NA TOPIE OD 1977 ROKU.

NA TOPIE OD 1977 ROKU.

NA TOPIE OD 1977 ROKU.

BMW serii 7 to ikona stylu, która już od 40 lat objawia się we wciąż nowych odsłonach. Pierwsza generacja luksusowej limuzyny sprzedała się w ilości 280 tys. egzemplarzy, stając się nie tylko symbolem swoich czasów, ale też autem obecnym wszędzie. Kulminacją tej historii sukcesu są teraz dwa modele jubileuszowe. Jeden w eleganckim metalizowanym kolorze nafty z miką, drugi w futurystycznym metalizowanym kolorze mroźnego srebra. Oba o pewnym siebie wyglądzie – bo styl zawsze jest w modzie.

Read more

40 LAT BMW SERII 7

BMW serii 7 jest od swojej premiery ucieleśnieniem ekskluzywności oraz imponującej innowacyjności. Model ten wyznaczał kamienie milowe, oferując jako pierwszy samochód w swojej klasie cyfrowy sterownik silnika, elektroniczny prędkościomierz z Cruise Control i komputer pokładowy z zabezpieczeniem przed kradzieżą. BMW serii 7 – innowacyjne od samego początku.

Read more

NIEPOWTARZALNE. NIEDOŚCIGNIONE.

Charakterystyczna sylwetka pierwszej luksusowej limuzyny BMW serii 7 wyznaczyła wzorzec stylu. Płaska, opadająca maska silnika i pokrywa bagażnika oraz podkreślona linia boczna łamały ówczesne konwencje. BMW serii 7 z unikatowej kolekcji na 40 lecie kontynuuje tę tradycję, interpretując ją w fascynująco dynamicznym i nowocześnie ekskluzywnym stylu.

WYJĄTKOWA PREZENCJA W KAŻDEJ SYTUACJI.

Metalizowana nafta z miką – ten kolor zdobił swoim chłodnym i eleganckim wyglądem już pierwsze BMW serii 7. A z lakierem metalizowanym w kolorze mroźnego srebra limitowana edycja BMW serii 7 prezentuje się bardziej progresywnie. Oba modele wyposażone są w 20-calowe obręcze kół BMW Individual ze stopów lekkich stylowo podkreślające ekskluzywny wygląd auta.