PORCJA ADRENALINY NA DROGĘ.

Modele M Performance BMW serii 5 Limuzyna.

BMW M Performance

PORCJA ADRENALINY NA DROGĘ.

Modele M Performance BMW serii 5 Limuzyna.

PORCJA ADRENALINY NA DROGĘ.Modele M Performance BMW serii 5 Limuzyna.

Modele M Performance BMW serii 5 Limuzyna podnoszą granice możliwości na nieznany dotąd poziom. Adrenalina w czystej postaci. Samochód sportowy staje się wyścigowy. Bo nigdy nie mamy dosyć.


BMW M550i xDrive Limuzyna (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,1 – 8,9
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 209 – 204


BMW M550d xDrive Limuzyna:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,1-5,9
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 159-154

Read more

MOC DO POTĘGI M-TEJ.

Pod maską BMW M550i xDrive czai się niesamowita moc: 8-cylindrowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo to pod każdym względem wyjątkowa jednostka. I to słychać – jego soczyste brzmienie wydobywające się ze sportowego układu wydechowego M dobitnie demonstruje sportowe geny auta.


6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny M Performance TwinPower Turbo w M550d to pod każdym względem wyjątkowa jednostka napędowa. Najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, takie jak doładowanie stopniowe z czterema turbosprężarkami oraz wysokociśnieniowy wtrysk Common Rail w połączeniu z momentem obrotowym wynoszącym 760 Nm zapewniają imponujący napęd w każdej sytuacji.

DRESZCZ EMOCJI.

DRESZCZ EMOCJI.

Adaptacyjne zawieszenie M jest obniżone o 10 mm. Zoptymalizowany jest też układ kierowniczy, a sportowe hamulce M zapewniają maksymalną skuteczność hamowania. A jeśli to wciąż za mało emocji, to opcjonalne adaptacyjne zawieszenie M zapewni jeszcze większą dynamikę jazdy. Pod względem wrażeń z jazdy modele M Performance BMW serii 5 Limuzyna wyznaczają reguły gry. Bo taki jest przywilej lidera.

Read more

PRZYSPIESZA PULS.

Widok, który uwalnia adrenalinę: w BMW M550i xDrive uwagę zwraca nie tylko pakiet aerodynamiczny M, ale też większe wloty powietrza i wyjątkowe akcenty stylistyczne w kolorze Cerium Grey. Ten ekskluzywny kolor można znaleźć na ramkach atrapy chłodnicy, na aerodynamicznych lusterkach zewnętrznych i w znaczku z nazwą modelu. Ten pewny siebie wygląd uzupełniają dwa rodzaje obręczy kół specyficznych dla M Performance w rozmiarze 19 i 20 cali.

PO PROSTU WZORCOWY ATLETA.

Listwy progowe z nazwą modelu, specyficzne przyrządy z cyfrową nazwą modelu, kierownica skórzana M i wiele innych detali pakietu sportowego M: również każdy element wnętrza BMW M550i xDrive oraz BMW M550d xDrive wyraża sportową elegancję.

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Samochody M Performance imponują potężną mocą. Oferują maksymalną dynamikę bez rezygnowania z komfortu. A ich progresywny wygląd wyróżnia się doskonałym stylem. BMW M Performance. Jeszcze intensywniejsza radość z jazdy.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.