii i paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.