GDY DROGA STAJE SIĘ CELEM.

Właściwości jezdne BMW serii 6 Gran Turismo.

GDY DROGA STAJE SIĘ CELEM.

Właściwości jezdne BMW serii 6 Gran Turismo.

GDY DROGA STAJE SIĘ CELEM.Właściwości jezdne BMW serii 6 Gran Turismo.

Gotowe na każde tournee: BMW serii 6 Gran Turismo to mistrz wszechstronności. Łączy wysokowydajne silniki, inteligentne rozwiązania aerodynamiczne oraz lekką konstrukcję i pozwala cieszyć się niesamowitą dynamiką jazdy. A innowacyjne technologie układu jezdnego, takie jak Executive Drive, gwarantują przy tym komfort jazdy w każdej sytuacji. Niezależnie od tego, co zamierzasz – BMW serii 6 Gran Turismo będzie zawsze odpowiednim kompanem.


BMW 640i xDrive Gran Turismo (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,4-10,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 241-238

Read more
bmw serii 6 gran turismo

STYLOWY KOMPAN PODRÓŻY.

Komfort podróżowania w BMW serii 6 Gran Turismo.

STYLOWY KOMPAN PODRÓŻY.

Komfort podróżowania w BMW serii 6 Gran Turismo.

Połączenie estetyki, przestronności i komfortu czyni z BMW serii 6 Gran Turismo pioniera stylowej jazdy na długich trasach. Aktywne systemy układu jezdnego pozwalają w pełni wykorzystać właściwości jezdne, zapewniając imponującą zwinność przy każdej prędkości.

Read more

ŹRÓDŁO MOCY.

Silniki BMW serii 6 Gran Turismo.

ŹRÓDŁO MOCY.

Silniki BMW serii 6 Gran Turismo.

Silniki BMW serii 6 Gran Turismo to prawdziwe wulkany energii i źródło radości z jazdy. Wyposażone są w najnowocześniejsze technologie, oferują ogromny potencjał mocy, wysokoobrotowy charakter i wysoką kulturę pracy. A innowacyjne rozwiązania BMW EfficientDynamics gwarantują ponadto doskonałe parametry zużycia paliwa i emisji CO2.

Read more

Przegląd danych technicznych.

AERODYNAMIKA W NAJPIĘKNIEJSZEJ FORMIE.

AERODYNAMIKA W NAJPIĘKNIEJSZEJ FORMIE.

Sylwetkę BMW serii 6 Gran Turismo wyróżnia sportowa elegancja, która już na pierwszy rzut oka demonstruje wyjątkową aerodynamikę – odczuwalną we właściwościach jezdnych, akustyce i wydajności. Charakterystycznym elementem jest aktywny spojler tylny wysuwający się automatycznie przy prędkości od 120 km/h. Efektem tego są mniejsze opory powietrza i znacznie lepsza trakcja.

Read more

BMW EFFICIENT LIGHTWEIGHT.

BMW EfficientLightweight oznacza inteligentną lekką konstrukcję znacznie zwiększającą dynamikę jazdy i wydajność. Niska masa jest bowiem podstawą doskonałej dynamiki jazdy i wzorcowej wydajności. W wielu podzespołach zastosowano lekkie materiały, takie jak stal o zwiększonej sztywności, aluminium czy magnez.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Mniejsze zużycie paliwa, większa radość z jazdy: BMW EfficientDynamics to strategia mająca na celu zmniejszenie zużycia paliwa i emisji CO2 przy jednoczesnym zwiększeniu dynamiki i radości z jazdy. Pakietu rozwiązań obejmuje napęd, zarządzanie energią i koncepcję pojazdu.

Read more

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

KOMUNIKACJA I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.