NIE ZNA GRANIC.

Edycja Limitowana BMW M Sport.

NIE ZNA GRANIC.

Edycja Limitowana BMW M Sport.

NIE ZNA GRANIC.Edycja Limitowana BMW M Sport.

Edycja Limitowana BMW M Sport oferuje elementy zewnętrzne i wewnętrzne specjalnie dostosowane do dynamicznych modeli BMW serii 6, zapewniając im jeszcze bardziej sportowy charakter. Edycja Limitowana BMW M Sport ograniczona jest do 300 egzemplarzy i oferowana w okresie od kwietnia do lipca 2017 r. wyłącznie z pakietem sportowym M.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.

Wygląd zewnętrzny Edycji Limitowanej BMW M Sport imponuje stylową estetyką. Nowy lakier metalizowany w żywym kolorze niebieskim Sonic Speed podkreśla sportowe geny modeli BMW serii 6 i nadaje im wyrazisty charakter. Ponadto ekskluzywne, idealnie dopasowane do wnętrza nowoczesne lusterka zewnętrzne o wyglądzie karbonu i nowe 20-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich Double Spoke 703 M* stanowią dynamiczny akcent, przyciągając wzrok na każdej trasie. Wygląd zewnętrzny nie pozostawia miejsca na wątpliwości: czy to jako BMW serii 6 Coupé, Gran Coupé, czy Cabrio, Edycja Limitowana BMW M Sport bezwarunkowo wyprzedza konkurencję.


* Oferowane od marca 2017 r. wyłącznie w pakiecie sportowym M.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.

Wnętrze Edycji Limitowanej BMW M Sport w efektowny sposób łączy najlepszą jakość wykończenia z dynamiczną, sportową stylistyką. Ekskluzywny charakter tej edycji daje się odczuć już podczas otwierania drzwi: niebieska listwa progowa z napisem „M Sport Limited Edition”, idealnie dopasowana kolorystycznie do reszty wnętrza, zaprasza do sportowego świata BMW M. Czekają tam eleganckie fotele komfortowe w pełnej tapicerce BMW Individual ze skóry Merino w eleganckiej czerni ze szlachetnymi akcentami w kolorze błękitu fiordów. Pasują do nich czarne dywaniki ze sztruksowym obramowaniem również w kolorze błękitu fiordów. Ekskluzywne wnętrze uzupełniają pasujące do elementów zewnętrznych listwy ozdobne oraz ultralekka, sportowa dźwignia biegów o wyglądzie karbonu.


Edycja Limitowana BMW M Sport daje optymalną podstawę do sportowych wrażeń na każdej drodze. Oferowana jest od kwietnia do lipca 2017 r. w ograniczonej liczbie sztuk i wyłącznie w połączeniu z pakietem sportowym M.

Ekskluzywna Edycja Limitowana BMW M Sport. Teraz także do: