ESTETYKA, KTÓRA PORUSZA.

Stylistyka BMW serii 6 Gran Turismo.

ESTETYKA, KTÓRA PORUSZA.

Stylistyka BMW serii 6 Gran Turismo.

ESTETYKA, KTÓRA PORUSZA.Stylistyka BMW serii 6 Gran Turismo.

Nowoczesna stylistyka BMW serii 6 Gran Turismo przyciąga uwagę swoimi klarownymi liniami. Pod tymi zgrabnymi kształtami kryje się równie luksusowa co funkcjonalna koncepcja komfortu. Stworzone, aby sprostać najwyższym wymogom. Idealny kompan podróży łączący elegancję i sportowy charakter.

 

BMW 640i xDrive Gran Turismo (1):
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,4-10,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 241-238

Read more

* przedstawiony model może odbiegać od aktualnego modelu

Read more
bmw serii 6 granturismo design

PREZENCJA I MOC.

Smukłe kształty i charakterystycznie uformowane tuby świecące diodowych reflektorów adaptacyjnych poszerzają wizualnie BMW serii 6 Gran Turismo i stanowią mocny akcent. Płaskie lampy tylne w kształcie L odwzorowują kontury diodowych elementów świetlnych, tworząc bardzo dynamiczny tył auta.

Więcej o koncepcji oświetlenia.

* przedstawiony model może odbiegać od aktualnego modelu

Read more

WNĘTRZE NA DOBRE SAMOPOCZUCIE.

Atmosfera wnętrza BMW serii 6 Gran Turismo to prawdziwa uczta dla zmysłów. Światło ambientowe w jedenastu dowolnie wybieranych kolorach zapewnia odpowiednie oświetlenie na każdą sytuację. Świeże powietrze w kabinie gwarantuje pakiet Ambient Air. A szklany dach panoramiczny o powierzchni niemal jednego metra kwadratowego daje pasażerom szczególne poczucie swobody i przestronności.

ORYGINALNE AKCESORIA BMW.

Weekendowy wypad czy Gran Tour: w oryginalnych akcesoriach BMW znajdzie się odpowiednie rozwiązanie na każdą okazję – oraz wiele unikalnych produktów do indywidualnego wyposażenia BMW serii 6 Gran Turismo.

DYNAMIKA JAZDY I WYDAJNOŚĆ.

KOMUNIKACJA I SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.