ATLETYCZNE. DYNAMICZNE. WYDAJNE.

Właściwości jezdne BMW serii 5 Touring.

ATLETYCZNE. DYNAMICZNE. WYDAJNE.

Właściwości jezdne BMW serii 5 Touring.

ATLETYCZNE. DYNAMICZNE. WYDAJNE.Właściwości jezdne BMW serii 5 Touring.

Doskonale dopracowane i zaawansowane technicznie – BMW serii 5 Touring już świętuje radość z jazdy przyszłości. Połączenie skoncentrowanej mocy silnika i innowacyjnej lekkiej konstrukcji z aerodynamiczną wydajnością i inteligentną techniką tworzy dynamiczną całość, która nie ma sobie równych.

Read more
bmw serii 5 touring drivingdynamics

PRZEŁĄCZNIK WŁAŚCIWOŚCI JEZDNYCH Z ADAPTIVE MODE.

PRZEŁĄCZNIK WŁAŚCIWOŚCI JEZDNYCH Z ADAPTIVE MODE.

Przełącznik właściwości jezdnych umożliwia wybór standardowego trybu COMFORT, ekonomicznego trybu ECO PRO lub trybu SPORT umożliwiającego jeszcze bardziej dynamiczną jazdę. Nowa interaktywna funkcja Adaptive Mode stale dostosowuje adaptacyjny układ jezdny, układ kierowniczy i skrzynię Steptronic do danej sytuacji podczas jazdy.

Read more

STWORZONE DO BYCIA LEPSZYM.

STWORZONE DO BYCIA LEPSZYM.

BMW serii 5 Touring nie zadowala się półśrodkami. Dlatego jest mistrzem w swojej klasie zarówno pod względem przyspieszenia, jak i emisji CO2. Również z powodu zastosowanej po raz pierwszy w BMW serii 5 Touring inteligentnej funkcji Auto Start/Stop, która wyłącza silnik tylko wtedy, gdy spodziewany jest określony czas postoju.

Read more

MNIEJSZA MASA. WIĘKSZA DYNAMIKA.

MNIEJSZA MASA. WIĘKSZA DYNAMIKA.

Dzięki lekkim materiałom takim jak aluminium czy supernowoczesne stopy magnezu BMW serii 5 Touring piątej generacji jest nawet o 100 kg lżejsze od swojego poprzednika. Inteligentna lekka konstrukcja zapewnia też równomierny rozkład masy na osie oraz niski środek ciężkości. Rezultatem tego są bardzo dynamiczne właściwości jezdne.

Read more

REGULOWANY PRZEPŁYW POWIETRZA. WIĘKSZA ZWINNOŚĆ.

REGULOWANY PRZEPŁYW POWIETRZA. WIĘKSZA ZWINNOŚĆ.

Pakiet BMW EfficientDynamics można rozpoznać w BMW serii 5 Touring po charakterystycznym elemencie BMW: dwóch „nerkach” atrapy chłodnicy. Przy niewielkim zapotrzebowaniu na chłodzenie klapy powietrzne w atrapie Active Air Stream pozostają zamknięte – poprawia to aerodynamikę i jest rozwiązaniem niespotykanym w tej klasie.

Read more
BMW serii 5 Touring, technologia mild hybrid

TECHNOLOGIA MILD HYBRID.

Mild-Hybrid Technology służy rekuperacji energii kinetycznej podczas hamowania i wspomaga silnik przy przyspieszaniu. Dzięki temu redukowane jest zużycie paliwa i emisja zwiększając przy tym dynamikę. Dzięki temu automatyczna funkcja Start/Stop reaguje znacznie szybciej, co zwiększa komfort jazdy.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Mniejsze zużycie paliwa, większa radość z jazdy: BMW EfficientDynamics to strategia mająca na celu zmniejszenie zużycia paliwa i emisji CO2 przy jednoczesnym zwiększeniu dynamiki i radości z jazdy. Pakietu rozwiązań obejmuje napęd, zarządzanie energią i koncepcję pojazdu.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.