KOMUNIKACJA+

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 4 Gran Coupé.

KOMUNIKACJA+

Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 4 Gran Coupé.

KOMUNIKACJA+Komunikacja i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 4 Gran Coupé.

W BMW serii 4 Gran Coupé będziesz zawsze w kontakcie ze światem. Dzięki wielu innowacyjnym technologiom: od funkcji nawigacyjnych i rozrywkowych po korzystanie z aplikacji na własnym smartfonie. W ten sposób jeszcze wygodniej i bezpieczniej dotrzesz do celu.

Read more

BMW CONNECTED.

BMW Connected to osobisty asystent ułatwiający użytkownikowi mobilność na co dzień i pomagający mu punktualnie i komfortowo dotrzeć do celu. Informacje związane w mobilnością, takie jak zalecana godzina wyjazdu, można odczytywać również poza pojazdem na przykład na urządzeniach iPhone ® lub Smart Watch i transmitować je do pojazdu.

SYSTEM NAWIGACYJNY PROFESSIONAL.

System nawigacyjny Professional, złącze USB, kolorowy ekran ciekłokrystaliczny o przekątnej 8,8 cala, radio BMW Professional, stacja DVD, trójwymiarowe wyświetlania map i pamięć 20 GB. Obsługa odbywa się intuicyjnie za pomocą kontrolera iDrive Touch lub na ekranie dotykowym. Aktualizacje map oferowane są przez trzy lata bez kosztów licencji*.


* Aktualizacja dotyczy wyłącznie map na Niemcy.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up* poprzez projekcję optyczną transmituje informacje istotne podczas jazdy w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, ułatwiając mu skupienie się na drodze. Wyświetlane są m.in. aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, Speed Limit Info ze wskazaniem zakazu wyprzedzania oraz listy kontaktów i odtwarzania.

* Wyposażenie dodatkowe

Read more

WIELOFUNKCYJNY WYŚWIETLACZ WSKAŹNIKÓW.

Wielofunkcyjny wyświetlacz wskaźników w technologii Black Panel o przekątnej 10,25 cala zapewnia unikalną wizualizację wrażeń z jazdy. Wyświetlać można trzy dostosowane kolorystycznie i graficznie tryby jazdy i ich wskazania: ECO PRO, COMFORT, i SPORT.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

BMW ConnectedDrive to inteligentna komunikacja pomiędzy samochodem, kierowcą i światem zewnętrznym. Ciesz się większym komfortem, lepszą rozrywką i kojącym poczuciem bezpieczeństwa na każdej drodze. Albo krótko mówiąc: większą radością z jazdy.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Disclaimer reference invalid