NOWE BMW SERII 5 TOURING.

JUŻ ZA 199 900 PLN BRUTTO W OFERCIE DLA BIZNESU.

NOWE BMW SERII 5 TOURING.

JUŻ ZA 199 900 PLN BRUTTO W OFERCIE DLA BIZNESU.

NOWE BMW SERII 5 TOURING.JUŻ ZA 199 900 PLN BRUTTO W OFERCIE DLA BIZNESU.

Przyspieszenie 0-100 km/h w s (BMW 530d xDrive Touring3)

5,6

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km (BMW 530d xDrive Touring3)

5,9 – 5,6

CO2-Emission in g/km,kombiniert (BMW 530d xDrive Touring3)

154 – 148

Znakomita dynamika jazdy, sportowy wygląd, maksymalny komfort – BMW serii 5 Touring jest naprawdę mistrzem w swojej klasie. Oferuje najnowocześniejszą technikę, maksymalną funkcjonalność i mnóstwo sportowego charakteru. To wszechstronny multitalent zapewniający dużo miejsca na wszystkie potrzeby. To nowy poziom radości z jazdy w czasie wolnym i w podróżach służbowych.

BMW 530d xDrive Touring (3):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 5,9 – 5,6
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 154 – 148

REKORDOWA DYNAMIKA.

REKORDOWA DYNAMIKA.

Mocne silniki BMW TwinPower Turbo, inteligentna lekka konstrukcja, zintegrowany aktywny układ kierowniczy gwarantujący wyśmienite prowadzenie i zwinność oraz Adaptive Mode: BMW serii 5 Touring nastawione jest całkowicie na to, aby dawać niesamowite wrażenia z jazdy – i zawsze wyprzedzać konkurencję.

Read more
„Nowe BMW serii 5 Touring gwarantuje dojrzały, stylowy i sportowy wygląd w każdej sytuacji. Jego kształty i precyzja formy łączą w sobie w równej mierze prezencję, estetykę i funkcjonalność”.
KARIM HABIB, SZEF PROJEKTANTÓW SAMOCHODÓW BMW
„Sportowe właściwości jezdne, nadzwyczajny komfort oraz koncepcja maksymalnej funkcjonalności i systemy wspomagające kierowcę czynią z BMW serii 5 Touring doskonały multitalent do jazdy biznesowej i na co dzień”.
ADRIAN VAN HOOYDONK, DYREKTOR BMW GROUP DESIGN

BMW PERSONAL COPILOT.

BMW PERSONAL COPILOT.

BMW Personal Copilot to idealny pomocnik kierowcy. Można mu zlecać istotne, ale monotonne czynności: opcjonalny system asystujący kierowcy plus umożliwia zautomatyzowaną jazdę w korkach, w powolnym ruchu lub na długich trasach. Pomaga także podczas zmiany pasa ruchu.

Read more

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Zużycie paliwa i emisja CO2 zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Przewidywane wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE.

    Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

  • Oferta dotyczy modelu BMW 520d Touring Fleet Edition z dodatkowym wyposażeniem o wartości 21 047 PLN. Cena brutto. Zużyciepaliwa w cyklu miejskim: 5,6 l/100 km, pozamiejskim: 4,6 l/100 km, mieszanym: 4,9 l/100 km. Emisja CO2: 129 g/km. Strona ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Szczegóły u Dealerów BMW.