CZYSTA INSPIRACJA.

BMW serii 3 Gran Turismo.

CZYSTA INSPIRACJA.

BMW serii 3 Gran Turismo.

CZYSTA INSPIRACJA.BMW serii 3 Gran Turismo.

Przyspieszenie 0-100 km/h w s (BMW 340i1)

5,1

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (BMW 340i1)

7,3–7,0

Emisja CO2 w g/km (340i1)

166–159

Rozstaw osi w cm (340i1)

2.921

Wszechstronność pełna pomysłów: nowe BMW serii 3 Gran Turismo łączy sportową stylistykę, fascynującą dynamikę i przestronne wnętrze. Linia dachu jak w coupé podkreśla lekkość, z jaką samochód demonstruje swój sportowy charakter. Nowe BMW serii 3 Gran Turismo: wyraziste. Wszechstronne. Fascynujące.

Dane dotyczące zużycia paliwa, energii, emisji CO2 i klasy energetycznej zależą od wybranego zestawu opon/obręczy kół. Podstawą pomiaru zużycia paliwa jest cykl testowy wg normy ECE. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

SIŁA I WIELKOŚĆ.

STYLISTYKA.

Muskularna sylwetka i płynna linia dachu klasycznych coupé. Rezultatem tego połączenia jest unikalna i fascynująca stylistyka BMW serii 3 Gran Turismo. Precyzyjne kontury i mocno wyprofilowane powierzchnie tworzą niezwykle żywą grę światła i cienia. A stylistyka świateł przednich i tylnych podkreśla sportowe skupienie na drodze.

Read more

SPORTOWY CHARAKTER.

Radość z jazdy BMW serii 3 Gran Turismo jest nastawiona konsekwentnie na sportowe wrażenia. Zaawansowane silniki BMW TwinPower Turbo potrafią wyciągnąć maksimum energii z każdej kropli paliwa i przetworzyć ją na fenomenalną dynamikę jazdy. A aktywny spojler tylny nie tylko wygląda sportowo, ale też poprawia przepływ powietrza i zapewnia optymalną przyczepność do nawierzchni.
Read more

PRZESTRONNE WNĘTRZE.

Poznaj inspirujące poczucie niezależności: duży rozstaw osi i wyższa linia dachu zapewniają wszystkim pasażerom BMW serii 3 Gran Turismo wiele miejsca nad głową i na nogi. Bezramkowe drzwi gwarantują dobre doświetlenie wnętrza i dają jeszcze większe poczucie przestronności. A wszechstronny bagażnik oraz dzielona kanapa tylna sprawiają, że BMW serii 3 Gran Turismo idealnie sprawdzi się przy aktywnym i sportowym trybie życia.
Read more

Stylistyka.

Praktyczne funkcje.

Dynamika jazdy i wydajność.

Mobilny komfort.

Zdjęcia i filmy.

Dane techniczne.

MODELE I WYPOSAŻENIE.

Więcej dynamiki? Czy więcej ekskluzywności? Różnorodne modele i wyposażenie, na przykład pakiet sportowy M, zaspokoją wszelkie oczekiwania. Daj się zainspirować!

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

BMW 320i Gran Turismo (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,4 – 6,1
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 146 – 139

Dane dotyczące zużycia paliwa, energii, emisji CO2 i klasy energetycznej zależą od wybranego zestawu opon/obręczy kół. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

Read more

SKONFIGURUJ SWOJE BMW 340i GRAN TURISMO Z PAKIETEM SPORTOWYM M.

Twoje indywidualne BMW serii 3 Gran Turismo.

Twoja aktualna konfiguracja:

Silnik

BMW 340i Gran Turismo

Lakier

srebro lodowcowe, metalizowany

Obręcze kół

18-calowe obręcze kół BMW M Performance ze stopów lekkich Double Spoke 405 M

Fotele

skóra Dakota czarna z czerwonym akcentem

Listwy wewnętrzne

czarne błyszczące, listwa akcentowa: matowy koral

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.