DOBRZE PROWADZONY „BIZNES”.

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 5 Limuzyna.

DOBRZE PROWADZONY „BIZNES”.

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 5 Limuzyna.

DOBRZE PROWADZONY „BIZNES”.Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 5 Limuzyna.

Przewaga w każdej sytuacji życiowej wymaga przede wszystkim jednego: najlepszego wyposażenia. Liczne usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 5 poprzez doskonałe skomunikowanie ze światem zewnętrznym oraz intuicyjną obsługę gwarantują maksymalny komfort, bezpieczeństwo i produktywność.

BMW CONNECTED.

BMW Connected ułatwia mobilność na co dzień. Informacje, takie jak zalecana godzina wyjazdu, można odczytywać również poza pojazdem na urządzeniach iPhone lub Smart Watch i za pośrednictwem BMW Connected Onboard transmitować je do pojazdu. Ponadto funkcja Remote 3D View umożliwia zdalną obserwację na smartfonie otoczenia zaparkowanego pojazdu.

PEŁNE WYKORZYSTANIE MOŻLIWOŚCI.

 • Microsoft Exchange

  Produktywny czas w drodze do pracy: perfekcyjna integracja Microsoft Exchange w pojeździe umożliwia stałą synchronizację poczty elektronicznej, kontaktów i wpisów w kalendarzu z innymi urządzeniami oraz ich bezpośrednią edycję – również bez smartfonu w samochodzie. Do korzystania z Microsoft Exchange wymagane jest konto Microsoft Office 365.

 • Przygotowanie do Apple CarPlay®

  Przygotowanie do funkcji Apple CarPlay® umożliwia bezprzewodowe i komfortowe korzystanie w pojeździe z wybranych funkcji iPhone’a ®. Umożliwia obsługę i wyświetlanie treści i funkcji smartfonu, takich jak muzyka, iMessage/SMS, telefon, SIRI i niektóre aplikacje innych oferentów, za pośrednictwem monitora pokładowego i sterowania głosowego.

 • On Street Parking Information

  On-Street Parking Information w nawigacji BMW ułatwia szukanie miejsca parkingowego, oferując w dużych miastach wskazanie prawdopodobieństwa jego znalezienia. Dzięki zabarwieniu ulic w zależności od prawdopodobieństwa znalezienia na nich wolnego miejsca kierowca wie, gdzie warto udać się w pierwszej kolejności.

 • ParkNow

  W połączeniu z systemem nawigacyjnym BMW Professional usługa parkingowa online ParkNow ułatwia kierowcy wyszukiwanie wolnych miejsc parkingowych. Usługa wskazuje na ekranie wolne miejsca parkingowe na parkingach, przy ulicach i na parkingach. Można wtedy zarezerwować miejsce parkingowe z samochodu i rozliczyć płatność za pośrednictwem konta ParkNow.

 • Usługa Concierge

  Usługa Concierge w BMW ConnectedDrive umożliwia za naciśnięciem przycisku połączenie telefoniczne z konsultantem infolinii BMW. Znajdzie on na przykład żądaną restaurację, najbliższy bankomat lub dyżurną aptekę i na życzenie wyśle odpowiednie dane adresowe bezpośrednio do systemu nawigacyjnego BMW.

ASYSTENT SZEFA.

ASYSTENT SZEFA.

System asystujący kierowcy plus to idealny „pomocnik”. Można mu zlecać istotne, ale monotonne czynności: umożliwia on zautomatyzowaną jazdę w korkach, w powolnym ruchu lub podczas jazdy z niewielkimi prędkościami. Pomaga nawet przy zmianie pasa.

SYSTEM TELEFONICZNY Z ŁADOWANIEM BEZPRZEWODOWYM.

System telefoniczny z ładowaniem bezprzewodowym obejmuje nieckę z funkcją ładowania bezprzewodowego i dodatkowe gniazda USB. Połączenie z anteną dachową zapewnia optymalną łączność z siecią komórkową. Złącze Bluetooth umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch telefonów komórkowych i jednego odtwarzacza audio. Do tego dochodzi funkcja Bluetooth Office oraz przygotowanie do hotspotu WiFi.

HOTSPOT WIFI.

Wyposażenie obejmuje zintegrowany hotspot WiFi w standardzie LTE umożliwiający odpłatne korzystanie z połączenia z internetem. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem karty SIM na stałe wbudowanej w samochodzie oraz przy wykupionym abonamencie operatora telefonii.

PARKOWANIE JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI.

PARKOWANIE JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI.

Zdalnie sterowane parkowanie umożliwia kierowcy wygodne wyjście z auta i zdalne zaparkowanie go przodem w ciasnej luce parkingowej lub w garażu i wyparkowanie. Kierowca aktywuje funkcję zdalnego parkowania poza pojazdem za pomocą kluczyka BMW z wyświetlaczem.


BMW 540i Limuzyna:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,9-6,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 159-149

SYSTEM ASYSTUJĄCY KIEROWCY PLUS Z WIDOKIEM 3D.

Pakiet wyposażenia Parking Assistant Plus ułatwia parkowanie i manewrowanie. Obejmuje funkcję Surround View z Top View, Remote 3D View, PDC oraz asystenta parkowania z prowadzeniem wzdłużnym, który umożliwia automatyczne parkowanie pojazdu równolegle do jezdni.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head Up poprzez projekcję optyczną wskazuje informacje istotne podczas jazdy w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, ułatwiając mu skupienie się na drodze. Wyświetlane są m.in. stan systemu asystującego kierowcy plus, aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, Speed Limit Info ze wskazaniem zakazu wyprzedzania oraz listy kontaktów i odtwarzania.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

BMW ConnectedDrive to inteligentna komunikacja pomiędzy samochodem, kierowcą i światem zewnętrznym. Ciesz się większym komfortem, lepszą rozrywką i kojącym poczuciem bezpieczeństwa na każdej drodze. Albo krótko mówiąc: większą radość z jazdy.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Zużycie paliwa, emisja CO2 i zużycie energii elektrycznej zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Przewidywane wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE.

  Zasięg zależny od wielu różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, profilu trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania lub klimatyzacji oraz wstępnego ustawiania temperatury.

  Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia energii, paliwa oraz specyficznej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.