BMW i

KOMFORTOWA MOBILNOŚĆ – ZAWSZE I WSZĘDZIE.

Ładowanie BMW i3.

Innowacyjna koncepcja ładowania stanowi nowy wymiar mobilności elektrycznej: BMW i3 można łatwo, szybko i komfortowo ładować nie tylko w domu za pośrednictwem stacji Wallbox lub kabla do ładowania, ale i w drodze, przy jednej z coraz liczniejszych publicznych stacji ładowania. BMW i3 znajdzie ją w prosty sposób dzięki innowacyjnym usługom BMW ConnectedDrive, takim jak w pełni skomunikowana nawigacja BMW i z dynamicznym wskazaniem zasięgu i stacji ładowania.

ŁADOWANIE W DOMU.

Jeżeli masz w domu własne stałe miejsce parkingowe, możesz ładować BMW i3 po prostu ze stacji BMW i Wallbox. Te stacje ładowania montowane na ścianie domu lub garażu nie tylko wizualnie uzupełniają wyjątkową stylistykę pojazdów BMW i lecz także ładują BMW i3 nawet o 30% szybciej niż przy użyciu standardowego kabla do ładowania – w ten sposób BMW i3 można naładować do 80% w niecałe 6 godz.*Wallbox Pure oferowane jest na życzenie wraz z indywidualną usługi instalacyjną bezpośrednio przez BMW. Pod linkiem znajdującym się u dołu możesz sprawdzić, czy Twoje miejsce zamieszkania nadaje się do instalacji stacji ładowania Wallbox. A ponieważ BMW i odpowiada idei zrównoważonego rozwoju w mobilności elektrycznej, to na życzenie pośredniczy również w zawarciu odpowiedniej umowy na dostawę ekologicznej energii elektrycznej z wybranym operatorem współpracującym z BMW i.* zakładając natężenie prądu 16 A

Prosto i konkretnie:

tak działa ładowanie w domu.

  • Green Energy

    Umowa na zieloną energię elektryczną umożliwia pozyskiwanie prądu do ładowania BMW i3 ze źródeł odnawialnych – aby nie tylko każda jazda, lecz także każde ładowanie odbywało się zupełnie bezemisyjnie. Dzięki produktom z portfolio BMW Green Energy możesz łatwo i wygodnie skorzystać z oferty od jednego dostawcy: od przestawienia na ekologiczną energię elektryczną z elektrowni wiatrowych lub wodnych, po własną domową energię z instalacji solarnych, np. Home Solar System z oferty „My Green Energy”. Partner BMW i służy pomocą w tym zakresie i chętnie skontaktuje Cię z dostawcą solarnych carportów najwyższej klasy do produkcji własnego prądu.

Dla BMW i3 każde gniazdko jest stacją paliw.

Ładowanie BMW i3.

ŁADOWANIE W MIEJSCACH PUBLICZNYCH.

BMW i stworzyło innowacyjną koncepcję, która oferuje optymalne możliwości ładownia BMW i3 także w miejscach publicznych. ChargeNow, serwis mobilnościowy BMW i oraz największe zrzeszenie właścicieli publicznych stacji ładowania, oferuje również półpubliczne miejsca parkingowe dla parkujących na dłuższy czas, w których można ładować BMW i3 – na przykład w garażach piętrowych.
Nawigacja BMW i3 wspiera Cię w poszukiwaniu odpowiednich punktów ładowania, które mogą być wyświetlane w samochodzie, w aplikacji BMW i Remote i na portalu internetowym BMW ConnectedDrive oraz uwzględniane przez asystenta zasięgu. Korzystanie odbywa się bezgotówkowo przy użyciu obowiązującej centralnie karty dostępu ChargeNow. Rozliczenie kosztów energii elektrycznej następuje co miesiąc.

Prosto i konkretnie:

Ładowanie w drodze.

  • ChargeNow

    ChargeNow to usługa mobilnościowa BMW i umożliwiająca szybkie i łatwe wyszukiwanie i korzystanie z publicznych stacji ładowania różnych operatorów. Korzystanie z usługi i opłaty odbywają się w prosty sposób bezgotówkowo dzięki karcie ChargeNow, której używać można u wszystkich partnerów ChargeNow. Dzięki BMW i ConnectedDrive wszystkie dostępne stacje ładowania wyświetlane są w nawigacji BMW i.
    Raz na miesiąc użytkownik dostaje szczegółową listę operacji ładowania i związanych z tym kosztów.

360° ELECTRIC.

BMW i łączy pod hasłem 360° ELECTRIC wiele innowacyjnych produktów i usług, dzięki którym jazda z napędem elektrycznym staje się komfortowym przeżyciem i całkowicie sprawdza się w codziennej eksploatacji.