KOMUNIKACJA+

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 4 Cabrio.

KOMUNIKACJA+

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 4 Cabrio.

KOMUNIKACJA+Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 4 Cabrio.

Podczas fascynującej jazdy BMW serii 4 Cabrio wspiera Cię szereg innowacyjnych i komfortowych technologii. Zapewniają one mobilność w nowoczesnym stylu oferującą komunikację, informacje i rozrywkę na najwyższym poziomie.

Read more

BMW CONNECTED.

BMW Connected to osobisty asystent ułatwiający użytkownikowi mobilność na co dzień i pomagający mu punktualnie i komfortowo dotrzeć do celu. Informacje związane w mobilnością, takie jak zalecana godzina wyjazdu, można odczytywać również poza pojazdem na przykład na urządzeniach iPhone ® lub Smart Watch i transmitować je do pojazdu.

SYSTEM NAWIGACYJNY PROFESSIONAL.

System nawigacyjny Professional, złącze USB, kolorowy ekran ciekłokrystaliczny o przekątnej 8,8 cala, radio BMW Professional, stacja DVD, trójwymiarowe wyświetlania map i pamięć 20 GB. Obsługa odbywa się intuicyjnie za pomocą kontrolera iDrive Touch lub na ekranie dotykowym. Aktualizacje map oferowane są przez trzy lata bez kosztów licencji*.

* Aktualizacja dotyczy wyłącznie map na Niemcy.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up* poprzez projekcję optyczną transmituje informacje istotne podczas jazdy w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, ułatwiając mu skupienie się na drodze. Wyświetlane są m.in. aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, Speed Limit Info ze wskazaniem zakazu wyprzedzania oraz listy kontaktów i odtwarzania.

* Wyposażenie dodatkowe

Read more

WIELOFUNKCYJNY WYŚWIETLACZ WSKAŹNIKÓW.

Wielofunkcyjny wyświetlacz wskaźników w technologii Black Panel o przekątnej 10,25 cala zapewnia unikalną wizualizację wrażeń z jazdy. Wyświetlać można trzy dostosowane kolorystycznie i graficznie tryby jazdy i ich wskazania: ECO PRO, COMFORT, i SPORT.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

BMW ConnectedDrive to inteligentna komunikacja pomiędzy samochodem, kierowcą i światem zewnętrznym. Ciesz się większym komfortem, lepszą rozrywką i kojącym poczuciem bezpieczeństwa na każdej drodze. Albo krótko mówiąc: większą radością z jazdy.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW 430i Cabrio:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,0-6,6
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 162-154

  Wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE i są zależnie od rozmiaru opon. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

  Powyższe dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie wchodzą w zakres oferty, a służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Przy ustalaniu emisji CO2 zgodnie z dyrektywą 1999/94/WE nie zostały uwzględnione emisje CO2 powstające przy produkcji i dostarczaniu paliwa lub innych nośników energii.