RADOŚCIĄ TRZEBA SIĘ DZIELIĆ.

Pierwsze BMW serii 2 Gran Tourer.

RADOŚCIĄ TRZEBA SIĘ DZIELIĆ.

Pierwsze BMW serii 2 Gran Tourer.

       

RADOŚCIĄ TRZEBA SIĘ DZIELIĆ.Pierwsze BMW serii 2 Gran Tourer.

       

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (218d)

4,7–4,5 [4,8–4,5]

Pojemność bagażnika

645 i 1905 l

Składany przedni fotel pasażera

tak

Fascynujące na co dzień, komfortowe na dłuższych trasach. Przestronny bagażnik, miejsce nawet dla siedmiu osób, liczne półki i schowki – BMW serii 2 Gran Tourer potrafi dostosować się do wszelkich potrzeb. Jest przy tym nie tylko praktyczne, ale dzięki swojej atletycznej sylwetce i żwawym silnikom 3- i 4-cylindrowym z technologią BMW TwinPower Turbo robi jak najbardziej sportowe wrażenie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BMW SERII 2 GRAN TOURER.

Komfort i funkcjonalność

Czy to bagaż na wyprawę za siódmą górę, czy siedmioro przyjaciół lub członków rodziny – BMW serii 2 Gran Tourer oferuje wyśmienitą wszechstronność wnętrza. Uniwersalny kokpit, adaptacyjny drugi rząd siedzeń, pojemny bagażnik, który można na życzenie wyposażyć w trzeci rząd siedzeń z miejscem na dwie dodatkowe osoby – tu zawsze jest dość miejsca.

Stylistyka.

Proporcje BMW serii 2 Gran Tourer już na pierwszy rzut oka zdradzają jego wszechstronność. W widoku przednim karoseria prezentuje się nisko i sportowo. Szeroka atrapa chłodnicy stanowi wizualne centrum i znajduje się poniżej linii reflektorów. W ten sposób uzyskano dynamiczny efekt, niespotykany w tym segmencie samochodów. Jeśli szukasz przestrzeni i swobody, to z BMW serii 2 Gran Tourer nie musisz nawet nigdzie jechać – wystarczy do niego wsiąść. W jego wnętrzu dominuje przestronność. Duża przednia szyba i oferowany opcjonalnie szklany dach panoramiczny tworzą jasną atmosferę otwartej przestrzeni, którą na życzenie można uzupełnić pakietem oświetlenia.

Elastyczność w kokpicie.

Z przodu aura przestronność wnętrza oddaje wizualnie funkcjonalny charakter BMW serii 2 Gran Tourer. Ale sam wygląd to nie wszystko. Regulowane fotele oraz wiele półek i schowków zapewniają również maksymalną elastyczność.