POZWÓL SIĘ PROWADZIĆ. ODPRĘŻ SIĘ.

Systemy wspomagające kierowcę BMW w BMW serii 3 Gran Turismo.

Liczne innowacyjne technologie wspierają Cię podczas jazdy na wiele sposobów i gwarantują komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dzięki temu możesz się skupić na tym, co naprawdę ważne – na radości z jazdy.

Read more

WYŚWIETLACZ BMW HEAD UP.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head Up poprzez projekcję optyczną transmituje informacje istotne podczas jazdy w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, ułatwiając mu skupienie się na drodze. Wyświetlane są m.in. aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, Speed Limit Info ze wskazaniem zakazu wyprzedzania oraz listy kontaktów i odtwarzania.

bmw serii 3 gran turismo driver assistance

SYSTEM NAWIGACYJNY PROFESSIONAL.

Komfortowo do celu.

SYSTEM NAWIGACYJNY PROFESSIONAL.

Komfortowo do celu.

System nawigacyjny Professional, złącze USB, kolorowy ekran ciekłokrystaliczny o przekątnej 8,8 cala, radio BMW Professional, stacja DVD, trójwymiarowe wyświetlania map i pamięć 20 GB. Obsługa odbywa się intuicyjnie za pomocą kontrolera iDrive Touch lub na ekranie dotykowym. Aktualizacje map oferowane są przez trzy lata bez kosztów licencji*.

* Aktualizacja dotyczy wyłącznie map na Niemcy.

Read more

SYSTEM ASYSTUJĄCY KIEROWCY.

System asystujący kierowcy obejmuje działające na bazie kamery ostrzeganie przed zjechaniem z pasa ruchu z ostrzeganiem przed kolizją. Ostrzeganie przed kolizją z pojazdem poprzedzającym i pieszymi ostrzega przy prędkościach od 10 do 60 km/h przed grożącym zderzeniem i hamuje w sytuacji awaryjnej. Od prędkości ok. 70 km/h ostrzeganie przed zjechaniem z pasa ruchu lekkimi wibracjami kierownicy ostrzega przed mimowolnym przekroczeniem linii pasa.

ASYSTENT PARKOWANIA.

Asystent parkowania ułatwia parkowanie równolegle i prostopadle do jezdni. System mierzy również ciasne luki parkingowe podczas przejeżdżania obok nich z małą prędkością. Jeżeli miejsce jest dostatecznie duże, asystent parkowania przejmuje kierowanie, a kierowca musi tylko wybrać odpowiedni bieg, dodawać gazu i hamować.

OSTRZEGANIE PRZY ZMIANIE PASA RUCHU.

Ostrzeganie przy zmianie pasa ruchu działające na bazie radaru sygnalizuje przy włączonym kierunkowskazie pojazdy znajdujące się w martwym kącie lusterka lub zbliżające się od tyłu na sąsiednim pasie. System działa już od prędkości 20 km/h poprzez wibracje kierownicy oraz trójkątny symbol migający w lusterku zewnętrznym.