GDY DROGA STAJE SIĘ CELEM.

Właściwości jezdne BMW serii 6 Gran Turismo.

GDY DROGA STAJE SIĘ CELEM.

Właściwości jezdne BMW serii 6 Gran Turismo.

GDY DROGA STAJE SIĘ CELEM.Właściwości jezdne BMW serii 6 Gran Turismo.

Gotowe na każde tournee: BMW serii 6 Gran Turismo to mistrz wszechstronności. Łączy wysokowydajne silniki, inteligentne rozwiązania aerodynamiczne oraz lekką konstrukcję i pozwala cieszyć się niesamowitą dynamiką jazdy. A innowacyjne technologie układu jezdnego, takie jak Executive Drive, gwarantują przy tym komfort jazdy w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, co zamierzasz – BMW serii 6 Gran Turismo będzie zawsze odpowiednim kompanem.


BMW 640i xDrive Gran Turismo:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,2-7,7
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 187-177


STYLOWY KOMPAN PODRÓŻY.

Komfort podróżowania w BMW serii 6 Gran Turismo.

STYLOWY KOMPAN PODRÓŻY.

Komfort podróżowania w BMW serii 6 Gran Turismo.

Połączenie estetyki, przestronności i komfortu czyni z BMW serii 6 Gran Turismo pioniera stylowej jazdy na długich trasach. Aktywne systemy układu jezdnego pozwalają w pełni wykorzystać właściwości jezdne, zapewniając imponującą zwinność przy każdej prędkości.

ŹRÓDŁO MOCY.

Silniki BMW serii 6 Gran Turismo.

ŹRÓDŁO MOCY.

Silniki BMW serii 6 Gran Turismo.

Silniki BMW serii 6 Gran Turismo to prawdziwe wulkany energii i źródło radości z jazdy. Wyposażone są w najnowocześniejsze technologie, oferują ogromny potencjał mocy, wysokoobrotowy charakter i wysoką kulturę pracy. A innowacyjne rozwiązania BMW EfficientDynamics gwarantują ponadto doskonałe parametry zużycia paliwa i emisji CO2.

Przegląd danych technicznych.

AERODYNAMIKA W NAJPIĘKNIEJSZEJ FORMIE.

AERODYNAMIKA W NAJPIĘKNIEJSZEJ FORMIE.

Sylwetkę BMW serii 6 Gran Turismo wyróżnia sportowa elegancja, która już na pierwszy rzut oka demonstruje wyjątkową aerodynamikę – odczuwalną we właściwościach jezdnych, akustyce i wydajności. Charakterystycznym elementem jest aktywny spojler tylny wysuwający się automatycznie przy prędkości od 120 km/h. Efektem tego są mniejsze opory powietrza i znacznie lepsza trakcja.

BMW EFFICIENT LIGHTWEIGHT.

BMW EfficientLightweight oznacza inteligentną lekką konstrukcję znacznie zwiększającą dynamikę jazdy i wydajność. Niska masa jest bowiem podstawą doskonałej dynamiki jazdy i wzorcowej wydajności. W wielu podzespołach zastosowano lekkie materiały, takie jak stal o zwiększonej sztywności, aluminium czy magnez.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Mniejsze zużycie paliwa, większa radość z jazdy: BMW EfficientDynamics to strategia mająca na celu zmniejszenie zużycia paliwa i emisji CO2 przy jednoczesnym zwiększeniu dynamiki i radości z jazdy. Pakietu rozwiązań obejmuje napęd, zarządzanie energią i koncepcję pojazdu.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Zużycie paliwa i emisja CO2 zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Przewidywane wartości zużycia paliwa ustalono na podstawie cyklu testowego ECE.

    Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia energii i paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.