MOCARZ.

BMW M550d xDrive Touring.

BMW MPerformance

MOCARZ.

BMW M550d xDrive Touring.

MOCARZ.BMW M550d xDrive Touring.

Stylistyka, która uwalnia adrenalinę. Moc, którą czuć od pierwszego momentu. Połączone z absolutną precyzją i wyśmienitą zwinnością, która na nowo definiuje sportowe wrażenia z jazdy. BMW M550d xDrive Touring to wyraz stylu, wszechstronności i potężnej mocy.

 

BMW M550d xDrive Touring:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,5-7,9
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 197-208

Read more
bmw serii 5 touring mperformance

MOC. BEZ KOŃCA.

MOC. BEZ KOŃCA.

6-cylindrowy silnik wysokoprężny M Performance TwinPower Turbo w BMW M550d xDrive nie pozostawia wątpliwości co do tego, kto rządzi na drodze. Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive zapewnia w każdej sytuacji optymalny rozdział napędu, a potężne brzmienie sportowego układu wydechowego ciarki na skórze.

Read more

100 PROCENT ADRENALINY.

100 PROCENT ADRENALINY.

Idealna trakcja i niezwykle precyzyjna reakcja: nieprzeciętna dynamika jazdy BMW M550d xDrive Touring za każdym razem na nowo powoduje szybsze bicie serca. To zasługa oferowanego w wyposażeniu standardowym obniżonego o 10 mm sportowego zawieszenia M o specyficznej konfiguracji M Performance.

Optymalną kontrolę i świetną zwinność zapewnia też zintegrowany aktywny układ kierowniczy oraz wyjątkowo wydajne sportowe hamulce M. Adaptacyjne zawieszenie M Professional oferowane opcjonalnie w BMW serii 5 M Performance umożliwia maksymalną dynamikę i możliwość indywidualnej konfiguracji.

Read more

MOCNA PREZENCJA.

BMW M550d xDrive Touring wyróżnia bardzo efektowna stylistyka. Duże wloty powietrza, ekskluzywne detale oraz wyrazisty pakiet aerodynamiczny M oddają atletyczny charakter tego modelu M Performance. Dodatkowe sportowe akcenty to ramki atrapy chłodnicy, skrzela, lusterka zewnętrzne i nazwa modelu w ekskluzywnym kolorze Cerium Grey. Imponujący wygląd dopełniają 19- lub 20-calowe obręcze kół oferowane specjalnie w BMW serii 5 M Performance.

WYRAZISTE SZCZEGÓŁY.

Ciekawe akcenty stylistyczne wewnątrz auta oddają styl i sportowe ambicje BMW M550d xDrive Touring: szlachetna kierownica skórzana M, specyficzne listwy progowe z nazwą modelu czy deska rozdzielcza z cyfrowym symbolem modelu tworzą indywidualne elementy stylistyczne będące insygniami tej wyjątkowej klasy samochodów.

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

JESZCZE INTENSYWNIEJSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

Samochody M Performance to sportowy charakter i potężna porcja adrenaliny. Imponują intrygującym wyglądem i niezwykłymi osiągami. Łączą precyzję i zwinność, oferując maksymalną dynamikę jazdy. I gwarantują przy tym przede wszystkim jedno: autentyczne emocje. Samochody M Performance. Jeszcze intensywniejsza radość z jazdy.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.