BMW serii 4 Gran Coupé G26 2021 czerwony awenturyn BMW Individual metalizowany

THE 4

NOWE BMW SERII 4 GRAN COUPÉ: SILNIKI I DANE TECHNICZNE

Najważniejsze liczby i fakty na temat nowego BMW serii 4 Gran Coupé: silniki, zużycie, emisja CO2 i wymiary. Poznaj dane dotyczące osiągów, takie jak pojemność skokowa, moc silnika, moment obrotowy i przyspieszenie – i dowiedz się, który silnik najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Rozwiń
THE 4NOWE BMW SERII 4 GRAN COUPÉ: SILNIKI I DANE TECHNICZNE

DANE TECHNICZNE NOWEGO BMW SERII 4 GRAN COUPÉ.

Wybierz model
Dane techniczne są niedostępne.

Koła i opony BMW, etykieta opon UE, zbliżenie

KOŁA I OPONY BMW.

Opony w naszych pojazdach poddajemy rygorystycznym testom obejmującym do 50 różnych kryteriów jakościowych – to znacznie więcej niż przewiduje obowiązujący w całej UE wymóg jednolitego oznakowania opon. Tu znaleźć można wszystkie informacje na temat właściwości opon stosowanych w BMW.

Zużycie paliwa i emisja CO2 BMW serii 4 Gran Coupé.

BMW M440i xDrive Gran Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5–8,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 194–181

Oficjalne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową i odpowiadają rozporządzeniu (WE) 715/2007 w jego aktualnie obowiązującym brzmieniu. Zakresy danych WLTP uwzględniają wyposażenie dodatkowe. Dla pojazdów nowo homologowanych od 01.01.2021 r. oficjalne dane istnieją tylko według WLTP. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP znaleźć można na stronie: http://www.bmw.de/wltp.

Rozwiń

Zużycie paliwa i emisja CO₂ BMW serii 4 Gran Coupé.

  • BMW M440i xDrive Gran Coupé:
    Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5–8,0
    Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 194–181

    Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.