ŚWIAT PEŁEN MOŻLIWOŚCI.

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 6 Gran Turismo.

ŚWIAT PEŁEN MOŻLIWOŚCI.

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 6 Gran Turismo.

ŚWIAT PEŁEN MOŻLIWOŚCI.Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW serii 6 Gran Turismo.

Niezawodne wsparcie na pokładzie: BMW ConnectedDrive oferuje wiele inteligentnych usług i produktów, dzięki którym jazda BMW serii 6 Gran Turismo jest jeszcze wygodniejsza i bezpieczniejsza. A BMW Personal CoPilot daje kierowcy innowacyjne systemy bezpieczeństwa i systemy wspomagające, które skutecznie wspierają go w każdej sytuacji.

 

BMW 640i xDrive Gran Turismo (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,4-10,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 241-238

 

 

Read more
bmw serii 6 granturismo connectivity  en

BMW PERSONAL COPILOT.

Inteligentne systemy wspomagające kierowcę BMW.

BMW PERSONAL COPILOT.

Inteligentne systemy wspomagające kierowcę BMW.

Wszystko pod kontrolą: system asystujący kierowcy plus BMW Personal CoPilot to Twój osobisty asystent zawsze obecny na pokładzie. Pakiet obejmujący inteligentne systemy wspomagające kierowcę wspiera kierowcę w monotonnych lub niejasnych sytuacjach, podnosząc bezpieczeństwo i komfort jazdy BMW serii 6 Gran Turismo.

Read more

RADOŚĆ Z PARKOWANIA.

Inteligentne systemy wspomagające kierowcę oferowane przez BMW Personal CoPilot i cyfrowe usługi BMW ConnectedDrive zapewniają nową jakość parkowania. Koniec z uciążliwymi manewrami w ciasnych garażach oraz zbyt wąskimi lukami parkingowymi dzięki Parking Assistant Plus z 3D Surround View. Teraz to zadanie zlecisz swojemu BMW.

 • Parking Assistant Plus z 3D Surround View

  Asystent parkowania plus ułatwia parkowanie i manewrowanie. Obejmuje funkcję Surround View z Top View, Remote 3D View, Park Distance Control (PDC ) oraz boczne wspomaganie parkowania, funkcję hamowania awaryjnego Active PDC i asystenta parkowania z prowadzeniem wzdłużnym, który umożliwia automatyczne parkowanie pojazdu równolegle do jezdni.

 • Zdalne parkowanie

  Zdalne parkowanie umożliwia kierowcy wygodne wyjście z auta i zdalne zaparkowanie go przodem lub wyparkowanie tyłem w ciasnej luce parkingowej. Kierowca aktywuje funkcję zdalnego parkowania poza pojazdem za pomocą kluczyka BMW z wyświetlaczem.

BMW CONNECTED.

BMW Connected to osobisty asystent ułatwiający mobilność na co dzień i pomagający punktualnie i komfortowo dotrzeć do celu. Istotne informacje dotyczące mobilności, takie jak zalecana godzina wyjazdu, można odczytywać również poza pojazdem na smartfonach i smartwatchach i transmitować je do pojazdu.

 • BMW Connected Onboard

  BMW Connected Onboard daje kierowcy możliwość wglądu do jego informacji dot. mobilności. Spersonalizowany ekran wyświetla następne punkty docelowe i indywidualną agendę mobilności. Informacje te można jednym kliknięciem przejmować do systemu nawigacyjnego.

USŁUGI CONNECTED DRIVE.

BMW serii 6 Gran Turismo oferuje wiele pomocnych usług BMW ConnectedDrive. Inteligentne technologie i usługi łączące kierowcę z otoczeniem wspierają go podczas jazdy, odciążając go i zapewniając jeszcze bardziej bezpieczną jazdę.

 • Usługa Concierge

  Usługa Concierge w BMW ConnectedDrive umożliwia za naciśnięciem przycisku połączenie telefoniczne z konsultantem infolinii BMW. Znajdzie on na przykład żądaną restaurację, najbliższy bankomat lub dyżurną aptekę i na życzenie wyśle odpowiednie dane adresowe bezpośrednio do systemu nawigacyjnego BMW.

 • Hotspot WiFi

  Wyposażenie obejmuje zintegrowany hotspot WiFi w standardzie LTE umożliwiający odpłatne korzystanie z połączenia z internetem. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem karty SIM na stałe wbudowanej w samochodzie oraz przy wykupionym abonamencie operatora.

 • System telefoniczny z ładowaniem bezprzewodowym

  System telefoniczny z ładowaniem bezprzewodowym obejmuje nieckę z funkcją ładowania bezprzewodowego i dodatkowe gniazda USB. Połączenie z anteną dachową zapewnia optymalną łączność z siecią komórkową. Złącze Bluetooth umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch telefonów komórkowych i jednego odtwarzacza audio. Do tego dochodzi funkcja Bluetooth Office oraz przygotowanie do hotspotu WiFi.

 • Kluczyk z wyświetlaczem

  Kluczyk BMW z wyświetlaczem dotykowym wskazuje różne dane dotyczące stanu pojazdu i pozwala na obsługę wybranych funkcji. Za jego pomocą można na przykład ustawiać włączenie ogrzewania postojowego.

 • Wyświetlacz BMW Head-Up

  Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up poprzez projekcję optyczną wskazuje informacje istotne podczas jazdy w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, ułatwiając mu skupienie się na drodze. Wyświetlane są m.in. aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, Speed Limit Info ze wskazaniem zakazu wyprzedzania oraz listy kontaktów i odtwarzania.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.