FENOMENALNE+

Dynamika jazdy i wydajność BMW serii 4 Coupé.

FENOMENALNE+

Dynamika jazdy i wydajność BMW serii 4 Coupé.

FENOMENALNE+Dynamika jazdy i wydajność BMW serii 4 Coupé.

Jak sportowe jest BMW serii 4 Coupé, widać już na pierwszy rzut oka. Jak jest dynamiczne, poczujesz przy pierwszym naciśnięciu pedału gazu. Mocny silnik z napędem tylnym lub na cztery koła i idealny rozkład masy na osie. Każdy kolejny bieg, to czysta przyjemność. Każdy zakręt to czysta radość i oczekiwanie na kolejny. A każdy kilometr to fascynujące przeżycie.


BMW 440i Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,7-7,4
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 179-172


Wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE zależnie od rozmiaru opon. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

CZYSTA DYNAMIKA.

Sportowy temperament i doskonałe osiągi. To oferuje Ci BMW serii 4 Coupé z opcjonalnym adaptacyjnym zawieszeniem M, adaptacyjnym układem kierowniczym i opcjonalną 8-stopniową skrzynią Steptronic. Poznaj bezgraniczną radość z jazdy BMW serii 4 Coupé.

MOCNE SILNIKI.

6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo.

Solidna moc, aksamitna praca i zachwycające brzmienie to cechy rozpoznawcze 6-cylindrowego rzędowego silnika benzynowego BMW TwinPower Turbo z najnowszej generacji jednostek BMW EfficientDynamics. Układ Double Vanos, Valvetronic, High Precision Injection i turbosprężarka TwinScroll dają mu moc 240 kW (326 KM) i średnie zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynoszące zaledwie 7,9-7,4 l na 100 km.

4-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo.

4-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo o pojemności 2,0 l najnowszej generacji gwarantuje maksymalną radość z jazdy. Wyróżnia go pełny temperamentu przyrost mocy oraz spontaniczna reakcja już na niskich obrotach, a przy tym wyjątkowo niskie parametry zużycia paliwa i emisji spalin.

6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny BMW TwinPower Turbo.

6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny BMW TwinPower Turbo najnowszej generacji dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak turbosprężarka o zmiennej geometrii turbiny i wtrysk bezpośredni CommonRail łączy wysoką moc i wzorcowe parametry zużycia paliwa. Jego moc wynosi 190 kW (258 KM) do 230 kW (313 KM), a maksymalny moment obrotowy 560 do 630 Nm.

4-cylindrowy silnik wysokoprężny BMW TwinPower Turbo.

4-cylindrowe silniki wysokoprężne BMW TwinPower Turbo najnowszej generacji o pojemności 2,0 l oferują znacznie lepszą charakterystykę mocy oraz spontaniczną reakcję silnika już na niskich obrotach i mają przy tym wyjątkowo niskie zużycie paliwa i emisję spalin.

8-STOPNIOWA SPORTOWA SKRZYNIA STEPTRONIC.

Oferowana w wyposażeniu dodatkowym 8-stopniowa sportowa skrzynia automatyczna gwarantuje maksymalną dynamikę, wydajność i komfort jazdy: szybka zmiana przełożeń umożliwia lepsze przyspieszenia, a gęste stopniowanie ośmiu biegów sprawia, że zmiana przełożeń jest niemal nieodczuwalna. Jednocześnie pozwala silnikowi pracować w idealnym dla wydatku mocy zakresie obrotów i przy niskim poziomie hałasu. Przy dużych prędkościach ósmy bieg obniża obroty, a tym samym również zużycie paliwa i poziom emisji CO₂.

SPORTOWE WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE.

Dobry nastrój za naciśnięciem przycisku? W BMW serii 4 Coupé z przełącznikiem właściwości jezdnych to możliwe. W trybie SPORT lub opcjonalnym SPORT+ następuje usztywnienie amortyzacji. Reakcje samochodu są jeszcze bardziej bezpośrednie. Silnik reaguje bardziej spontanicznie. To idealne ustawienia do dynamicznej jazdy. Szczególnie w połączeniu z opcjonalnym zawieszeniem adaptacyjnym, które dostosowuje się elektronicznie do stylu jazdy i stanu nawierzchni.

 • Rozkład masy na osie 50:50

  Idealny rozkład masy na osie w proporcjach 50:50 gwarantuje stabilny tor jazdy, zwinność i precyzyjną pracę układu kierowniczego. Pozytywny wpływ na właściwości jezdne ma również niski środek ciężkości pojazdu oraz krótkie zwisy karoserii.

 • Adaptacyjny układ jezdny M

  Adaptacyjne zawieszenie M dostosowuje się elektronicznie do warunków nawierzchni i jazdy. Oprócz tego kierowca może wybrać przełącznikiem właściwości jezdnych charakterystykę pracy układu jezdnego – od komfortowej po wybitnie sportową i zwinną.

 • Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy

  Adaptacyjny sportowy układ kierowniczy z funkcją Servotronic umożliwia bardziej bezpośrednie i zwinne kierowanie pojazdem przy mniejszym nakładzie siły. Reaguje na skręt kierownicy z różnym przełożeniem. Ułatwia to prowadzenie w sportowym stylu oraz zmniejsza nakład siły potrzebnej przy parkowaniu i skręcani. Wyposażenie uzupełnia tryb SPORT+.

DYNAMIKA MODELI BMW SERII 4.

DYNAMIKA MODELI BMW SERII 4.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Mniejsze zużycie paliwa, większa radość z jazdy. BMW EfficientDynamics. Pod tą nazwą kryje się szereg różnych rozwiązań w napędzie, zarządzaniu energią i koncepcji auta. Mają one na celu zmniejszenie zużycia paliwa przy jednoczesnym zwiększeniu dynamiki i radości z jazdy. Standardowo w każdym BMW – oczywiście również w BMW serii 4 Coupé.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE i są zależnie od rozmiaru opon. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO₂ nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

  Powyższe dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie wchodzą w zakres oferty, a służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Przy ustalaniu emisji CO₂ zgodnie z dyrektywą 1999/94/WE nie zostały uwzględnione emisje CO₂ powstające przy produkcji i dostarczaniu paliwa lub innych nośników energii.