PO PROSTU WSZYSTKIE MOŻLIWOŚCI.

Usługi i aplikacje BMW ConnectedDrive w BMW serii 3 Touring.

Najwyższy komfort to w BMW serii 3 Touring rzecz oczywista. A dodatkową wygodę oferują usługi i aplikacje BMW ConnectedDrive. Dzięki nim samochód może na przykład być Twoim mobilnym biurem. W swoim BMW serii 3 Touring możesz mieć dostęp do wszystkiego, co oferuje internet. Możesz unikać korków. A w razie wypadku liczyć na szybkie i automatyczne wezwanie pomocy.

Read more
3 seria touring connecteddrive services
3 seria touring

USŁUGI CONNECTEDDRIVE.

Usługi ConnectedDrive umożliwiają korzystanie w samochodzie z cyfrowego asystenta mobilności BMW Connected oraz oferują kierowcy w czasie jazdy wiele inteligentnych usług informacyjnych, rozrywkowych i serwisowych.

 

Oferta obejmuje na przykład dostęp do aktualnych informacji lokalnych takich jak pogoda, wiadomości, wyszukiwarka online GoogleTM czy praktyczne funkcje biurowe. Oprócz tego w menu ConnectedDrive można korzystać bezpośrednio w aucie i bez używania smartfonu z różnych funkcji i usług.

Wyposażenie obejmuje również komfortowe i nieograniczone czasowo korzystanie z aplikacji na smartfony. Usługi ConnectedDrive umożliwiają dostęp do Sklepu BMW ConnectedDrive, w którym zawsze i wszędzie można wygodnie zestawiać, zamawiać i przedłużać usługi i aplikacje według indywidualnych potrzeb. Oprócz tego usługi ConnectedDrive oferują jeszcze inne funkcje, dzięki którym jazda BMW jest niezwykłym przeżyciem.

 

 • Sklep BMW ConnectedDrive

  Sklep BMW ConnectedDrive pozwala zawsze i wszędzie zestawiać sobie usługi i aplikacje według własnych potrzeb. Można je elastycznie dobierać także po zakupie auta, dostosowując zakres usług i aplikacji już bezpośrednio w samochodzie.
  Ofertę dostępną w Sklepie BMW ConnectedDrive stworzono specjalnie na potrzeby kierowców BMW. Okres obowiązywania poszczególnych usług można wybierać indywidualnie. Dzięki temu usługi można aktywować tylko na pewien czas, na przykład na wakacyjne wyjazdy.
  Dostęp do Sklepu BMW ConnectedDrive uzyskać można zarówno w drodze, bezpośrednio z samochodu, jak i przez internet w portalu klienta „My BMW ConnectedDrive”. Nowo dodane usługi i aplikacje dostępne są w samochodzie tuż po ich wybraniu lub zakupie. Sklep BMW ConnectedDrive na bieżąco informuje klientów o aktualnej ofercie.

BMW CONNECTED.

BMW Connected to osobisty asystent ułatwiający użytkownikowi mobilność na co dzień i pomagający mu punktualnie i komfortowo dotrzeć do celu. Ze wszystkich związanych z tym usług można korzystać również poza pojazdem za pomocą aplikacji na iPhone i Apple Watch.

W BMW Connected można łatwo i wygodnie przejmować punkty docelowe wyszukane przez aplikacje na smartfony takie jak Yelp, Mapy Apple, Mapy Google albo w internecie i jednym kliknięciem przesyłać do istniejącego w pojeździe systemu nawigacyjnego. BMW Connected umożliwia również automatyczne przejmowanie terminów i adresów zapisanych w kalendarzu iPhone wraz z żądanym czasem przyjazdu do agendy mobilności. BMW Connected oblicza na podstawie miejsca pobytu i aktualnej sytuacji na drogach przewidywany czas przyjazdu, odpowiednio wcześniej informuje o nim użytkownika, a po przybyciu samochodem na miejsce nawiguje go pieszo do celu. W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych utrudnień na drogach mogącym spowodować opóźnienie, różnych funkcji i usług. użytkownik może za pośrednictwem BMW Connected w pojeździe poinformować oczekujące osoby SMS-em o spodziewanej godzinie przyjazdu – bez dotykania telefonu. Oprócz tego BMW Connected zapamiętuje regularnie wybierane punkty docelowe i automatycznie dołącza je do agendy mobilności.

Aplikację BMW Connected można pobrać bezpłatnie w App Store.

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE ALARMOWE.

INTELIGENTNE POŁĄCZENIE ALARMOWE.

Inteligentne połączenie alarmowe gwarantuje szybką i ukierunkowaną pomoc przez całą dobę, a także wsparcie ze strony przeszkolonego personelu w ojczystym języku kierowcy nawet za granicą. Gdy podczas wypadku nastąpi aktywacja poduszki powietrznej lub napinaczy pasów bezpieczeństwa, system automatycznie nawiązuje inteligentne połączenie alarmowe. Centrum alarmowe BMW otrzymuje wówczas potrzebne informacje, np. o lokalizacji samochodu, skali wypadku i ryzyku obrażeń ciała u pasażerów. Dane te przesyłane są przez zainstalowaną na stałe kartę SIM, czyli niezależnie od prywatnego telefonu komórkowego. Centrum alarmowe BMW powiadamia najbliższe centrum koordynacji służb ratowniczych i zapewnia pomoc telefoniczną aż do czasu ich przyjazdu na miejsce zdarzenia. Funkcję można również uruchomić manualnie, na przykład w sytuacji, w której trzeba udzielić pomocy innym użytkownikom drogi.

bmw serii 3 touring
3 seria touring connecteddrive services

FUNKCJE BIUROWE.

BMW ConnectedDrive to Twoje biuro w BMW serii 3. Usiądź wygodnie i zorganizuj sobie miejsce pracy bezpośrednio w samochodzie. BMW ConnectedDrive umożliwia odbieranie, czytanie i odpowiadanie na e-maile oraz dyktowanie i wysyłanie wiadomości.

BMW Online Office i funkcja dyktowania.

 • Microsoft Office 365

  Produktywny czas w drodze do pracy. Perfekcyjna integracja Microsoft Office 365 z usługami BMW ConnectedDrive umożliwia prostą i wygodną edycję poczty elektronicznej, kontaktów i wpisów w kalendarzu. Wszystkie te dane są stale i automatycznie synchronizowane i można z nich korzystać również w drodze w pojeździe. Można je tam edytować niezależnie od innych urządzeń, np. smartfona. Oprócz tego można od razu korzystać z informacji, np. przy podłączonym telefonie bezpośrednio wybierać numery telefonu z wiadomości w poczcie elektronicznej, albo przejmować adresy do systemu nawigacyjnego.

  Przyłączenie Skype for Business rozpoznaje automatycznie telekonferencje Skype i umożliwia nawiązywanie ich jednym kliknięciem. Dzięki temu nie ma różnicy, czy edytuje się pocztę elektroniczną i terminy w biurze lub podczas wizyty u klienta, czy umawia się w drodze w samochodzie z kolegami, czy korzysta z funkcji odczytywania poczty elektronicznej na głos czy odpowiada na wiadomości, korzystając z funkcji dyktowania – wszystkie stosowanie urządzenia są zawsze zsynchronizowane, a każde logowanie jest bezpieczne.

  Do korzystania z tej usługi wymagany jest ważny abonament Microsoft Office 365 oraz usługa Exchange Online i opcjonalnie Skype for Business.

 • BMW Online Office

  BMW Online Office pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać czas w samochodzie. Umożliwia bezpieczne i komfortowe korzystanie z poczty elektronicznej w drodze. E-maile można edytować i wysyłać na monitorze pokładowym. BMW Online Office pozwala też na odczytywanie e-maili na głos przez funkcję syntezy mowy, a także na dyktowanie ich przez funkcję rozpoznania głosu.
  Dostęp do skrzynki pocztowej ze wszystkimi adresami możliwy jest komfortowo z komputera w domu za pośrednictwem portalu klienta „My BMW ConnectedDrive”. Także bezpośrednio w samochodzie w BMW Online Office można utworzyć skrzynki pocztowe wybranych dostawców poczty elektronicznej. Jeśli u jednego dostawcy posiadasz kilka kont mailowych, są one przejrzyście prezentowane w menu. Raz utworzone konta mailowe są natychmiast dostępne w samochodzie.

 • Funkcja dyktowania

  Z systemem nawigacyjnym Professional, technologią Bluetooth i usługami ConnectedDrive nie musisz już brać telefonu komórkowego do ręki. Teraz wszystkie wpisy tekstowe możesz wykonać głosowo.
  Funkcja dyktowania przekształca tekst mówiony na pisany, który można potem przesłać pocztą elektroniczną lub SMS-em. Można jej również używać do wpisów na portalach Facebook i Twitter w BMW Apps. Funkcja dyktowania dostępna jest przez pierwszych 60 dni bezpłatnie, dalsze korzystanie wymaga zawarcia umowy z Nuance®.
  Informacje dotyczące kompatybilności smartfonów i innych urządzeń mobilnych ze złączem Bluetooth znajdziesz na stronie www.bmw.pl/bluetooth.

FUNKCJE BIUROWE.

BMW ConnectedDrive to Twoje biuro w BMW serii 3. Usiądź wygodnie i zorganizuj sobie miejsce pracy bezpośrednio w samochodzie. BMW ConnectedDrive umożliwia odbieranie, czytanie i odpowiadanie na e-maile oraz dyktowanie i wysyłanie wiadomości.

BMW Online Office i funkcja dyktowania.

 • Microsoft Exchange

  Produktywny czas w drodze do pracy. Perfekcyjna integracja Microsoft Exchange z usługami BMW ConnectedDrive umożliwia prostą i wygodną edycję poczty elektronicznej, kontaktów i wpisów w kalendarzu. Wszystkie wiadomości poczty elektronicznej, kontakty i wpisy w kalendarzu są stale i automatycznie synchronizowane i można z nich korzystać również w drodze w pojeździe. Można je tam też edytować niezależnie od innych urządzeń, np. smartfonu. Oprócz tego można bezpośrednio korzystać z informacji, np. przy podłączonym telefonie bezpośrednio wybierać numery telefonu z wiadomości w poczcie elektronicznej, albo przejmować adresy do systemu nawigacyjnego.

  Dzięki temu wiadomości poczty elektronicznej i terminy można edytować zarówno w biurze, jak i podczas wizyty u klienta, pocztę elektroniczną można dać sobie odczytać w samochodzie, a posługując się funkcją dyktowania, można też odpowiadać na maile. Wszystkie stosowanie urządzenia są synchronizowane, a każde logowanie jest bezpieczne.

  Do korzystania z Microsoft Exchange wymagane jest konto Microsoft Office 365.

 • BMW Online Office

  BMW Online Office pozwala jeszcze efektywniej wykorzystać czas w samochodzie. Umożliwia bezpieczne i komfortowe korzystanie z poczty elektronicznej w drodze. E-maile można edytować i wysyłać na monitorze pokładowym. BMW Online Office pozwala też na odczytywanie e-maili na głos przez funkcję syntezy mowy, a także na dyktowanie ich przez funkcję rozpoznania głosu.
  Dostęp do skrzynki pocztowej ze wszystkimi adresami możliwy jest komfortowo z komputera w domu za pośrednictwem portalu klienta „My BMW ConnectedDrive”. Także bezpośrednio w samochodzie w BMW Online Office można utworzyć skrzynki pocztowe wybranych dostawców poczty elektronicznej. Jeśli u jednego dostawcy posiadasz kilka kont mailowych, są one przejrzyście prezentowane w menu. Raz utworzone konta mailowe są natychmiast dostępne w samochodzie.

 • Funkcja dyktowania

  Z systemem nawigacyjnym Professional, technologią Bluetooth i usługami ConnectedDrive nie musisz już brać telefonu komórkowego do ręki. Teraz wszystkie wpisy tekstowe możesz wykonać głosowo.
  Funkcja dyktowania przekształca tekst mówiony na pisany, który można potem przesłać pocztą elektroniczną lub SMS-em. Można jej również używać do wpisów na portalach Facebook i Twitter w BMW Apps. Funkcja dyktowania dostępna jest przez pierwszych 60 dni bezpłatnie, dalsze korzystanie wymaga zawarcia umowy z Nuance®.
  Informacje dotyczące kompatybilności smartfonów i innych urządzeń mobilnych ze złączem Bluetooth znajdziesz na stronie www.bmw.pl/bluetooth.

REAL TIME TRAFFIC INFORMATION.

Real Time Traffic Information (RTTI) udostępnia najbardziej aktualne informacje o sytuacji na drogach. RTTI przesyła precyzyjne dane o miejscu i czasie trwania utrudnień w ruchu, informując kierowcę niemal w czasie rzeczywistym o sytuacji na autostradach, drogach szybkiego ruchu i drogach krajowych oraz w na licznych odcinkach miejskich. Inteligentne zalecenia objazdu pomagają odnaleźć najszybszą i najbardziej efektywną drogę do celu. A funkcja ostrzegania przed zagrożeniami ostrzega przed poważnymi wypadkami i intensywnymi opadami na trasie. Niebezpieczne miejsca są wskazywane na mapie na monitorze pokładowym. Oprócz tego przy zbliżaniu się do takiego miejsca pojawia się ostrzeżenie.


Źródłem danych są m.in. anonimowe profile ruchu danych GPS flot samochodowych, aplikacje na smartfony i komunikaty policyjne, jak również powtarzające się wzorce komunikacyjne, np. na bazie dojazdów do pracy.


Sytuacja na drogach ilustrowana jest poprzez kolorystyczne oznaczenie dróg na zielono, żółto, pomarańczowo lub czerwono.

Real Time Traffic Information.

USŁUGA CONCIERGE.

Szukasz w drodze praktycznych informacji lub wskazówek? Z usługą Concierge w BMW ConnectedDrive to żaden problem. Ta komfortowa usługa umożliwia za naciśnięciem przycisku połączenie telefoniczne z konsultantem infolinii BMW, który jako „osobisty asystent” służy kierowcy pomocą w drodze.

Szukasz określonej restauracji, najbliższego bankomatu albo dyżurnej apteki? Konsultant infolinii BMW służy Ci pomocą i na życzenie prześle odpowiednie informacje adresowe bezpośrednio do systemu nawigacyjnego BMW. Podczas jazdy możesz też wygodnie rezerwować bilety do kina. Usługa Concierge działa niezależnie od telefonu komórkowego, w kraju i za granicą, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i bez dodatkowych kosztów.

Usługa Concierge.

USŁUGI ZDALNE.

Usługi Zdalne i aplikacja BMW Connected (dostępna w Apple App Store) umożliwiają zdalną obsługę różnych funkcji samochodu, na przykład zamka centralnego.

Oprócz tego aplikacja, podobnie jak Portal Klienta BMW ConnectedDrive, umożliwia wyświetlanie informacji dotyczących pojazdu, na przykład zasięgu lub stanu szyb i drzwi. Dzięki temu kierowca ma stały zdalny dostęp do informacji o pojeździe i ma dodatkowo wszystkie inne informacje pod ręką.

Zakres informacji uzupełnia ilustracja aktualnej lokalizacji pojazdu. Do korzystania z funkcji konieczna jest jednorazowa aktywacja Usług Zdalnych w Portalu Klienta BMW ConnectedDrive na stronie www.bmw-connecteddrive.com.

Usługi Zdalne.