MULTITALENT: LUKSUS I ADRENALINA.

Nowe BMW M760Li xDrive: 610 KM, 448 kW.

BMW M Performance

MULTITALENT: LUKSUS I ADRENALINA.

Nowe BMW M760Li xDrive: 610 KM, 448 kW.

MULTITALENT: LUKSUS I ADRENALINA.Nowe BMW M760Li xDrive: 610 KM, 448 kW.

BMW M760Li xDrive to pierwsze wyprodukowane przez BMW M GmbH Samochód M Performance na bazie BMW serii 7 Limuzyna. Najwyższy model tej seriiwyposażony jest w 12-cylindrowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo i oraz szlachetne elementy wewnętrzne i zewnętrzne z kolekcji BMW Individual. W efekcie powstał samochód zachwycający bezkompromisową dynamiką i niezwykłym luksusem.

BMW M760Li xDrive(1):
Zużycie paliwa (cykl mieszany): 12,6 l/100 km
Emisja CO2 (cykl mieszany): 294 g/km
 

Read more
Design

STYLISTYKA M PERFORMANCE W BMW M760Li xDRIVE.

Wybrane elementy pakietu sportowego M dają stylowemu wyglądowi BMW M760Li xDrive jednoznacznie sportowy charakter. Dodatkowo uzupełniają je ekskluzywne cechy stylistyczne M Performance. Szereg modyfikacji technicznych i wizualnych pozwala rozpoznać pokrewieństwo tego modelu z BMW M GmbH. Celem tego auta jest maksymalna dynamika, minimalne opory powietrza i najwyższy komfort jazdy. Luksusowa limuzyna o imponującej prezencji wzbogacona oferuje zwinność, która zachwyci kierowców o sportowym zacięciu.

EKSKLUZYWNE CECHY BMW M760Li xDRIVE.

accent colour

Elementy stylistyczne w kolorze akcentowym.

Zmodyfikowany przód z większymi wlotami powietrza wyróżniają ekskluzywne elementy M Performance. Ramki i przednie powierzchnie listew grilla oraz lotki wykonane są w kolorze Cerium Grey.
Read more
M Double-spoke

20-calowe Double Spoke 760 M.

Obręcze kół ze stopów lekkich w kolorze Cerium Grey optymalnie przenoszą napęd na drogę, a sportowe hamulce M z niebieskimi zaciskami zapewniają skuteczne hamowanie.
Read more
insignia

Stylowe insygnia M Performance.

Po bokach napis M, logo V12, lusterka zewnętrzne, skrzela oraz elementy ozdobne na drzwiach i klamki utrzymane są w kolorze Cerium Grey.
Read more
M Sport exhaust system

Imponujący sportowy układ wydechowy M.

Ekskluzywne końcówki o wyglądzie podwójnych końcówek rur wydechowych w kolorze Cerium Grey zapewniają sportowemu układowi wydechowemu M w BMW M760Li xDrive soczyste, charyzmatycznie brzmienie.
Read more
Rear view

Niepowtarzalny widok tylny.

Tylko w M Performance: listwa ozdobna na pokrywie bagażnika i symbol modelu w kolorze Cerium Grey. Opcjonalny spojler tylny M dodatkowo podkreśla sportową prezencję.
Read more
Door sill finishers

Indywidualne listwy progowe.

Podświetlane listwy progowe z napisem V12 sygnalizują kierowcy i pasażerowi obok już na wejściu zapowiadają fenomenalne wrażenia z jazdy.
Read more

BMW M760Li xDRIVE V12 EXCELLENCE.

Dla tych, którzy oczekują BMW M760Li xDrive w konsekwentnie luksusowym wyposażeniu, mamy model BMW M760Li xDrive V12 Excellence. Tu największy nacisk położono na ekskluzywnym komfort, elegancki luksus i prezencję.

 • Stylistyka karoserii Pure Excellence

  W tej wersji wygląd odpowiada stylistyce karoserii Pure Excellence. Obejmuje ona również hamulce z zaciskami anodowanymi na kolor srebrny ze wstawką z napisem BMW. Z przodu BMW M760Li xDrive V12 Excellence ma chromowane wstawki w kratkach wlotów powietrza. Ramka i przednie powierzchnie listew grilla atrapy chłodnicy wykonane są w kolorze srebrnym. Obramowania szyb, skrzela z elementem ozdobnym drzwi oraz napis V12 na słupku C również utrzymane są w jasnym chromie. Z tyłu uwagę zwraca chromowana listwa uchwytu pokrywy bagażnika, znaczek xDrive po lewej stronie i V12 po prawej stronie zamiast symbolu modelu.

 • Stylistyka wnętrza Pure Excellence

  Również wewnątrz model ten oferuje stylistykę Pure Excellence. I tak podsufitka wykonana jest z alcantary, a listwy progowe z aluminium z delikatnym szlifem z podświetlanym symbolem modelu V12. Wstawki z drewna szlachetnego wokół wylotów pasów bezpieczeństwa, w podłokietnikach, uchwytach w suficie z tyłu oraz na kierownicy skórzanej BMW stanowią eleganckie akcenty. Wraz z włączeniem zapłonu na środku zestawu wskaźników pojawia się emblemat V12 – sygnał rozpoczęcia wyjątkowo luksusowej jazdy.

12-CYLINDROWY SILNIK BENZYNOWY M PERFORMANCE TWIN POWER TURBO.

To silnik, który wyznacza standard w tym segmencie samochodów. 12-cylindrowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo łączy imponującą moc z elastycznością utrzymującą się aż po najwyższe obroty. Maksymalny moment obrotowy wynoszący 800 Nm dostępny jest już od 1500 obr/min. Silnik o pojemności 6,6 l uzyskuje maksymalną moc 448 kW (610 KM) w zakresie od 5250 do 6000 obr/min. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h zajmuje 12-cylindrowym limuzynom BMW serii 7 jedynie 3,7 s.

 • Zmodyfikowany układ wydechowy

  Ekskluzywne brzmienie nowego sportowego układu wydechowego M ze sterowanymi przepustnicami zależy od sytuacji i może być dyskretnie elegancki, albo emocjonujący, typowy dla jednostek V12 podkreślający dynamiczny charakter BMW M760Li xDrive.

  W BMW M760Li xDrive V12 Excellence zaprojektowany pod kątem komfortu układ wydechowy zapewnia dyskretne, umiarkowane brzmienie silnika. Obie chromowane końcówka rur wydechowych obramowane są dodatkową chromowaną wstawką w pasie tylnym, która łączy je wizualnie.

DYNAMIKA JAZDY M PERFORMANCE.

BMW M760Li xDrive wyposażone jest w aktywną regulację układu jezdnego Executive Drive Pro z pneumatycznym zawieszeniem obu osi, adaptacyjny układ jezdny, zintegrowany aktywny układ kierowniczy oraz inteligentny napęd na cztery koła xDrive. Dostrojenie typowe dla M Performance sprawia, że układy te zapewniają nadzwyczaj sportową dynamikę, a jednocześnie bardzo wysoki komfort jazdy.

 • Więcej zwinności: zintegrowany aktywny układ kierowniczy

  Do dynamiki jazdy przyczynia się również zintegrowany aktywny układ kierowniczy dostosowujący kąt skrętu kół przednich i tylnych do aktualnej prędkości, co poprawia prowadzenie zapewnia jeszcze bardziej stabilny tor jazdy. Umożliwia on zwinniejszą jazdę na zakrętach i szybsze zmiany pasa. Poszczególne charakterystyki działania sterownika układu kierowniczego są bezpośrednio połączone z przełącznikiem właściwości jezdnych. Aktywowane są odpowiednio do wybranego programu jazdy i są dostosowane specjalnie do dynamicznego charakteru BMW M760Li xDrive.

 • Więcej trakcji: napęd na cztery koła BMW xDrive

  Stały napęd na cztery koła oferowany jest w wyposażeniu standardowym BMW M760Li xDrive. Inteligentny układ w adaptacyjny sposób rozdziela moment napędowy na oś przednią i tylną. Większa dynamika, zwinność i znacznie lepsza trakcja sprzyjają sportowym właściwościom jezdnym. Aby jeszcze bardziej podkreślić „wyczynowy” charakter BMW M760Li xDrive M Performance, układ działa z większym akcentem na tylne koła, zapewniając jeszcze bardziej dynamiczną jazdę.

W AKCJI.

Modele M Performance BMW M760Li xDrive oraz BMW M760Li xDrive V12 Excellence.

Read more

WIĘCEJ KOMFORTU: EXECUTIVE DRIVE PRO.

Poprzez współpracę pneumatycznego zawieszenia obu osi i dynamicznej kontroli amortyzatorów aktywna regulacja zawieszenia zapewnia wyjątkowy komfort jazdy. Stabilizacja przechyłów bocznych została zmodernizowana. Resorowanie, amortyzacja i komfort zawieszenia tej limuzyny M Performance mają zrównoważony, jednocześnie sportowy i komfortowy charakter. Przechyły boczne przy szybkich mianach kierunku są natychmiast kompensowane. A regulowane stabilizatory umożliwiają zawieszeniu maksymalną swobodę ruchów, co jeszcze bardziej zwiększa komfort jazdy. Układ został specjalnie dostosowany do dynamicznego charakteru BMW M760Li xDrive.

Steptronic

WIĘCEJ SPORTU: 8-STOPNIOWA SPORTOWA SKRZYNIA STEPTRONIC.

Za transmisję napędu z jednostki V12 odpowiada 8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic. Specyficzna dla M Performance konfiguracja programów zmiany biegów jest specjalnie dostosowana do 610 KM mocy silnika. Biegi można zmieniać w sportowym stylu – dźwigienkami przy kierownicy. Oprócz tego skrzynia oferuje funkcję Launch Control zapewniającą optymalne przyspieszenie w każdych warunkach. Kompaktowa konstrukcja, niewielka masa i idealna współpraca z funkcją Auto Start Stop przyczyniają się istotnie do obniżenia zużycia paliwa i emisji spalin.

SAMOCHODY M PERFORMANCE.

Agresywniejszy wygląd, udoskonalony napęd, maksymalna dynamika jazdy. Te trzy cechy wyróżniają samochody BMW M Performance. Ta ekskluzywna oferta BMW M GmbH łączy to co najlepsze w danej serii ze sportowymi genami BMW M, tworząc zupełnie nową jakość.

Jeszcze intensywniejsza radość z jazdy.

Poznaj całą paletę samochodów M Performance.

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

Podane wartości zużycia paliwa, emisji CO2i zużycia energii zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową VO (UE) 2007/715 w jej aktualnie obowiązującym brzmieniu. Podane wartości dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym oferowanym w Niemczech, a zakresy uwzględniają różnice wynikające z wybranego rozmiaru kół, opon oraz wyposażenia dodatkowego i mogą się zmienić w trakcie konfiguracji.

(1) Wartości obowiązują do 15.04.2018 r. Więcej informacji na ten temat udzielają dealerzy BMW.

Wartości dla pojazdów oznaczonych (3) zostały już ustalone zgodnie z nowym cyklem testowym WLTC i przeliczone na NEDC, aby umożliwić ich porównanie. [W tych pojazdach podatki i inne opłaty samochodowe uwzględniające (również) emisję CO2 mogą być obliczane na podstawie innych wartości niż podane.]

Podane wartości emisji CO2 wynikają z dyrektywy 1999/94/WE oraz Pkw-EnVKV w ich aktualnym brzmieniu i uwzględniają w klasyfikacji wartości zużycia i emisji CO2 NEDC.

Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa i energii oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.

Read more