BMW SERII 4 GRAN COUPÉ

Już za 1940 pln netto w BMW Comfort Lease 1%.

BMW SERII 4 GRAN COUPÉ

Już za 1940 pln netto w BMW Comfort Lease 1%.

BMW serii 4 Gran CoupéJuż za 1940 pln netto w BMW Comfort Lease 1%.

Przyspieszenie 0-100 km/h w s (BMW 440i Gran Coupé)

5,1

Prędkość maksymalna w km/h (BMW 440i Gran Coupé)

250

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (BMW 440i Gran Coupé)

6,8–6,6

Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km (BMW 440i Gran Coupé)

159–154

Pojemność bagażnika

480–1.300 l

BMW 440i Gran Coupé od

164.800

Sportowe coupé i elegancki czterodrzwiowy samochód. Rezultat takiego połączenia jest bardzo obiecujący: więcej stylu, więcej przestrzeni, więcej dynamiki. BMW serii 4 Gran Coupé spełnia wszelkie oczekiwania pod względem wrażeń z jazdy. Zaraz po zajęciu miejsca za kierownicą wiadomo już, co to jest sportowa elegancja i idealnej formie.

FASCYNUJĄCE OSIĄGI.

BMW serii 4 Gran Coupé na nowo definiuje radość z jazdy. Jazda nim to rewelacyjne przyspieszenie, ultraprecyzyjne prowadzenie i idealne trzymanie się drogi – również na zakrętach i w wymagających sytuacjach. Inteligentna lekka konstrukcja zapewnia wydajność na nowym poziomie przy fascynujących osiągach.

„To niezwykłe uczucie widzieć na ulicy samochód, który zna się od pierwszego szkicu.”
ADRIAN VAN HOOYDONK, DYREKTOR BMW GROUP DESIGN.

WYGLĄD PRZYKUWAJĄCY UWAGĘ.

CZYSTA ESTETYKA.

Magnetyzm BMW serii 4 Gran Coupé czuć już na pierwszy rzut oka. Jego unikalna, atletyczna stylistyka jest idealną syntezą elegancji, estetyki i sportowego charakteru.

SPORTOWY PRZÓD.

Przód BMW serii 4 Gran Coupé wyraża dynamikę i elegancję. Wyrazistym „nerkom” towarzyszą ciekawie uformowane reflektory o drapieżnym wyglądzie. Tę doskonałą prezencję uzupełniają charakterystyczne diodowe reflektory przeciwmgłowe.

ATLETYCZNA SYLWETKA COUPÉ.

Smukła sylwetka z płasko opadającym dachem i bokami o wyrazistych konturach daje BMW serii 4 Gran Coupé bardzo elegancki i atletyczny wygląd. Lekkość cztery bezramkowych szyb doskonale pasuje do zgrabnej i zwinnej karoserii.

MUSKULARNY TYŁ.

Tył BMW serii 4 Gran Coupé zwraca uwagę solidnym osadzeniem na drodze oraz masywnym zderzakiem z wbudowanymi końcówkami rur wydechowych. Nowe diodowe lampy tylne w atrakcyjny sposób podkreślają szerokość auta i świetnie pasują do jego dynamicznej stylistyki.

LINIE STYLISTYCZNE BMW SERII 4 GRAN COUPÉ.

Chcesz, aby Twoje BMW serii Gran 4 Coupé było jeszcze bardziej sportowe albo ekskluzywne? Różne modele i linie stylistyczne oraz BMW Individual oferują niezliczone możliwości indywidualizacji. Kolory na każdy gust.

EKSKLUZYWNE WNĘTRZE.

ELEGANCKIE I SPORTOWE.

Ekskluzywne wnętrze BMW serii 4 Gran Coupé łączy sportową elegancję z nowoczesną funkcjonalnością. Liczne technologie informacyjne i komunikacyjne oraz wnętrze zaprojektowane pod kierowcę i wykończone wysokiej jakości materiałami spełniają najwyższe wymogi komfortu. Dodatkowym atrakcyjnym elementem wnętrza jest oświetlenie ambientowe.

STWORZONY DLA KIEROWCY.

Centralnym punktem kokpitu zaprojektowanego pod kierowcę jest oferowana w wyposażeniu standardowym skórzana kierownica sportowa z przyciskami wielofunkcyjnymi. Opcjonalnie dostępny jest wyświetlacz BMW Head-Up i nowy wielofunkcyjny wyświetlacz wskaźników, które w czytelny sposób wskazują kierowcy wszystkie istotne informacje. A system nawigacyjny Professional zapewnia doskonałą komunikację – podobnie jak aplikacja BMW Connected umożliwiająca integrację Twojego smartfonu z BMW serii 4 Gran Coupé.

PERFEKCYJNE WYKONANIE.

Eleganckie wyposażenie wnętrza BMW serii 4 Gran Coupé wyróżniają wysokiej jakości materiały i doskonałe wykończenie. Ciesz się idealnym komfortem siedzenia, na życzenie w wysokogatunkowych fotelach sportowych obitych skórą. Estetyczny charakter wnętrza podkreślają też atrakcyjne listwy ozdobne i akcentowe oraz szlachetne chromowane detale.

DYNAMIKA JAZDY.

STYLISTYKA ŚWIATEŁ.

RADOŚĆ Z JAZDY TO SPRAWA RODZINNA.

RADOŚĆ Z JAZDY TO SPRAWA RODZINNA.

Odkryj autentycznie sportowy charakter, progresywny design i ekskluzywny komfort modeli BMW serii 4. Poczuj jeszcze większą dynamikę BMW M4 i M3 wzorowanych na autach ze sportów motorowych.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW M4 Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,8 (8,3)
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 204 (194)

  BMW 440i Gran Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,8-6,6
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 159-154

  Wszystkie dane w nawiasach odnoszą się do modeli z 7-biegową skrzynią dwusprzęgłową z Drivelogic.

  Wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE i są zależnie od rozmiaru opon. Zdjęcia przedstawiają wyposażenie dodatkowe.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

  Powyższe dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie wchodzą w zakres oferty, a służą jedynie porównaniu różnych typów pojazdu. Przy ustalaniu emisji CO2 zgodnie z dyrektywą 1999/94/WE nie zostały uwzględnione emisje CO2 powstające przy produkcji i dostarczaniu paliwa lub innych nośników energii.