W DOSKONAŁEJ FORMIE.

Stylistyka BMW serii 5 Limuzyna.

W DOSKONAŁEJ FORMIE.

Stylistyka BMW serii 5 Limuzyna.

Sportowe i stylowe w każdej sytuacji: atletyczny wygląd BMW serii 5 Limuzyna nie ma sobie równych. Ale ten sukces nie bierze się znikąd. Sukcesu nie ma się w genach – jest on dowodem dopracowania wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach.

BMW 540i Limuzyna:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,9-6,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 159-149

W DOSKONAŁEJ FORMIE.Stylistyka BMW serii 5 Limuzyna.

Sportowe i stylowe w każdej sytuacji: atletyczny wygląd BMW serii 5 Limuzyna nie ma sobie równych. Ale ten sukces nie bierze się znikąd. Sukcesu nie ma się w genach – jest on dowodem dopracowania wszystkiego w najdrobniejszych szczegółach.

BMW 540i Limuzyna:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,9-6,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 159-149

 

 

 

 

 

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY.

BMW serii 5 prezentuje się bardzo dynamicznie nawet, kiedy stoi w miejscu. W siódmej generacji najbardziej sportowej limuzyny biznesowej świata atrapa chłodnicy i reflektory są po raz pierwszy bezpośrednio połączone ze sobą. Opadająca ku tyłowi linia dachu nadaje muskularnej karoserii elegancką sylwetkę przypominającą coupé. A szeroki tył podkreśla gotowość BMW serii 5 do sportowej jazdy.

1
2
3
4

SYSTEM BOWERS & WILKINS DIAMOND SURROUND SOUND.

System Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound z dwoma diamentowymi głośnikami wysokotonowymi oferuje studyjne brzmienie na wszystkich miejscach. Szesnaście odpowiednio rozmieszczonych głośników gwarantuje fenomenalny odbiór dźwięku. Głośniki są oświetlone, co wizualnie podkreśla wybitną jakość brzmienia systemu.

ZAWSZE MOŻNA WIĘCEJ.

ZAWSZE MOŻNA WIĘCEJ.

Wybierz jeszcze więcej dynamiki, jeszcze więcej ekskluzywności, jeszcze więcej indywidualności. Atrakcyjne linie stylistyczne i wyposażenie pozwoli Ci ugruntować Twoje miejsce w czołówce.

SPORT LINE.

Elementy stylistyczne w błyszczącym kolorze czarnym i ekskluzywne obręcze kół oferowane w wyposażeniu Sport Line dobitnie podkreślają dynamikę auta. Podobny efekt dają takie detale jak podświetlany napis „Sport Line” i oferowane tylko w tym wyposażeniu fotele sportowe.

LUXURY LINE.

Luxury Line ze szlachetnymi elementami stylistycznymi w błyszczącym chromie i odpowiednio dobranymi obręczami kół zapewnia BMW serii 5 Limuzyna elegancki wygląd. Wewnątrz wyjątkowo stylową atmosferę zapewnia ekskluzywna tapicerka ze szwami i lamówką w kontrastującym kolorze oraz powierzchnie ozdobne z drewna szlachetnego z akcentem w perłowym chromie. Kropką nad i jest deska rozdzielcza obita sztuczną skórą.

PAKIET SPORTOWY M.

Najważniejsza w pakiecie sportowym M jest fascynacja dynamiką. Potężne wloty powietrza sprawiają, że pas przedni prezentuje się wyjątkowo imponująco. Ekskluzywne listwy ozdobne z aluminium Rhombicle oraz antracytowa podsufitka BMW Individual uzupełniają wnętrze o mocny akcent.

KOLEKCJA BMW INDIVIDUAL.

Kolekcja BMW Individual oferuje bogaty wybór opcji wyposażenia dla najbardziej wymagających: drewna o doskonałym rysunku słoi pochodzące z najróżniejszych zakątków świata. Idealna i fascynująco miękka skóra z najlepszych garbarni. Lakiery intrygujące połyskiem, załamaniem światła i prezencją. W odcieniach, które nie podążają za modą, lecz ją kreują. Wszystko po to, aby Twoje BMW było odbiciem Twojej osobowości.

ORYGINALNE AKCESORIA BMW.

Przygotuj się na wszystkie dyscypliny. Dzięki oryginalnym akcesoriom BMW wyposażysz swoje BMW serii 5 Limuzyna zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Odkryj świat oryginalnych akcesoriów BMW.

 • Transport

  Nowoczesny pojemnik dachowy w kolorze czarnym z tytanowosrebrnymi bokami ma pojemność 520 pasuje do wszystkich systemów belek dachowych BMW. Dwustronny system otwierania z potrójnym zamkiem centralnym po obu stronach umożliwia łatwy załadunek i utrudnia kradzież zawartości pojemnika.

  Antypoślizgowa wodoszczelna i wytrzymała wanienka z wysoką krawędzią chroni bagażnik. Jej czarny kolor idealnie pasuje do wyposażenia podstawowego BMW i ma wstawkę ze stali szlachetnej z cyfrą „5” oraz uchwyt w formie pętli.

 • Akcesoria zewnętrzne i wewnętrzne

  19- i 20-calowe obręcze kół BMW ze stopów lekkich nie tylko perfekcyjnie komponują się ze stylistyką samochodu, ale spełniają też najwyższe wymagania jakości. Są stworzone specjalnie do opon typu Runflat i mają podwyższone krawędzie, które po utracie ciśnienia zapobiegają zsunięciu się opony nawet na zakrętach.

  Wydajne ogrzewanie postojowe zapewnia przyjemną temperaturę wnętrza jeszcze przed rozpoczęciem jazdy i uwalnia szyby od lodu lub zaparowania. Programuje się je w systemie iDrive lub obsługuje bezpośrednio. Można je też włączać oferowanym oddzielnie kluczykiem BMW z wyświetlaczem oraz, jeśli wyposażenie na to pozwala, za pomocą aplikacji na iPhone’a.

 • Informacja i komunikacja

  Praktyczny uchwyt uniwersalny montuje się w oferowanym oddzielnie uchwycie bazowym systemu Travel & Comfort. Zapewnia on bezpieczny montaż wielu tabletów Apple i Samsung o przekątnej od 7 do 11 cali z etui Safety Case systemu Travel & Comfort, a ramka obracana o 360° i regulacja nachylenia umożliwiają ustawienie ich w żądanej pozycji.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Zużycie paliwa, emisja CO2 i zużycie energii elektrycznej zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Przewidywane wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE.

  Zasięg zależny od wielu różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, profilu trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania lub klimatyzacji oraz wstępnego ustawiania temperatury.

  Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia energii, paliwa oraz specyficznej emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.