KOMUNIKACJA+

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 4 Coupé.

KOMUNIKACJA+

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 4 Coupé.

KOMUNIKACJA+Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 4 Coupé.

Podczas jazdy BMW serii 4 Coupé wspiera Cię szereg innowacyjnych technologii odczuwalnie zwiększających komfort jazdy. Zapewniają one mobilność w nowoczesnym stylu oferującą komunikację, informacje i rozrywkę na najwyższym poziomie.

BMW CONNECTED.

BMW Connected to osobisty asystent ułatwiający użytkownikowi mobilność na co dzień i pomagający mu punktualnie i komfortowo dotrzeć do celu. Informacje związane w mobilnością, takie jak zalecana godzina wyjazdu, można odczytywać również poza pojazdem na przykład na urządzeniach iPhone ® lub Smart Watch i transmitować je do pojazdu.

SYSTEM NAWIGACYJNY PROFESSIONAL.

System nawigacyjny Professional, złącze USB, kolorowy ekran ciekłokrystaliczny o przekątnej 8,8 cala, radio BMW Professional, stacja DVD, trójwymiarowe wyświetlania map i pamięć 20 GB. Obsługa odbywa się intuicyjnie za pomocą kontrolera iDrive Touch lub na ekranie dotykowym. Aktualizacje map oferowane są przez trzy lata bez kosztów licencji*.

 

* Aktualizacja dotyczy wyłącznie map na Niemcy.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up* poprzez projekcję optyczną transmituje informacje istotne podczas jazdy w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, ułatwiając mu skupienie się na drodze. Wyświetlane są m.in. aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, Speed Limit Info ze wskazaniem zakazu wyprzedzania oraz listy kontaktów i odtwarzania.


* Wyposażenie dodatkowe

WIELOFUNKCYJNY WYŚWIETLACZ WSKAŹNIKÓW.

Wielofunkcyjny wyświetlacz wskaźników w technologii Black Panel o przekątnej 10,25 cala zapewnia unikalną wizualizację wrażeń z jazdy. Wyświetlać można trzy dostosowane kolorystycznie i graficznie tryby jazdy i ich wskazania: ECO PRO, COMFORT, i SPORT.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

BMW ConnectedDrive to inteligentna komunikacja pomiędzy samochodem, kierowcą i światem zewnętrznym. Ciesz się większym komfortem, lepszą rozrywką i kojącym poczuciem bezpieczeństwa na każdej drodze. Albo krótko mówiąc: większą radością z jazdy.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW 440i Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,7-7,4
  Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 179-172

  Wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE i są zależnie od rozmiaru opon. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO₂ nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

  Powyższe dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie wchodzą w zakres oferty, a służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Przy ustalaniu emisji CO₂ zgodnie z dyrektywą 1999/94/WE nie zostały uwzględnione emisje CO₂ powstające przy produkcji i dostarczaniu paliwa lub innych nośników energii.