Oferty i usługi dla BMW serii 2 Gran Coupé, niebieski Snapper Rocks metalizowany F44 widok z boku

BMW SERII 2 GRAN COUPÉ: OFERTY I USŁUGI

BO LICZY SIĘ TYLKO TO, CO NAJLEPSZE.

U nas Twoje BMW serii 2 Gran Coupé jest w najlepszych rękach. Dzięki bogatej ofercie oryginalnych akcesoriów BMW nadasz swojemu BMW indywidualny charakter, a z akcesoriami BMW M Performance Parts zapewnisz sobie prawdziwe przeżycia rodem ze sportów motorowych. Atrakcyjne oferty serwisowe BMW gwarantują Ci pełną ochronę w sytuacjach awaryjnych oraz podczas konserwacji i serwisowania, dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na radości z jazdy. BMW Financial Services oferują Ci atrakcyjne i elastyczne koncepcje leasingu oraz opcje finansowania, które stawiają na pierwszym planie Twoje potrzeby i możliwości.

Rozwiń
BMW SERII 2 GRAN COUPÉ: OFERTY I USŁUGIBO LICZY SIĘ TYLKO TO, CO NAJLEPSZE.

BMW FINANCIAL SERVICES.

Poprowadź swoje marzenie już dzisiaj.

Twoje nowe BMW wkrótce będzie w Twoich rękach. Potrzebne jest Ci jeszcze tylko idealne rozwiązanie finansowania z dopasowanymi do Twoich potrzeb opcjami leasingowymi i kredytowymi:
BMW serii 2 Gran Coupé BMW Select
BMW serii 2 Gran Coupé BMW Leasing
BMW serii 2 Gran Coupé BMW Finansowanie
BMW serii 2 Gran Coupé BMW Finansowanie

FINANSOWANIE BMW SELECT.

Maksymalna elastyczność.

• indywidualne raty
• zróżnicowane opcje na koniec umowy
• brak ryzyka wartości rezydualnej
• pełna swoboda wyboru po zakończeniu umowy

BMW LEASING Z MODUŁAMI SERWISOWYMI.

Pełen komfort.

• regularne stałe płatności
• ubezpieczenie, podatki i konserwacja zawarte w racie leasingu
• brak ryzyka wartości rezydualnej

FINANSOWANIE PODSTAWOWE BMW.

Nieskomplikowane i przejrzyste.

• nieograniczony kilometraż
• przeniesienie własności po zakończeniu umowy
• stałe płatności miesięczne
• możliwość długoterminowego finansowania

FINANSOWANIE CELOWE BMW.

Łatwe i komfortowe.

• nieograniczony kilometraż
• indywidualne płatności miesięczne
• elastyczna wpłata początkowa
• możliwości refinansowania

ORYGINALNE AKCESORIA BMW.

Dobrze znana pewność.

Radość z jazdy wszyscy kierowcy BMW otrzymują w standardzie. Dla Twoich specjalnych wymagań dostępne są oryginalne akcesoria BMW. Oczywiście wraz z indywidualnymi dodatkami, które są idealnie dostosowane do Twojego pojazdu pod względem jakości, designu i wydajności, oferując Ci maksymalną wartość dodaną – niezależnie od tego, co planujesz.
BMW serii 2 Gran Coupé, niebieski Snapper Rocks metalizowany F44 przedni półprofil
19-calowa obręcz ze stopów lekkich M Performance Double Spoke 555 M Bicolor w BMW serii 2 Gran Coupé, niebieski Snapper Rocks metalizowany F44 wygląd zewnętrzny

19-calowa obręcz ze stopów lekkich M Performance Double Spoke 555 M Bicolor

Wysokiej jakości lekkie 19-calowe obręcze kół M Performance ze stopów lekkich Double Spoke 555 M Bicolor Jet Black, matowe, są frezowane, mają podfrezowane ramiona i w każdym detalu emanują sportowym wyglądem. Zestaw kompletnych kół letnich RDC 8 J x 19 z oponami Runflat 235/35 R 19 91Y XL.
18-calowa kuta obręcz koła M Performance V Spoke 554 M Bicolor Jet Black, matowa w BMW serii 2 Gran Coupé, niebieski Snapper Rocks metalizowany F44 wygląd zewnętrzny

18-calowa kuta obręcz koła M Performance V Spoke 554 M Bicolor Jet Black, matowa.

Sportowe 18-calowe kute obręcze kół M Performance V Spoke 554 M wykonane są w matowym kolorze Jet Black i podkreślają wyrazisty wygląd pojazdu. Zestaw kompletnych kół letnich RDC 8 J x 18 z oponami Runflat 225/40 R 18 92Y XL.
18-calowa kuta obręcz koła M Y Spoke 711 M Ferric Grey w BMW serii 2 Gran Coupé, niebieski Snapper Rocks metalizowany F44 wygląd zewnętrzny

18-calowa kuta obręcz koła M Y Spoke 711 M Ferric Grey.

Wysokiej klasy przystosowane do łańcuchów śniegowych 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Y Spoke 711 M w kolorze Ferric Grey poprzez swój ekskluzywny wygląd stanowią niezwykle sportowy akcent. Kompletne koło zimowe RDC, rozmiar 6,5 J x 18, opona 205/55 R 18 96H XL.
Uchwyt na deskę surfingową do transportu na dachu BMW serii 2 Gran Coupé, niebieski Snapper Rocks F44 metalizowany, wygląd zewnętrzny

Uchwyt na deskę surfingową do transportu na dachu.

Uchwyt bezpiecznie mocuje deskę surfingową i maszt do wszystkich systemów bagażników dachowych BMW. Wyposażony jest w innowacyjny system mocowania, dzięki czemu jest łatwy w użyciu.
Diodowe projektory drzwiowe BMW w BMW serii 2 Gran Coupé, niebieski Snapper Rocks metalizowany F44 wygląd zewnętrzny

Diodowe projektory drzwiowe BMW.

Nowe diodowe projektory drzwiowe BMW o ulepszonej projekcji i ponadprzeciętnej trwałości użytkowej sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie z samochodu jest wyjątkowym doświadczeniem. Włączają się automatycznie po otwarciu drzwi, idealnie oświetlając obszar przed drzwiami grafiką wyświetlaną obok pojazdu. Wymienne slajdy umożliwiają kierowcy określenie wyświetlanej grafiki i wybór pomiędzy logo BMW a logo BMW M.
Dywaniki całoroczne BMW przednie w BMW serii 2 Gran Coupé, niebieski Snapper Rocks metalizowany F44 wnętrze

Dywaniki uniwersalne BMW przednie.

Dopasowane, wytrzymałe dywaniki całoroczne o wysokiej krawędzi i estetycznym wyglądzie chronią przestrzeń na nogi z przodu przez wilgocią i brudem. Są w kolorze czarnym i mają wstawkę ze stali szlachetnej.
Dywaniki całoroczne BMW tylne w BMW serii 2 Gran Coupé, niebieski Snapper Rocks metalizowany F44 wnętrze

Dywaniki uniwersalne BMW tylne.

Doskonale dopasowane, antypoślizgowe dywaniki całoroczne o podwyższonej krawędzi i eleganckim designie chronią przestrzeń na nogi z tyłu przed wilgocią i brudem. Są one utrzymane w kolorze czarnym.
Uniwersalna stacja ładowania bezprzewodowego BMW w BMW serii 2 Gran Coupé F44 wnętrze

Uniwersalna stacja ładowania bezprzewodowego BMW.

Bezprzewodowe ładowanie, kiedy i gdzie tylko chcesz: uniwersalna bezprzewodowa stacja ładowania BMW umożliwia wygodne i efektywne ładowanie smartfonu w samochodzie bez użycia kabli. Zapewnia przy tym stabilne i bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego. A co ciekawe: wbudowany powerbank jest wyjmowany i umożliwia ładowanie również poza samochodem.
Wanienka do bagażnika BMW w BMW serii 2 Gran Coupé, niebieski Snapper Rocks metalizowany F44 wnętrze

Wanienka do bagażnika BMW.

Dopasowana, antypoślizgowa i wytrzymała wanienka z wysoką krawędzią dookoła chroni bagażnik przed zanieczyszczeniem i wilgocią. Wykonana jest w kolorze czarnym.

Odkryj więcej akcesoriów BMW.

SERWIS BMW.

Po prostu beztroska jazda.

BMW wyznacza również standardy w zakresie serwisu i w razie potrzeby zawsze jest do Twojej dyspozycji. Nasi eksperci z działu pomocy BMW w razie awarii i wypadku są do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 365 dni w roku. Dzięki innowacyjnym usługom BMW TeleService Twoje BMW automatycznie wysyła powiadomienia o konieczności konserwacji i błędach do Twojego partnera serwisowego, który następnie kontaktuje się z Tobą osobiście. Usługi BMW Service Inclusive pozwalają na pokrycie kosztów tych i wszystkich innych usług serwisowych na wybrany przez Ciebie okres. Więcej czasu na to, co ważne: dzięki szerokiej gamie ofert serwisowych BMW zawsze jesteś po bezpiecznej stronie.
BMW Service Inclusive Mężczyzna jedzie BMW

BMW Service Inclusive.

Skup się na tym, co naprawdę ważne – na radości z jazdy. Z BMW Service Inclusive to możliwe. Bo za jednorazową opłatą możesz w wybranym okresie bezpłatnie korzystać z wszelkich usług serwisowych i konserwacyjnych.
Dowiedz się więcej
BMW TeleService Kobieta stoi przed BMW

BMW Teleservice.

Dzięki innowacyjnym usługom Teleservice BMW ConnectedDrive Twoje BMW pozwala Ci oczyścić umysł: w razie konieczności konserwacji lub w przypadku usterki udostępnia ono wybranemu przez Ciebie Serwisowi BMW wszystkie istotne informacje o pojeździe. Następnie serwis kontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty. W ten sposób możesz polegać na szybkim, nieskomplikowanym serwisie, nie musząc troszczyć się o wszystko samemu. Wystarczy, że zarejestrujesz pojazd online w portalu BMW ConnectedDrive i podasz partnera serwisowego. Odkryj już teraz, jak usługi BMW Teleservice mogą ułatwić Ci życie.
Dowiedz się więcej
Pomoc BMW w razie awarii i wypadku Mężczyzna rozmawia przez telefon przed BMW

Pomoc BMW w razie awarii i wypadku.

Bezpłatny serwis pomocy BMW w razie awarii i wypadku jest do dyspozycji każdego kierowcy BMW przez całą dobę, 365 dni w roku. Jeden telefon i nasi eksperci służą Ci pomocą – telefonicznie lub w razie potrzeby na miejscu.
Dowiedz się więcej

USŁUGI KOMUNIKACJI SIECIOWEJ BMW.

Zawsze o krok dalej.

Inteligentne usługi BMW ConnectedDrive, takie jak Real Time Traffic Information, Connected Music lub usługi zdalne umożliwiają Ci połączenie ze swoim BMW i ze światem w dowolnym momencie.
Usługi zdalne w BMW serii 2 Gran Coupé

Usługi Zdalne.

Zamknąłem/zamknęłam samochód, ale gdzie on dokładnie jest? Usługi Zdalne umożliwiają bezpośredni dostęp do pojazdu na odległość za pośrednictwem aplikacji BMW Connected. Włączaj sygnał świetlny, reguluj temperaturę wewnątrz pojazdu lub zamykaj zamek centralny BMW z dowolnego miejsca za pomocą smartfona.
Real Time Traffic Information w BMW serii 2 Gran Coupé

Real Time Traffic Information.

Utknąć w korku po pracy czy marnować cenny urlop w korkach? Z Real Time Traffic Information można tego łatwo uniknąć. Usługa dostarcza niemal w czasie rzeczywistym informacji o aktualnej sytuacji na drogach, odpowiednio wcześniej sugeruje alternatywne trasy i zawsze szybko prowadzi Cię do celu.
Pakiet Connected Professional w BMW serii 2 Gran Coupé

Pakiet Connected Professional.

Usługa Concierge, Usługi Zdalne, przygotowanie do Apple CarPlay® czy usługi nawigacji Connected, takie jak Real Time Traffic Information albo asystent miejsc parkingowych? Po co wybierać, skoro można mieć wszystko razem? Dzięki pakietowi Connected Professional możesz bezpłatnie pobrać te i inne usługi BMW ConnectedDrive do przetestowania.
Integracja smartfonów w BMW serii 2 Gran Coupé

Przygotowanie do Apple CarPlay®.

Nie chcesz rezygnować w swoim BMW z funkcji Twojego iPhone’a i chcesz go obsługiwać w zwykły sposób? Przygotowanie do Apple CarPlay® umożliwia bezprzewodowy dostęp do telefonu, iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify i Apple Music. Przycisk funkcji głosowej na kierownicy umożliwia korzystanie z asystenta głosowego Siri firmy Apple.
Kluczyk z wyświetlaczem BMW serii 2 Gran Coupé

Kluczyk cyfrowy.

Po co używać kluczyka samochodowego, jeśli masz przy sobie swój smartfon? Kluczyk cyfrowy i Key Card umożliwiają zamykanie i otwieranie zamka centralnego oraz uruchamianie silnika. Pobierz kluczyk cyfrowy na smartfon z systemem Android za pośrednictwem aplikacji BMW Connected i dziel się nim z rodziną i przyjaciółmi.
Map Update dla BMW serii 2 Gran Coupé

Aktualizacja map.

Dzięki aktualizacji map błędne informacje o trasie należą już do przeszłości, dostępne są bowiem dwie opcje umożliwiające zachowanie aktualności informacji na mapach Twojego systemu nawigacyjnego. Automatyczna aktualizacja map odbywa się bezprzewodowo w Twoim aktualnym kraju macierzystym. W ramach aktualizacji map przez USB możesz ręcznie pobrać do systemu nawigacyjnego cały region. Dzięki temu również za granicą zawsze masz pod ręką mapy z najnowszymi informacjami.

Odkryj inne usługi mobilne BMW.

FUEL CONSUMPTION AND CO2 EMISSIONS.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 7.1–6.7
CO2 emissions in g/km (combined): 162–153

BMW 218i Gran Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 5.4–5.0
CO2 emissions in g/km (combined): 123–114

BMW 220d Gran Coupé:
Fuel consumption in l/100 km (combined): 4.5–4.2
CO2 emissions in g/km (combined): 119–110

The information on fuel consumption, CO2 emissions and energy consumption has been determined in accordance with the prescribed measurement procedure VO (EU) 715/2007 in the version applicable at the time of type approval. The figures refer to a vehicle with basic configuration in Germany and the range shown considers optional equipment and the different size of wheels and tires available on the selected model.

Further information about the official fuel consumption and the official specific CO2 emissions for new passenger automobiles can be found in the 'New Passenger Vehicle Fuel Consumption and CO2 Emission Guidelines', which are available free of charge at all sales outlets and from DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Germany and on https://www.dat.de/co2

The values are already based on the new WLTP regulation and are translated back into NEDC-equivalent values in order to ensure the comparison between the vehicles. For vehicle related taxes or other duties based (at least inter alia) on CO2-emissions the CO2 values may differ to the values stated here.

Rozwiń

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.