DYNAMIKA+

BMW serii 4 Coupé. Cztery znaczy więcej.

DYNAMIKA+

BMW serii 4 Coupé. Cztery znaczy więcej.

DYNAMIKA+BMW serii 4 Coupé. Cztery znaczy więcej.

Przyspieszenie 0-100 km/h w s (BMW 440i Coupé1)

5,2

Prędkość maksymalna w km/h (BMW 440i Coupé1)

250

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (BMW 440i Coupé1)

7,7–7,4

Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km (BMW 440i Coupé1)

179–172

BMW 440i Coupé od

162.100

Stworzone, by fascynować na drodze i dawać sportowe osiągi. Rezultat jest bardzo przekonujący. Daje więcej dynamiki, zwinności i komfortu. Jest bezkompromisowy w osiągach, ma konsekwentnie udoskonaloną stylistykę, prezencję i prowadzenie. Krótko mówiąc, to fenomenalne sportowe coupé od nowa definiuje radość z jazdy i spełnia najwyższe wymagania.

bmw serii 4 coupe podglad driving dynamics

ŚWIETNE OSIĄGI.

BMW serii 4 Coupé oferuje fenomenalną dynamikę, która natychmiast uzależnia. To zasługa perfekcyjnej współpracy elastycznego silnika, opcjonalnego adaptacyjnego zawieszenia M, adaptacyjnego sportowego układu kierowniczego i opcjonalnej 8-stopniowej skrzyni Steptronic. Takie połączenie gwarantuje radość z jazdy, która w każdej sytuacji na drodze będzie budzić Twój uśmiech zadowolenia – i gwarantować spojrzenia pełne podziwu.

„W BMW naszym celem jest estetyka pokazująca wydajną dynamikę będącą naturalnym elementem naszego designu.”
ADRIAN VAN HOOYDONK, DYREKTOR BMW GROUP DESIGN

WYGLĄD PRZYKUWAJĄCY UWAGĘ.

Ekscytujący wygląd.

Jeśli istnieją idealne kształty sportowego coupé, to BMW serii 4 Coupé jest perfekcyjnym wzorcem. Atletyczna sylwetka emanuje dynamiczną prezencją, zachwyca płynnymi liniami i bokami o ostrych konturach. To unikalne połączenie sportowego charakteru, zwinności i estetyki jest spełnieniem marzeń każdego fana motoryzacji.
Read more

Sportowy przód.

Przód BMW serii 4 Coupé wyraża innowacyjny, sportowy charakter. Wyrazistym „nerkom” towarzyszą ciekawie uformowane reflektory o drapieżnym wyglądzie. Dynamiczny front świetnie uzupełniają duże wloty powietrza z diodowymi reflektorami przeciwmgłowymi.
Read more

Atletyczna sylwetka coupé.

Smukła sylwetka z płasko opadającym dachem i mocno wyprofilowanymi bokami daje BMW serii 4 Coupé bardzo atletyczny wygląd. Lekkość bezramkowych szyb doskonale pasuje do zgrabnej karoserii.
Read more

Muskularny tył.

Tył BMW serii 4 Coupé zwraca uwagę solidnym osadzeniem na drodze oraz masywnym zderzakiem z wbudowanymi końcówkami rur wydechowych. Nowe, dwuczęściowe diodowe lampy tylne w atrakcyjny sposób podkreślają szerokość auta i świetnie pasują do jego dynamicznej stylistyki.
Read more

LINIE STYLISTYCZNE BMW SERII 4 COUPÉ.

Chcesz, aby Twoje BMW serii 4 Coupé było jeszcze bardziej sportowe albo ekskluzywne? Różne modele i linie stylistyczne oraz BMW Individual oferują niezliczone możliwości indywidualizacji. Kolory na każdy gust.

EKSKLUZYWNE WNĘTRZE.

ELEGANCKIE I SPORTOWE.

Ekskluzywne wnętrze BMW serii 4 Coupé łączy sportowy charakter z nowoczesną funkcjonalnością. Liczne technologie informacyjne i komunikacyjne oraz wnętrze zaprojektowane pod kierowcę i wykończone materiałami wysokiej jakości spełniają najwyższe wymogi komfortu. Dodatkowym atrakcyjnym elementem wnętrza jest oświetlenie ambientowe.
Read more

STWORZONY DLA KIEROWCY.

Centralnym punktem kokpitu zaprojektowanego pod kierowcę jest oferowana w wyposażeniu standardowym skórzana kierownica sportowa z przyciskami wielofunkcyjnymi. Wyświetlacz BMW Head-Up i nowy wielofunkcyjny wyświetlacz wskaźników w czytelny sposób wskazują kierowcy wszystkie istotne informacje. A system nawigacyjny Professional zapewnia doskonałą komunikację – podobnie jak aplikacja BMW Connected umożliwiająca integrację Twojego smartfonu z BMW serii 4 Coupé.
Read more

PERFEKCYJNE WYKONANIE.

Eleganckie wyposażenie wnętrza BMW serii 4 Coupé wyróżniają materiały wysokiej jakości i doskonałe wykończenie. Ciesz się idealnym komfortem siedzenia, na życzenie w wysokogatunkowych fotelach sportowych obitych skórą. Estetyczny charakter wnętrza podkreślają też atrakcyjne listwy ozdobne i akcentowe oraz szlachetne chromowane detale.
Read more

DYNAMIKA JAZDY.

STYLISTYKA ŚWIATEŁ.

RADOŚĆ Z JAZDY TO SPRAWA RODZINNA.

RADOŚĆ Z JAZDY TO SPRAWA RODZINNA.

Odkryj autentycznie sportowy charakter, progresywny design i ekskluzywny komfort modeli BMW serii 4. Poczuj jeszcze większą dynamikę BMW M4 i M3 wzorowanych na autach ze sportów motorowych.    

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

    Dane oznaczone „x” nie są jeszcze dostępne.