NIEZAWODNY PARTNER BIZNESOWY.

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 5 Touring.

NIEZAWODNY PARTNER BIZNESOWY.

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 5 Touring.

NIEZAWODNY PARTNER BIZNESOWY.Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 5 Touring.

Przewaga w każdej sytuacji życiowej wymaga przede wszystkim jednego: najlepszego wyposażenia. Liczne usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 5 Touring poprzez doskonałe skomunikowanie ze światem zewnętrznym oraz intuicyjną obsługę gwarantują maksymalny komfort, bezpieczeństwo i produktywność.

Read more

BMW CONNECTED.

BMW Connected ułatwia mobilność na co dzień. Informacje, takie jak zalecana godzina wyjazdu, można odczytywać również poza pojazdem na urządzeniach iPhone lub Smart Watch i za pośrednictwem BMW Connected Onboard transmitować je do pojazdu. Ponadto funkcja umożliwia zdalną obserwację na smartfonie otoczenia zaparkowanego pojazdu.

Read more

PEŁNE WYKORZYSTANIE MOŻLIWOŚCI.

  • Service Concierge

    Usługa Concierge w BMW ConnectedDrive umożliwia za naciśnięciem przycisku połączenie telefoniczne z konsultantem infolinii BMW. Znajdzie on na przykład żądaną restaurację, najbliższy bankomat lub dyżurną aptekę i na życzenie wyśle odpowiednie dane adresowe bezpośrednio do systemu nawigacyjnego BMW.

BMW PERSONAL COPILOT.

BMW PERSONAL COPILOT.

BMW Personal Copilot to idealny pomocnik kierowcy. Można mu zlecać istotne, ale monotonne czynności. Opcjonalny system asystujący kierowcy plus umożliwia zautomatyzowaną jazdę w korkach, w powolnym ruchu lub na długich trasach. Pomaga także podczas zmiany pasa ruchu.

Read more

SYSTEM TELEFONICZNY Z ŁADOWANIEM BEZPRZEWODOWYM.

System telefoniczny z ładowaniem bezprzewodowym obejmuje nieckę z funkcją ładowania bezprzewodowego i dodatkowe gniazda USB. Połączenie z anteną dachową zapewnia optymalną łączność z siecią komórkową. Złącze Bluetooth umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch telefonów komórkowych i jednego odtwarzacza audio. Do tego dochodzi funkcja Bluetooth Office oraz przygotowanie do hotspotu WiFi.

HOTSPOT WIFI.

Wyposażenie obejmuje zintegrowany hotspot WiFi w standardzie LTE umożliwiający odpłatne korzystanie z połączenia z internetem. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem karty SIM na stałe wbudowanej w samochodzie oraz przy wykupionym abonamencie operatora telefonii.

PARKOWANIE JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI.

PARKOWANIE JAK ZA DOTKNIĘCIEM CZARODZIEJSKIEJ RÓŻDŻKI.

Zdalne parkowanie umożliwia kierowcy wygodne wyjście z auta i zdalne zaparkowanie go przodem lub wyparkowanie tyłem w ciasnej luce parkingowej. Kierowca aktywuje funkcję zdalnego parkowania poza pojazdem za pomocą kluczyka BMW z wyświetlaczem.

Read more

BMW 530d xDrive Touring:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 6,7-7,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 175-197

Read more

SYSTEM ASYSTUJĄCY KIEROWCY PLUS Z WIDOKIEM 3D.

Asystent parkowania plus ułatwia parkowanie i manewrowanie. Obejmuje funkcję Surround View z Top View, Remote 3D View, PDC oraz asystenta parkowania z prowadzeniem wzdłużnym, który umożliwia automatyczne parkowanie pojazdu równolegle do jezdni.

WYŚWIETLACZ BMW HEAD-UP.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up poprzez projekcję optyczną wskazuje informacje istotne podczas jazdy w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, ułatwiając mu skupienie się na drodze. Wyświetlane są m.in. stan systemu asystującego kierowcy plus, aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, Speed Limit Info ze wskazaniem zakazu wyprzedzania oraz listy kontaktów i odtwarzania.

POMOC W RAZIE WYPADKU BMW TELESERVICE.

Szybciej, łatwiej, wygodniej: innowacyjna usługa pomocy w razie wypadku BMW oferuje profesjonalne wsparcie w przypadku mniej poważnych wypadków przy niskiej prędkości. Za pomocą czujników Twoje BMW rozpoznaje wypadki w dolnym zakresie prędkości, wyświetla automatycznie ostrzeżenie na monitorze iDrive i oferuje kierowcy bezpośrednie połączenie z zespołem BMW. Jednym kliknięciem kontrolera iDrive kierowca kontaktuje się bezpośrednio ze specjalistami BMW, którzy na podstawie danych wypadku dostarczonych przez pojazd zapewniają mu profesjonalną pomoc.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

ROZWIĄZANIA, KTÓRE DAJĄ WOLNOŚĆ.

BMW ConnectedDrive to inteligentna komunikacja pomiędzy samochodem, kierowcą i światem zewnętrznym. Ciesz się większym komfortem, lepszą rozrywką i kojącym poczuciem bezpieczeństwa na każdej drodze. Albo krótko mówiąc: większą radość z jazdy.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.