RÓWNIEŻ WEWNĄTRZ MA WIELE ZALET.

Komfort i funkcjonalność w BMW serii 3 Gran Turismo.

RÓWNIEŻ WEWNĄTRZ MA WIELE ZALET.

Komfort i funkcjonalność w BMW serii 3 Gran Turismo.

Odpręż się: w BMW serii 3 Gran Turismo kierowca i pasażerowie mogą cieszyć się wysokim komfortem. Duży rozstaw osi i wysoki dach dają przestronność, którą odczują przede wszystkim pasażerowie na tylnej kanapie. Praktyczne funkcje takie jak ładowanie bezprzewodowe czy funkcja hotspot WLAN dodatkowo zwiększają komfort w podróży. A doskonała ochrona pasażerów zapewnia bezpieczeństwo na wszystkich miejscach.

RÓWNIEŻ WEWNĄTRZ MA WIELE ZALET.Komfort i funkcjonalność w BMW serii 3 Gran Turismo.

Odpręż się: w BMW serii 3 Gran Turismo kierowca i pasażerowie mogą cieszyć się wysokim komfortem. Duży rozstaw osi i wysoki dach dają przestronność, którą odczują przede wszystkim pasażerowie na tylnej kanapie. Praktyczne funkcje takie jak ładowanie bezprzewodowe czy funkcja hotspot WLAN dodatkowo zwiększają komfort w podróży. A doskonała ochrona pasażerów zapewnia bezpieczeństwo na wszystkich miejscach.

Read more

PRZESTRONNE WNĘTRZE.

Nieograniczona wszechstronność: bagażnik BMW serii 3 Gran Turismo spodoba się kierowcom prowadzącym aktywny i sportowy tryb życia. Oprócz tego bezkonkurencyjnie obszerne wnętrze zapewni również pasażerom na tylnych miejscach dostateczną ilość miejsca pozwalającą cieszyć się także długimi trasami.

 • 2-częściowa chowana osłona powierzchni bagażowej

  Dwuczęściowa osłona powierzchni bagażowej jest wyjątkowo praktyczna. Tylna część podnosi i opuszcza się automatycznie wraz z pokrywą bagażnika. Gdy potrzeba więcej miejsca w bagażniku, można ją łatwo zdemontować i wygodnie schować pod podłogą bagażnika, gdzie nie zajmuje wiele przestrzeni. W ten sposób można wykorzystać całą przestrzeń bagażową, na przykład do transportu dużych przedmiotów.

 • Regulacja oparć kanapy tylnej

  Regulacja oparć kanapy tylnej dzielonej w proporcjach 40:20:40 umożliwia indywidualne ustawienie kąta nachylenia. Zakres regulacji oparć kanapy tylnej obejmuje 15 ustawień od pozycji „cargo” z nachyleniem 8° (dodatkowe 33 l pojemności bagażnika) po pozycję komfortową z nachyleniem 27°. Dzięki temu pasażerowie na tylnej kanapie bez problemu znajdą najwygodniejszą dla siebie pozycję siedzenia. Regulacja odbywa się za pomocą przycisku bezpośrednio w siedzeniu.

PRAKTYCZNE FUNKCJE.

Wiele przemyślanych funkcji ułatwia codzienną eksploatację. Na przykład praktyczny dostęp komfortowy. W połączeniu z automatyczną obsługą pokrywy bagażnika umożliwia bezdotykowe otwieranie pokrywy bagażnika.

 • Automatyczna obsługa pokrywy bagażnika

  Automatyczna obsługa pokrywy bagażnika umożliwia elektryczne otwieranie i zamykanie pokrywy bagażnika – wystarczy nacisnąć przycisk we wnętrzu lub na kluczyku. Daje się również otwierać za uchwyt zewnętrzny i zamykać przez naciśnięcie przycisku na wewnętrznym obiciu pokrywy. Sygnał dźwiękowy zwiększa bezpieczeństwo.

 • Zdalne odblokowanie oparć tylnych siedzeń

  Zdalne odblokowanie oparć tylnych siedzeń umożliwia wygodne odblokowywanie i składanie oparć kanapy tylnej przyciskiem w bagażniku – i uzyskanie niemal całkowicie równej podłogi bagażnika. Zmyślny mechanizm sprężynowy powoduje wolne opuszczenie oparcia i jej ciche złożenie. Zagłówków kanapy tylnej nie trzeba demontować – wystarczy je złożyć.

 • Szyny aluminiowe do mocowania bagażu

  Szyny aluminiowe do bagażnika (element pakietu schowków) z dwoma regulowanymi zaczepami do mocowania bagażu umożliwiają bezpieczny transport większych przedmiotów.

MOBILNY KOMFORT.

SYSTEM TELEFONICZNY Z ŁADOWANIEM BEZPRZEWODOWYM.

System telefoniczny z ładowaniem bezprzewodowym obejmuje nieckę do ładowania* z funkcją ładowania bezprzewodowego i dodatkowe gniazda USB. Połączenie z anteną dachową zapewnia optymalną łączność z siecią komórkową. Złącze Bluetooth umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch telefonów komórkowych i jednego odtwarzacza audio. Do tego dochodzi funkcja Bluetooth Office oraz przygotowanie do hotspotu WiFi.

* Uniwersalne bezprzewodowe niecki do ładowania oferowane tylko do kompatybilnych smartfonów.
Read more

HOTSPOT WiFi.

Wyposażenie obejmuje zintegrowany HOTSPOT WiFi w standardzie LTE umożliwiający odpłatne korzystanie z połączenia z internetem. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem karty SIM na stałe wbudowanej w pojeździe oraz przy wykupionym abonamencie operatora.

Read more

DODATKOWY KOMFORT.

Wygoda zaczyna się w BMW serii 3 Gran Turismo już od wsiadania, a oferuje są całe wnętrze auta. Gwarantuje to takie wyposażenie jak na przykład szklany dach panoramiczny, klimatyzacja automatyczna czy przyciski wielofunkcyjne na kierownicy.

 • Szklany dach panoramiczny

  Otwarty szklany dach panoramiczny dostarcza świeżego powietrza i zapewnia przyjemną, jasną atmosferę wnętrza, również w stanie zamkniętym. Otwiera i zamyka się automatycznie przyciskiem w kabinie lub pilotem i wyposażony jest w elektrycznie przesuwaną podsufitkę i wiatrochron.

 • Klimatyzacja automatyczna

  2-strefowa klimatyzacja automatyczna umożliwia automatyczną regulację temperatury oddzielnie dla kierowcy i pasażera. Oferuje też automatyczne zamykanie obiegu (AUC), filtr węglowy, czujnik zaparowania i nasłonecznienia oraz nawiewy powietrza dla tylnych siedzeń.

 • Przyciski wielofunkcyjne na kierownicy

  Różne przyciski na kierownicy umożliwiają wygodną obsługę telefonu, funkcji głosowych, zestawu audio i regulatora prędkości bez odrywania rąk od kierownicy.

 • Pakiet lusterek zewnętrznych

  Lusterko wewnętrzne i lusterko zewnętrzne po stronie kierowcy mają automatycznie przyciemnianie, a oba lusterka zewnętrzne funkcję elektrycznego składania. Przestawianie lusterka pasażera do parkowania w dół po włączeniu biegu wstecznego zapewnia kierowcy lepszą widoczność krawężnika.

BEZPIECZEŃSTWO BIERNE.

Pakiet inteligentnych środków bezpieczeństwa w każdym BMW ma na celu minimalizację ryzyka wypadku – i zapewnienie poczucia maksymalnego bezpieczeństwa. Wysokowytrzymałe, obszerne struktury nośne oraz inteligentne zastosowanie stali o wysokiej wytrzymałości zapewniają przy niewielkiej masie maksymalną stabilność kabiny pasażerskiej.

Energia zderzenia transmitowana jest przez inne strefy karoserii wokół kabiny: grupę podłogową, ramy boczne, grodź czołową oraz dach i pochłaniana przez strefy zgniotu w przedniej i tylnej części auta. W przypadku kolizji bocznej ochronę stanowią wzmocniona struktura słupków B i progów, wysokowytrzymałe wzmocnienia boczne w drzwiach i stabilne wsporniki foteli.

Z przodu znajdują się różne zabezpieczenia chroniące pieszych. Pomiędzy mocowaniem i poszyciem zderzaka znajduje się element pochłaniający uderzenia ograniczający obrażenia w przypadku uderzenia w nogi. Maska silnika wyposażona jest w element odkształcalny, który przejmuje energię uderzenia, służąc jako strefa zgniotu.

BMW 340i Gran Turismo (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,3 – 7,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 166 – 159

Dane dotyczące zużycia paliwa, energii, emisji CO2 i klasy energetycznej zależą od wybranego zestawu opon/obręczy kół. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.