Stage

WYBITNA DYNAMIKA.

Dynamika jazdy i wydajności BMW serii 5 Limuzyna.

WYBITNA DYNAMIKA.

Dynamika jazdy i wydajności BMW serii 5 Limuzyna.

WYBITNA DYNAMIKA.Dynamika jazdy i wydajności BMW serii 5 Limuzyna.

BMW serii 5 przesuwa granice dynamiki. Mocne silniki zapewniają mu imponujący napęd adekwatny do jego sportowego wyglądu. Ale BMW serii 5 to nie tylko siła, ale też rozum. Bo swoje osiągi zawdzięcza nowoczesnym technologiom, które dają mu dynamikę i wysoką wydajność.

BMW 540i Limuzyna (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,9 – 6,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 159 – 149

Read more

PRZEŁĄCZNIK WŁAŚCIWOŚCI JEZDNYCH Z ADAPTIVE MODE.

Przełącznik właściwości jezdnych umożliwia wybór standardowego trybu COMFORT, ekonomicznego trybu ECO PRO lub trybu SPORT umożliwiającego jeszcze bardziej dynamiczną jazdę. Nowa interaktywna funkcja Adaptive Mode odpowiednio wcześnie dostosowuje funkcję Dynamic Damper Control, układ kierowniczy i skrzynię Steptronic do danej sytuacji podczas jazdy.

Read more

STWORZONE DO BYCIA LEPSZYM.

STWORZONE DO BYCIA LEPSZYM.

BMW serii 5 nie zadowala się półśrodkami. Dlatego jest absolutnym mistrzem w swojej klasie zarówno pod względem przyspieszenia, jak i emisji CO2. Również z powodu zastosowanej po raz pierwszy w BMW serii 5 inteligentnej funkcji Start/Stop, która wyłącza silnik tylko wtedy, gdy spodziewany jest określony czas postoju.

Read more

BMW 520D EFFICIENTDYNAMICS EDITION.

BMW 520d EfficientDynamics Edition z 4-cylindrowym silnikiem wysokoprężnym BMW TwinPower Turbo o pojemności 2,0 l przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie maksymalną oszczędność paliwa i dobre osiągi. Oferuje moc 140 kW (190 KM) i przyspiesza od 0 do 100 km/h w 7,7 s.

MNIEJSZA MASA. WIĘKSZA DYNAMIKA.

MNIEJSZA MASA. WIĘKSZA DYNAMIKA.

Dzięki lekkim materiałom takim jak aluminium czy supernowoczesne stopy magnezu BMW serii 5 siódmej generacji jest nawet o 100 kg lżejsze od swojego poprzednika. Inteligentna lekka konstrukcja zapewnia też równomierny rozkład masy na osie oraz niski środek ciężkości. Rezultatem tego są bardzo dynamiczne właściwości jezdne.

Read more

REGULOWANY PRZEPŁYW POWIETRZA. WIĘKSZA ZWINNOŚĆ.

REGULOWANY PRZEPŁYW POWIETRZA. WIĘKSZA ZWINNOŚĆ.

Pakiet BMW EfficientDynamics można rozpoznać w BMW serii 5 po charakterystycznym elemencie BMW: dwóch „nerkach” atrapy chłodnicy. Przy niewielkim zapotrzebowaniu na chłodzenie klapy powietrzne w atrapie Active Air Stream pozostają zamknięte, co daje współczynnik cx nawet 0,22 – niespotykany w tej klasie.

Read more

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Mniejsze zużycie paliwa, większa radość z jazdy: BMW EfficientDynamics to strategia mająca na celu zmniejszenie zużycia paliwa i emisji CO2 przy jednoczesnym zwiększeniu dynamiki i radości z jazdy. Pakiet rozwiązań obejmuje napęd, zarządzanie energią i koncepcję pojazdu.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Zużycie paliwa, emisja CO2 i zużycie energii elektrycznej zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Przewidywane wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE.

    Zasięg zależny od wielu różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, profilu trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania lub klimatyzacji oraz wstępnego ustawiania temperatury.

    Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia energii, paliwa oraz specyficznej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.